Posero Civic EG B16 turbo

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

posero
Příspěvky: 584
Registrován: 02 kvě 2007 12:45

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od posero »

Posero ... SuperSport Nitrogen ... Honda CIVIC EG SINGLE CAM (Rr FORK) 92-95 ... HN16 ... A ... A (zaplaceno) tohle je z objednávky, je to novej podovzek a mam ho na c5g jedinej a musel sem si za to doplatit :lol: důvod proč sem ho koupil byla možnost prodat svuj za super peníze tak sem zkusil něco novýho 8)
Honda Civic EG turbo
Civic aerodeck
Toyota Celica GT4

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Aha, nějaká nová varianta :-) už jsem dlouho nebrouzdal na stránkách XYZ :lol:
Na kolik vyšel ?
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

posero
Příspěvky: 584
Registrován: 02 kvě 2007 12:45

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od posero »

to se bude asi dost lišit podle auta cenu zveřejňovat nebudu protože jsem to slíbil :wink:
Honda Civic EG turbo
Civic aerodeck
Toyota Celica GT4

posero
Příspěvky: 584
Registrován: 02 kvě 2007 12:45

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od posero »

tak auto složeno, zejtra bude geometrie, v ecu opět nastaven EBC a opět problém :( WG sem měl venku s pružinou co je tam teď drží 10PSI bez problémů, po zapojení EBC to blbne a většinou to přefoukne na hroznej nesmysl třeba i k 30PSI občas se mi zdá, jakoby po přeřazení byl WG otevřený a moment to trvá než zavře a nafoukne to

jinak sháním zadní brzdiče ideálně bez mechynismu na ručku, dvoupíst na kotouč 260mm nechlazený

a dále poptávám papíry z toyota Celica GT4 ST205, za jakoukoliv radu díky
Honda Civic EG turbo
Civic aerodeck
Toyota Celica GT4

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Co 4 pístky z Rapida ? ;-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

posero
Příspěvky: 584
Registrován: 02 kvě 2007 12:45

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od posero »

netřeba, chci dvoupíst ideálně AP ...
Honda Civic EG turbo
Civic aerodeck
Toyota Celica GT4

posero
Příspěvky: 584
Registrován: 02 kvě 2007 12:45

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od posero »

tady je takový mizerný video 100-200 na 5ku při 15psi na celé obrazovce je tam i něco vidět až to půjde pořídím lepší






jinak problém s tlakem vypadá na nefunkční boost controler
Honda Civic EG turbo
Civic aerodeck
Toyota Celica GT4

posero
Příspěvky: 584
Registrován: 02 kvě 2007 12:45

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od posero »

něco z víkendu



Naposledy upravil(a) posero dne 07 dub 2014 00:04, celkem upraveno 1 x.
Honda Civic EG turbo
Civic aerodeck
Toyota Celica GT4

Uživatelský avatar
Marab
Příspěvky: 423
Registrován: 07 srp 2013 09:20

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od Marab »

8) pěkný..kolik tam je teď výkonu?
...kde to vůbec je? :D to je hned otázek
sledujte fb MA-BO

bigmexicanwoman 325i + Lancia Delta II 2L turbo + eRko + dělník audi A4 B6 PD Built_not bought
povko

posero
Příspěvky: 584
Registrován: 02 kvě 2007 12:45

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od posero »

je to takovej lokální sraz letiště Plzeň-lhota

jelikož za problémy z tlakem s velkou pravděpodobností může boost controler tak je odpojen a tlačím jen 15psi, výkon nevím zatím málo :D
Honda Civic EG turbo
Civic aerodeck
Toyota Celica GT4

Uživatelský avatar
Marab
Příspěvky: 423
Registrován: 07 srp 2013 09:20

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od Marab »

:D mi nepříjde, že je tam málo :?:
sledujte fb MA-BO

bigmexicanwoman 325i + Lancia Delta II 2L turbo + eRko + dělník audi A4 B6 PD Built_not bought
povko

posero
Příspěvky: 584
Registrován: 02 kvě 2007 12:45

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od posero »

Marab píše::D mi nepříjde, že je tam málo :?:
umí to i 25psi a to už je zajímavější :lol:
Honda Civic EG turbo
Civic aerodeck
Toyota Celica GT4

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od Taboo »

posero píše:něco z víkendu
8)
Pekna ukazka toho, o cem skutecny tuning a drag racing opravdu je. Zadne priblble objemove kategorie, nesmyslne koeficienty anebo bezcene poharky za nalestene kriply. Jeden z nekolika mala vozu a jeho vlastniku na tomto foru, kteri by meli ostatnim slouzit za vzor a inspiraci.
:respect:
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
Marab
Příspěvky: 423
Registrován: 07 srp 2013 09:20

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od Marab »

Taboo píše: 8)
Pekna ukazka toho, o cem skutecny tuning a drag racing opravdu je. Zadne priblble objemove kategorie, nesmyslne koeficienty anebo bezcene poharky za nalestene kriply. Jeden z nekolika mala vozu a jeho vlastniku na tomto foru, kteri by meli ostatnim slouzit za vzor a inspiraci.
:respect:
8) jsem stejného názoru :D hlavně je zde příkladná ukázka toho, že není třeba nárazníku až na zem..
sledujte fb MA-BO

bigmexicanwoman 325i + Lancia Delta II 2L turbo + eRko + dělník audi A4 B6 PD Built_not bought
povko

