Opustil jsem svuj Lexus v Praze, pomuze mi nekdo prosim :(

Máš nebo jsi měl problém s autem? Zde ti ho pomůžeme vyřešit :)

Moderátor: Idaho

Odpovědět
Peter-FS
Příspěvky: 2
Registrován: 21 zář 2022 03:03

Opustil jsem svuj Lexus v Praze, pomuze mi nekdo prosim :(

Příspěvek od Peter-FS »

Ahoj vsem zavislakum na benzinu ( ok taky nafte :))

tady Petr, tato zprava je vam zverejnena z ostrova Malta ( vypadnul jsem tu kvuli prace v srpnu, byl jsem v Praze od cervna ( bydlim normalne uz 10 roku v Kanarskych ostrovech, toto je premiera Malty..

Proc tu jsem :( :

Do Prahy jsem se vydal koncem kvetna aby jsem dozaregistroval svuj Lexus IS200 ktery jsem privezl az z Estonska ( cestoval jsem 10dni, stihl jsem I ferry do Svedska :))

nikde nebyly vubec problemy I policie v zahranici byla parkrat vic nez profesionalni... Avsak az do navratu do vlastniho statu.. Exactly po hodine po zdolani hranic s DE me drapli policajti a zachli se vsema testama atd... Bylo po nalade...

Tyden na to dalsi zastaveni v praze a test na drogy ( olizuje se super jedovaty hnuj k tomu... Bylo to primo na parkovisti Obi kdyz jsem se vratil s par sprayi na opravu auta... Tentokrat bylo velmi zle... Dostal jsem po te brutalni infekci do pysku ktera se s horeckami a vsim co patri k tomu tahla temer mesic -

pokazde jsem ty debily upozornoval ze mam imunitu pusy ve srackach kvuli urazu z kdysi a ze strceni jakekoli cizi sracky vyusti k infekci - dementi vsak trvaji na postupu ktery muzou...

Kvuli te infekci jsem prisel o brigadu v servise kde jsem pracoval. Behem te doby se mi muj lexus pokazil, prvne na 5 valcu a pak palivova pumpa padla ci FPR a prestal startovat. Jo za zmineni stoji ukrajinska mafie co mi vyhrozovala ze jak ho neodtahnu od pobliz jejich domu, tak me "on a jeho brati " budou mlatit a mlatit a pak muj lexus odstrani... Jo a behem toho pobytu se objevil na hajzlech v Pankraci a Westfieldu jakysi gay psychopaticky nasilnik ktery me nahraval a az se pak ukazal musel jsem zavolat benga aby jsem ho tam nezavrazdil.

Takze tak. Aby jsem se vyhnul podrezani, vypadnul jsem a svuj Lexus jsem nechal v Praze:/ pokazil se tyden pred mym zacatkem smlouvy - uz jsem nemohl se s tim jebat ( jsem jinak navrhar soucastek v SolidWorks, vyrustal jsem v Kanade protoze jsem byl adoptovany ( napul ceskou rodinou):/ nikoho v cesku nemam .

Prosim prosba a dotaz je takovy :

Neni tu nejaky fanousek Lexuse nebo opravar, ktery by prijal asi 5 baliku co objednam na ebay :

- Palivova pumpa - cely drzak s FPR a pumpou- vytahne se a prehodi
- Ignition Coil ( civka druhy valec je treba vymenit)
- Svicky vsechny
- Orings na injectory - je treba pretesnit vsechny vstriky - stihl jsem 2, brutalni leak tam byl duvod pro zniceni pumpy
- baterka ( tu tam nemam, ta moje se pokazila na doraz...)
toto vse primout postou, a vymenit, poslal by jsem vam
Pak kopii klice na nej, po vymene by mel fungovat, a ja se vratim do ceska jen si ho vyzvednout aby jsem tam nebyl ani den! Servisy si tohle nechteli vzit za zodpovednost a nektere uz vubec ne ze to je Lexus lol...

Prosim urcite tu je nejaky demon jenz by mi pomohl.
A nebo aspon jenz by akceptoval ty dily z posty, at to mam tam uz pripravene.

Diky fakt
Ahojte

Odpovědět

Zpět na „Poruchy, závady, rady, tipy“