Berounska RZ

Vše o rally,formuli 1,moto gp,dtm atd..

Moderátor: Bohuš

Odpovědět
Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Berounska RZ

Příspěvek od KFJ »

Pozvanka: http://www.youtube.com/watch?v=Ag5qVJIE ... re=related


Prvni ve skupine, druhy absolutne, s Coltem... spadli jsme do strouhy, nechali jsme tam cca 45 vterin (mam video v mobilu, dodam :D ), jsem kokot :lol: na prvniho jsme v souctu ztratili cca 20 vterin... Jel tam i Karel Trojan s cvickou, jednu RZ jsem byl rychlejsi jak on 8) takze jsem spokojenej :D
http://www.youtube.com/watch?v=iPsyRgPUSlQ
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

sic
Příspěvky: 1064
Registrován: 04 kvě 2004 10:49

Re: Berounska RZ

Příspěvek od sic »

Bezouska RZ :lol: :lol:

great job ! :D
when I grow up, I want to be a racing driver

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

a zde video proc jsem nebyl prvni ale druhej :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=mWPCCAvXUoQ
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

sic
Příspěvky: 1064
Registrován: 04 kvě 2004 10:49

Příspěvek od sic »

KFJ píše:a zde video proc jsem nebyl prvni ale druhej :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=mWPCCAvXUoQ
"chybycka se vloudila" :smich2: :lol:
when I grow up, I want to be a racing driver

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

sic píše:
KFJ píše:a zde video proc jsem nebyl prvni ale druhej :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=mWPCCAvXUoQ
"chybycka se vloudila" :smich2: :lol:
cemu se smejes? to neni jak na podelanym okruhu nebo kopci, kde ti to krasne zametou aby jsi si neudelal bebiii, tohle je zavodeni pro chlapy :lol: :lol: nekal letis a nevis co te tam ceka, byl tam bordel jako prase, tak se to zklouzlo... nic nenormalniho... :lol:
Přílohy
img_5953n_denik-galerie.jpg
img_5953n_denik-galerie.jpg (95.42 KiB) Zobrazeno 2675 x
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

sic
Příspěvky: 1064
Registrován: 04 kvě 2004 10:49

Příspěvek od sic »

KFJ píše:
sic píše:
KFJ píše:a zde video proc jsem nebyl prvni ale druhej :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=mWPCCAvXUoQ
"chybycka se vloudila" :smich2: :lol:
cemu se smejes? to neni jak na podelanym okruhu nebo kopci, kde ti to krasne zametou aby jsi si neudelal bebiii, tohle je zavodeni pro chlapy :lol: :lol: nekal letis a nevis co te tam ceka, byl tam bordel jako prase, tak se to zklouzlo... nic nenormalniho... :lol:
nj musim sa este vela ucit... :?:
a na chlapov nie som :lol:

zatial iba skusam a zametam si sam :smich2:

Obrázek
when I grow up, I want to be a racing driver

Břéťa
Příspěvky: 1563
Registrován: 02 bře 2004 21:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Břéťa »

sic píše:
KFJ píše:
sic píše: "chybycka se vloudila" :smich2: :lol:
cemu se smejes? to neni jak na podelanym okruhu nebo kopci, kde ti to krasne zametou aby jsi si neudelal bebiii, tohle je zavodeni pro chlapy :lol: :lol: nekal letis a nevis co te tam ceka, byl tam bordel jako prase, tak se to zklouzlo... nic nenormalniho... :lol:
nj musim sa este vela ucit... :?:
a na chlapov nie som :lol:

zatial iba skusam a zametam si sam :smich2:

Obrázek
Proc mas na strese ty majaky, asi pohotovost voda-plyn... :lol:
Clio RS 2.0 16V 239Hp 233Nm 860kg, Autodrom Most 1:54:35 http://www.ClioSport.cz