Uživatelský avatar
Brdy
Příspěvky: 12
Registrován: 13 lis 2009 18:22
Bydliště: Ženklava
Kontaktovat uživatele:

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od Brdy »

V druhém videu skoro na konci vidím tam příslušníka :D Přišli na čumendu?
Mitsubishi Eclipse 2G DSM Cars

posero
Příspěvky: 584
Registrován: 02 kvě 2007 12:45

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od posero »

díky moc na autě je ještě spousta práce a musí se doladit. kategorie saozřejmě byly, schválně sem se přihlásil do nejvyšší aby byl klid a i tak přišel protest, že jsem měl jet v nižší a nechtěj mě tam. některé auta dokonce odmítli jet proti hondě protože neunesli, že jim ujel takovej pekáč :lol:

světlá výška vozu je jaká je, aby to mohlo jezdit po silnici, fungovaly nápravy jak maj a nemusel sem přes díru krokem, zatím nebyl čas auto rozvážit a nastavit je tam namontovanej podvozek a je to takhle nakoplý :D předek necham kde je zadek kousek snížím, na podvozku je ještě hodně práce stejně jako na brzdách kde si moc nevím rady

Policie se účastnila srazu také jako dozor a bylo to fajn, naprosto super lidi 8) přišli pokecat o autech a pak říkali, že si píšou značku a honit mě nebudou :lol: v mezičase si tam dali sprint státní vs městská a pak dohlíželi na odjezd ze srazu
Honda Civic EG turbo
Civic aerodeck
Toyota Celica GT4

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od JRD McLAREN »

posero píše:díky moc na autě je ještě spousta práce a musí se doladit. kategorie saozřejmě byly, schválně sem se přihlásil do nejvyšší aby byl klid a i tak přišel protest, že jsem měl jet v nižší a nechtěj mě tam. některé auta dokonce odmítli jet proti hondě protože neunesli, že jim ujel takovej pekáč :lol:
a co potom teprve DAEWOO ... :mrgreen:
sorry za OT...
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
Marab
Příspěvky: 423
Registrován: 07 srp 2013 09:20

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od Marab »

posero píše:díky moc na autě je ještě spousta práce a musí se doladit. kategorie saozřejmě byly, schválně sem se přihlásil do nejvyšší aby byl klid a i tak přišel protest, že jsem měl jet v nižší a nechtěj mě tam. některé auta dokonce odmítli jet proti hondě protože neunesli, že jim ujel takovej pekáč :lol:
tupci koukám všude..tak ať si koupí silnější, ne? :lol: :lol: :lol:
posero píše:Policie se účastnila srazu také jako dozor a bylo to fajn, naprosto super lidi 8) přišli pokecat o autech a pak říkali, že si píšou značku a honit mě nebudou :lol: v mezičase si tam dali sprint státní vs městská a pak dohlíželi na odjezd ze srazu
tohle se málo vidí, ale i tací jsou..je dobře že chápou, že jste se přijeli vyblbnout na dráhu a neděláte bordel ve městě.. 8) a snad každej chlap má rád auta, ne?
sledujte fb MA-BO

bigmexicanwoman 325i + Lancia Delta II 2L turbo + eRko + dělník audi A4 B6 PD Built_not bought
povko

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

JRD McLAREN píše:
posero píše:díky moc na autě je ještě spousta práce a musí se doladit. kategorie saozřejmě byly, schválně sem se přihlásil do nejvyšší aby byl klid a i tak přišel protest, že jsem měl jet v nižší a nechtěj mě tam. některé auta dokonce odmítli jet proti hondě protože neunesli, že jim ujel takovej pekáč :lol:
a co potom teprve DAEWOO ... :mrgreen:
sorry za OT...
jo tak to jsi byl ty :D dobře ti to jelo 8)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od Taboo »

posero píše:kategorie saozřejmě byly, schválně sem se přihlásil do nejvyšší aby byl klid a i tak přišel protest, že jsem měl jet v nižší a nechtěj mě tam. některé auta dokonce odmítli jet proti hondě protože neunesli, že jim ujel takovej pekáč :lol:
A ja se domnival, ze nejakym poradatelum konecne doslo, co to ten "drag racing" vlastne je :evil: ... Mne to pripomelo prihodu z mnoha let nazpet (ze samotnych zacatku import racing), kdy si po nejake soutezi na jedne z mistnich drah jeji domaci V8 hrdinove vybreceli zmenu technickych pravidel a poslali na nas jejich komisare-kamarady aby nas diskvalifikovali a my nemohli vyhrat :lol: .
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od JRD McLAREN »

Taboo na slovensku ti kontroluju cislo motora, pripadne ci mas "spravny typ" zapisany v technickom preukaze..
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

posero
Příspěvky: 584
Registrován: 02 kvě 2007 12:45

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od posero »

