Tuning srazy 2010

Pouze informace o srazech, fotky ve vedlejším tématu.

Moderátoři: Jord, Rudi

Uživatelský avatar
Autolepky.cz
Příspěvky: 4
Registrován: 18 črc 2008 12:50
Bydliště: Česká Lípa

Tuning srazy 2010

Příspěvek od Autolepky.cz »

Ahoj všem,

na webu http://www.tuning-srazy.cz jsme připravili aktuální kalendář tuningových akcí pro sezónu 2010. Rádi bychom kalendář rozšířili i o slovenské srazy. Bohužel není příliš z čeho čerpat, nebo se nám nedaří najít správný zdroj informací o slovenských srazech. Prosíme o pomoc a spolupráci - víte o chystaném tuning srazu nebo o klubovém srazu na Slovensku, dejte nám, prosím, o tom vědět mailem info@tuning-srazy.cz.

Samozřejmě nepohrdneme ani informací o chystaném tuning srazu nebo klubovém srazu v ČR nebo i jiných zemích. Rádi zařadíme vše do kalendáře. V případě, že byste chtěli na webu http://www.tuning-srazy.cz vystavit svoje fotografie z tuning srazů, zašlete nám je mailem fotogalerie@tuning-srazy.cz. Všechny informace a kontakty naleznete přímo na webu.

Díky za pomoc, Jirka

PS: Chceš být informován včas o tuning srazech? Staň se ještě dnes naším FacebookFandou a nic už ti neuteče!

Obrázek

Uživatelský avatar
Bobek.Skal
Moderátor
Příspěvky: 347
Registrován: 04 dub 2008 16:57
Bydliště: ČR

Re: Tuning srazy 2010

Příspěvek od Bobek.Skal »

Také se přidávám a přikládám odkazy, kde naleznete tuningové akce v ČR...http://www.extra-tuning.com/kalendar-akci/ a dále také zahraniční akce http://www.extra-tuning.com/zahranicni-akce/.
http://www.extra-tuning.com - Tuningový informační portál pro správné tunery nabízí recenze leštěnek, foto ze srazů, novinky v oblasti tuningu, e-shop s xenony......
http://galerie.extra-tuning.com - TUNING GALLERY - Fotogalerie, která obsahuje přes 36000 fotografií z domácí i zahraniční scény.

Uživatelský avatar
...moody..
Příspěvky: 462
Registrován: 22 srp 2004 13:51
Bydliště: někde v ČR :)

Re: Tuning srazy 2010

Příspěvek od ...moody.. »

tradičně najdete kalendář akcí také u nás: http://www.tuningy.com/index.php?p=78" onclick="window.open(this.href);return false;
...opět možno zobrazit dle zemí konání ;)
http://www.tuningy.com
http://gallery.tuningy.com - fotogalerie z českých a zahraničních srazů

http://www.lukashronphotography.cz
http://www.facebook.com/pages/Lukas-Hron-Photography/207320635966839

honza080
Příspěvky: 1
Registrován: 06 zář 2010 09:21

Re: Tuning srazy 2010

Příspěvek od honza080 »

Já sem jednou přemýšlel jak udělat to aby každý s mých kamarádů měl svůj záznam v kalendáři. Nakonec sem dospěl k názoru že tím nejlepším řešením bude tisk kalendářů s daty narozenin všech a také data společných akcí a různých podujatí. Udělal sem toho asi dvě stovky. Myslím že vás je tady mnohem víc a každí určitě bude chtít vědět kdy se co děje.

Zpět na „Srazy“