Focus RS

Moderátor: Berry

Odpovědět
Uživatelský avatar
milonovo
Příspěvky: 992
Registrován: 25 lis 2004 21:15
Bydliště: Praha

Focus RS

Příspěvek od milonovo »

Tak jsem měl včera možnost se svýzt s touhle skvělou motokárou a dlouho jsem se takhle nešklebil.ST je příjemný auto,ale tohle je naprostá pecka,rozdíl proti ST je asi jako ST proti normálnímu Focusu.(to není z mojí hlavy,ale lepší přirovnání bych asi nenašel) U Fordu mákli na přední nápravě a odvedli skvělou práci,kdy se jim skoro povedlo odstranit přenos výkonu do řízení.Podvozky Fordu mi byly vždycky sympatický,tohle auto je ale úplně jiná liga.Sedí to bezvadně i přes to,že už pískaj gumy.Má to naprosto super zvuk,ST je v tomhle směru takový neslaný nemastný a samo i ten výkon je hodně příjemnej.Chtěl bych se s tím svýzt na okruhu,ale to asi neklapne.Na normální silnici to bude chtít přikoupit nějaký body,protože ten zvuk vytáčenýho motoru je návykovej.Nemám zrovna talent na sloh,tak se nebudu pouštět do žádnejch větších akcí,ale pokud o něm někdo uvažuje,je to super volba a vůbec by mi vyjímečně nevadilo,že to má hnanou špatnou nápravu. 8)

Takeshi
Příspěvky: 3575
Registrován: 01 úno 2006 20:32
Bydliště: PilsN
Kontaktovat uživatele:

Re: Focus RS

Příspěvek od Takeshi »

RS Mk2 ?

Uživatelský avatar
milonovo
Příspěvky: 992
Registrován: 25 lis 2004 21:15
Bydliště: Praha

Re: Focus RS

Příspěvek od milonovo »

Jo,tuším že 2010

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Focus RS

Příspěvek od SPEEDY »

Taky jsem měl tu možnost svézt se a ten vytlemenej xicht, můžu potvrdit 8) Trošku mě zklamalo, že to je jen předek, ale celkový naladění podvozku, je víc, než slušný a i tak se auto chová betelně 8)
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Odpovědět

Zpět na „Recenze ojetých vozů“