Bohužel majitelé a jejich ega to hodně těžce nesli, vysloužil sem si spoustu posměchu když sem nastoupil do této třídy, poté spoustu nadávek kdy sem drtivé většině aut ujel

Taboo: mám prosbu, studoval jsem články o brzdach z nedávné diskuze a nevím si rady co pro mně bude lepší řešení. jelikož na mém autě už neni nic jak by mělo být je třeba celé brzdy předělat z toho co jsem zde vyčetl mám dvě možnosti

1. zapojit brzdy na origo hlavní válec z VTI nebo ITR a kola křížem jak to bylo a použít dvouokruhový regulátor tlaku na zadní kola (mechancká ruční brzda nebude)

2. udělat okruhy jako mají zdejší závodní auta a to dva hlavní válce s vahadlem a zapojení předek / zadek

jde mi čistě o radu jaký systém zvolit, další podrobnosti si nastuduji a vypočítám
Honda Civic EG turbo
Civic aerodeck
Toyota Celica GT4

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od Taboo »

Pokud to fabrikacni moznosti dovoli, tak kazdopadne dva hlavni valce s nastavitelnym vahadlem :wink: .
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od Zemi »

Jede to moc pekne... Docela i trakce. Asi dobry gumy. :D
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Takeshi
Příspěvky: 3575
Registrován: 01 úno 2006 20:32
Bydliště: PilsN
Kontaktovat uživatele:

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od Takeshi »

posero píše:Bohužel majitelé a jejich ega to hodně těžce nesli, vysloužil sem si spoustu posměchu když sem nastoupil do této třídy, poté spoustu nadávek kdy sem drtivé většině aut ujel

Taboo: mám prosbu, studoval jsem články o brzdach z nedávné diskuze a nevím si rady co pro mně bude lepší řešení. jelikož na mém autě už neni nic jak by mělo být je třeba celé brzdy předělat z toho co jsem zde vyčetl mám dvě možnosti

1. zapojit brzdy na origo hlavní válec z VTI nebo ITR a kola křížem jak to bylo a použít dvouokruhový regulátor tlaku na zadní kola (mechancká ruční brzda nebude)

2. udělat okruhy jako mají zdejší závodní auta a to dva hlavní válce s vahadlem a zapojení předek / zadek

jde mi čistě o radu jaký systém zvolit, další podrobnosti si nastuduji a vypočítám
já už tam jednou musim zavítat na sprintování s eliškou, to co tu popisuješ mě na lidech dostává, že neunesou prohru a jedou čistě pro pohár :lol: jak jsi dopadl se zdendou a jeho C amg ?

posero
Příspěvky: 584
Registrován: 02 kvě 2007 12:45

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od posero »

když zjistil, že se budu účastnit a chci jet kategorii ve které jedou i jejich auta tak chtěl protestovat, že tam nemam co dělat, pak sem slýchal různé nesmysly jakože, jestli mu ujede honda tak prodá barák a auto a odstěhuje se :lol: dokonce i na letišti si jeho otec neodpustil poznámku, že mam jet se sekačkou do prdele ....
hned jak se postavil na čáru a bylo volno využil sem situace a ukázal mu, že silnýma slovama se nevyhrává :wink: od tý doby se semnou nebaví a prej zbrojí na příště tak sem zvědav, já snad doladím a přifouknu z 15 na 25psi obuju vhodnější gumy a bude zase sranda :lol:
Honda Civic EG turbo
Civic aerodeck
Toyota Celica GT4

Uživatelský avatar
janos666
Příspěvky: 219
Registrován: 12 čer 2011 13:18
Bydliště: Kašperské Hory

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od janos666 »

Tak to by mě nehorázně bavilo, takhle nasírat tyhle blbečky. S celkem od pohledu obyč starou ,,sekačkou" ale pod kapotou pořádně přifouknutou... :lol: a ještě kdyby to příště šlo zachytit včetně těch nasraných obličejů... 8)
Subaru Impreza GT (víkendovka)
Opel Manta B GT/E 2.0i 8v
Honda Accord 2.0is (daily)
Škoda Superb II, 2.0TDI 125kw (daily nr.2)
Opel Manta B 400 + c20xe (zatím pouze polotovar)...

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od JRD McLAREN »

...to znaaaaamm... :rock:
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
xciba
Příspěvky: 1694
Registrován: 30 pro 2010 22:12
Bydliště: Praha

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od xciba »

priste to chce gopro nebo jinou kameru na zadni okno :lol:
Vauxhall omega 2.5V6 ->VXR edition -> crazy omega https://www.youtube.com/watch?v=cd65a5H3yHI -> MV6
Ford Fiesta ST150
Golf VI GTI

Uživatelský avatar
r0mik
Příspěvky: 355
Registrován: 04 bře 2008 10:57
Bydliště: Ostrava

Re: Posero Civic EG B16 turbo

Příspěvek od r0mik »

8) 8) nádhera
Focus RS r.v.2002, 2.0 Turbo 200kW+ =lámač hnátů
Focus ST225 r.v.2006, 2.5 Turbo 166kW+ =na rozstřel
..a ty další Fordi hnoje
www.focus-garaz.cz

Odpovědět

Zpět na „Projekty“