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

sic píše:
KFJ píše:
sic píše: "chybycka se vloudila" :smich2: :lol:
cemu se smejes? to neni jak na podelanym okruhu nebo kopci, kde ti to krasne zametou aby jsi si neudelal bebiii, tohle je zavodeni pro chlapy :lol: :lol: nekal letis a nevis co te tam ceka, byl tam bordel jako prase, tak se to zklouzlo... nic nenormalniho... :lol:
nj musim sa este vela ucit... :?:
a na chlapov nie som :lol:

zatial iba skusam a zametam si sam :smich2:
nauc se nebyt skodolibej... urcite ti to pomuze :wink:
Naposledy upravil(a) KFJ dne 23 lis 2007 16:00, celkem upraveno 1 x.
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
Fáboš
Moderátor
Příspěvky: 4047
Registrován: 07 kvě 2004 22:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fáboš »

To KFJ: taky gratulace, škoda toho výletu. Udělals dobžře, že jsi upřednostnil RZ před driftama :twisted: :?:

To LAMA: zajímavý, tady jsou 3 citovaný obrázky za sebou a ty nic, jinde se za normální citaci můžeš posrat, čímpak to asi bude..... :?:
bez špéry jak kretén a v naftě.....3er

[url]http://www.getphoto.cz

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
mvolesko
Příspěvky: 112
Registrován: 16 čer 2005 23:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mvolesko »

jj videl sem to nazivo, koukam a najednou jede auto co znam a on to colt a pdoruhy uz jel s pochroumanym naraznikem :wink:

me se libila ta askona ten jel vylozene pro divaky, jinak 90% aut co tam jelo celkem tragicky aspon teda ocima divaka, navic sem stal v takovym brutalnim stoupaku s vraceckou okolo sami rokle a vetsina tam jela hooooodne opatrne

z pohledu divaka nuda az na par aut z pohledu ridice maj ume respekt vsichni :)

PS: ted koukam ny ty videa a je to mnohem zazivnejsi, holt sem stal na blbym miste a odpoledne uz jelo i min aut

hadžin
Příspěvky: 25
Registrován: 13 bře 2005 15:30

Příspěvek od hadžin »

To jsi pravděpodobně stál u rokle před kterou nás ráno důrazně varovali.Stačilo jedno auto aby tam šlo ven a byl by z toho dost smutnej konec dotyčný posádky a zároveň celýho závodu,tak se nediv,že tam to každej šetřil.Já se tam šel jen svézt bez žádných ambicí a tak jsem byl i línej ráno přezouvat.2 x se to málem nevyplatilo,ale nakonec to skončilo bez šrámu a z celkovýho závodu jsem byl spokojen.Až teda na stánkaře kterej začal fungovat dost pozdě a o tom co tam měl za pochoutky si každý zůčastněný udělá vlastní představu

Uživatelský avatar
mvolesko
Příspěvky: 112
Registrován: 16 čer 2005 23:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mvolesko »

hadžin píše:To jsi pravděpodobně stál u rokle před kterou nás ráno důrazně varovali.Stačilo jedno auto aby tam šlo ven a byl by z toho dost smutnej konec dotyčný posádky a zároveň celýho závodu,tak se nediv,že tam to každej šetřil.Já se tam šel jen svézt bez žádných ambicí a tak jsem byl i línej ráno přezouvat.2 x se to málem nevyplatilo,ale nakonec to skončilo bez šrámu a z celkovýho závodu jsem byl spokojen.Až teda na stánkaře kterej začal fungovat dost pozdě a o tom co tam měl za pochoutky si každý zůčastněný udělá vlastní představu
jj to bylo asi ono jedinej KFJ a pak ten stou asconou tam jeli celkem ostre

ale jak rikam ume ma kazdej kdo jel respekt, priste si najdu jiny misto a nebo se taky svezu :)

cim si jel ?

hadžin
Příspěvky: 25
Registrován: 13 bře 2005 15:30

Příspěvek od hadžin »

Nissan Sunny,myslim,že tam byl jedinej

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

mvolesko píše:jj videl sem to nazivo, koukam a najednou jede auto co znam a on to colt a pdoruhy uz jel s pochroumanym naraznikem :wink:

me se libila ta askona ten jel vylozene pro divaky, jinak 90% aut co tam jelo celkem tragicky aspon teda ocima divaka, navic sem stal v takovym brutalnim stoupaku s vraceckou okolo sami rokle a vetsina tam jela hooooodne opatrne

z pohledu divaka nuda az na par aut z pohledu ridice maj ume respekt vsichni :)

PS: ted koukam ny ty videa a je to mnohem zazivnejsi, holt sem stal na blbym miste a odpoledne uz jelo i min aut
nejhorsi pro divaka je kdyz si stoupne na misto kde kazdy jede pomalu kvuli nejakemu bordelu nebo rokli (v tomto pripade to byla kombinace hlina, bordel rokle bez svodidel :D ) nejlepsi mista jsou takova kde vidis daleko a je to rychlej usek s nejakym vracakem... stat nekde kde vidim 50 metru pred a 50 za je opravdu o nicem... 8) dalsi vec kterou si divak moc v tu danou chvili neuvedomuje je to ze ta posadka za ten den najede napr. 100 km ostrych a nejede jenom ten usek kde stoji zrovna nespokojeny divak (ty vole, ten jede hovno, to ja bych se svym autem jel rychleji :?: ) Divak si musi uvedomit ze ta posadka sedi od rana v aute a porad leti kudlu... s tim ze treba nekde vzal prikop a ma rozhozenou geometrii nebo auto zacalo hur brzdit atd... ty podminky se porad pro tu posadku meni, jak na trati tak technika - auto... me napr. z niceho nic pri brzdeni a podrazovani motor porad tocil 7.000 otacek (stalo se to cca 1 z 10 brzdeni, takze nikdy jsem nevedel kdy to udela)... nasledek byl ten ze stojis na brzde a auto nezpomalovalo pokud jsem nevyslapl spojku... coz je dost na hovno kdyz nekde brzdis "na knop" a proletis retarder nebo vlitnes do zatacky rychleji nez potrebujes :D Takovehle veci se dejou, je to rally, ne kopec kde odjedes 3 km a potom se dve hodiny hrabes v depu v aute... :D
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

http://www.youtube.com/watch?v=CbWwZNLs ... re=related

zde je klasickej priklad spatneho divackeho mista kde se nic nedeje :D

jinak ten s tim stribrnym EVO je "domaci" Karel Trojan - pro ilustraci jak jede Pan ridic oproti amaterum... casy super ale na pohled nebyl o moc rychlejsi, hlavne ten kluk s tou asconou jel dabelsky 8) 8)
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
mvolesko
Příspěvky: 112
Registrován: 16 čer 2005 23:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mvolesko »

KFJ píše:http://www.youtube.com/watch?v=CbWwZNLs ... re=related

zde je klasickej priklad spatneho divackeho mista kde se nic nedeje :D

jinak ten s tim stribrnym EVO je "domaci" Karel Trojan - pro ilustraci jak jede Pan ridic oproti amaterum... casy super ale na pohled nebyl o moc rychlejsi, hlavne ten kluk s tou asconou jel dabelsky 8) 8)
jj mel sem blby misto nj

tady sem stal a natocil sem si K. Trojana , nevedel sem kdo to je ale libilo se mi jak jel

http://uk.youtube.com/watch?v=KGBR__DSNg4

Uživatelský avatar
Worm
Příspěvky: 200
Registrován: 03 čer 2006 12:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Worm »

KFJ píše:http://www.youtube.com/watch?v=CbWwZNLs ... re=related

zde je klasickej priklad spatneho divackeho mista kde se nic nedeje :D

jinak ten s tim stribrnym EVO je "domaci" Karel Trojan - pro ilustraci jak jede Pan ridic oproti amaterum... casy super ale na pohled nebyl o moc rychlejsi, hlavne ten kluk s tou asconou jel dabelsky 8) 8)
Ten kluk s Asconou jezdí i K4 pohár ČR (jezdí se po tratích sprintů)... Docela pěknou kudlu jel ten červený Favorit s bílymi nárazníky. A ten Peugeot 206 vodil 17letý účastník Poháru mládeže. :D

Uživatelský avatar
Ladislav
Příspěvky: 260
Registrován: 27 dub 2005 17:35
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladislav »

Hezky pane Bezouško 8) už jsem se bál že Colt skončí na 400 m trati :lol:

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

Ladislav píše:Hezky pane Bezouško 8) už jsem se bál že Colt skončí na 400 m trati :lol:
a jak jsi na to prisel? :wink:
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
Ladislav
Příspěvky: 260
Registrován: 27 dub 2005 17:35
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ladislav »

KFJ píše:
Ladislav píše:Hezky pane Bezouško 8) už jsem se bál že Colt skončí na 400 m trati :lol:
a jak jsi na to prisel? :wink:
Jen jsem si rýpnul :hlazeni , je mi jasné že zrovna tebe jízda rovně nebere :wink: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Lukaash
Příspěvky: 843
Registrován: 21 dub 2005 13:05
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukaash »

kdo by nahodu nevedel :-) 5.4.2008 http://rallyecup.ic.cz/kalendar.htm

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavelini »

JFK6, Colt uz parada ne a je videt, ze i ty uz se s nim zacinas pekne szivat. Musim uznat, ze uz to bylo pekne pokoukanicko, kdyz jsem te stihal sledovat. Jinak auti jede jako prase....... Jsme s Trojanem cuceli jak pera...... :wink:

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

pavelini píše:JFK6, Colt uz parada ne a je videt, ze i ty uz se s nim zacinas pekne szivat. Musim uznat, ze uz to bylo pekne pokoukanicko, kdyz jsem te stihal sledovat. Jinak auti jede jako prase....... Jsme s Trojanem cuceli jak pera...... :wink:
Koukal jsem ze jsi udelal nejakou chybku v RZ4, jinak by jsi me dal :D Ne vazne, vy jste jeste stihali stat za mlikem? :wink: Karel tu cvicku ma taky rychlou, a co ty? Jak jsi spokojenej s devitkou?
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavelini »

KFJ píše:
pavelini píše:JFK6, Colt uz parada ne a je videt, ze i ty uz se s nim zacinas pekne szivat. Musim uznat, ze uz to bylo pekne pokoukanicko, kdyz jsem te stihal sledovat. Jinak auti jede jako prase....... Jsme s Trojanem cuceli jak pera...... :wink:
Koukal jsem ze jsi udelal nejakou chybku v RZ4, jinak by jsi me dal :D Ne vazne, vy jste jeste stihali stat za mlikem? :wink: Karel tu cvicku ma taky rychlou, a co ty? Jak jsi spokojenej s devitkou?
Ja jel trojku , ctyrku a sestku s kamaradkou vis?Tam jsme jen tak blbli hihi, devitecka jojo, je to hracicka a kdyby jsi ji videl dnes po prvnim dni na Sumave, tak ji nepoznas.Jojo, projelo ce cilem , jeli jsme vzdy za sebou a pak hned uhaneli se divat ke hrbitovu vis? :wink:

Uživatelský avatar
Flinta
Příspěvky: 1975
Registrován: 21 kvě 2006 08:55
Bydliště: Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flinta »

nemate nekdo naky fotky
de mi hlavne o fotky rozstrelenyho civicu kteryho ridil jeden znamej :cry: :cry: :cry:

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

pavelini píše:
KFJ píše:
pavelini píše:JFK6, Colt uz parada ne a je videt, ze i ty uz se s nim zacinas pekne szivat. Musim uznat, ze uz to bylo pekne pokoukanicko, kdyz jsem te stihal sledovat. Jinak auti jede jako prase....... Jsme s Trojanem cuceli jak pera...... :wink:
Koukal jsem ze jsi udelal nejakou chybku v RZ4, jinak by jsi me dal :D Ne vazne, vy jste jeste stihali stat za mlikem? :wink: Karel tu cvicku ma taky rychlou, a co ty? Jak jsi spokojenej s devitkou?
Ja jel trojku , ctyrku a sestku s kamaradkou vis?Tam jsme jen tak blbli hihi, devitecka jojo, je to hracicka a kdyby jsi ji videl dnes po prvnim dni na Sumave, tak ji nepoznas.Jojo, projelo ce cilem , jeli jsme vzdy za sebou a pak hned uhaneli se divat ke hrbitovu vis? :wink:
8)
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Odpovědět

Zpět na „Motorsport“