Olej astrol PowerTec a MagnaTec

Vše o úpravách motorů a vyfuků.

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma, Libor12, Tom_

Odpovědět
Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Olej astrol PowerTec a MagnaTec

Příspěvek od Idaho »

Který z nich je lepší a čím se liší?

cenově je dražší powertec ale rozdíl minikdo neřekl nemáte předsatvu?
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Lobo
Příspěvky: 815
Registrován: 08 čer 2004 13:35
Bydliště: Praha8/Ml.boleslav/Dolni Bousov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lobo »

Tohle sem nasel na webu, powetec tam nevidim :ja_nic:

Magnatec:
Syntetický motorový olej SAE 5W-40, API SM/CF, ACEA A3, B3, B4, poskytující spolehlivou ochranu motoru ihned po startu. Díky unikátnímu syntetickému aditivu, které přilne k funkčnímu povrchu motoru jako magnet (Unique Molecular Attraction), poskytuje více než 4krát větší ochranu proti opotřebení než běžné oleje během studených startů, ale také i při provozu za vysokých teplot. Specifikace: VW 502.00, 505.00, Porsche.

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

jo specifikace je mi jasná tu si najdu , šlo mi spíš by někdo ze servisu ,nebo do prodejce kdo by mi byl schopen polopaticky vysvětlit v čem je kterej leší a pro jaké použití se hodí který více...každopádně dík..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Lobo
Příspěvky: 815
Registrován: 08 čer 2004 13:35
Bydliště: Praha8/Ml.boleslav/Dolni Bousov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lobo »

tak to neporadim :(

Břéťa
Příspěvky: 1563
Registrován: 02 bře 2004 21:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Břéťa »

Idaho píše:jo specifikace je mi jasná tu si najdu , šlo mi spíš by někdo ze servisu ,nebo do prodejce kdo by mi byl schopen polopaticky vysvětlit v čem je kterej leší a pro jaké použití se hodí který více...každopádně dík..
Mrkni sem myslim ze tam najdes odpoved na tvoje otazky... :wink:
http://www.bmwklub.cz/modules.php?name= ... pic&t=8945
Clio RS 2.0 16V 239Hp 233Nm 860kg, Autodrom Most 1:54:35 http://www.ClioSport.cz

Uživatelský avatar
RSpeed5
Příspěvky: 7
Registrován: 15 srp 2005 19:55
Bydliště: Kósek od Olomóca

Příspěvek od RSpeed5 »

Mi tyhle oleje prodáváme respektive jen powertec.A podle mých informací jsou tyto oleje identické akorát mají jiný obchodní název.Powertec-ten je pro velkoobchodní prodejce jako jsme mi (Elit) a magnatec pro koncové prodejny jako třeba benzinky atd.

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Břéťa píše:
Idaho píše:jo specifikace je mi jasná tu si najdu , šlo mi spíš by někdo ze servisu ,nebo do prodejce kdo by mi byl schopen polopaticky vysvětlit v čem je kterej leší a pro jaké použití se hodí který více...každopádně dík..
Mrkni sem myslim ze tam najdes odpoved na tvoje otazky... :wink:
http://www.bmwklub.cz/modules.php?name= ... pic&t=8945
breto nemám tam registraci, nedostanu se dál, a nechci se registrovat, mohl bys to postnout sem? dík..

RSpeed5 : no nevím v mototecjhnách por dávají oba a cenově se liší o cca 30% ..:((
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
MarauderZ28
Příspěvky: 3496
Registrován: 26 zář 2004 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MarauderZ28 »

to že jsou stejný mi bylo taky řečeno, že jde jen o malo-velkoobchodní název ...
Chevy Camaro Z28, LT4 383cui, Powerdyne supercharger, Edelbrock nitro etc. & Chevy Impala SS, LT1 350cui, K&N intake, Hooker exhaust etc. & Chevy Corvette C5 Z51

"forget the gym, Camaro has all the muscle you need"

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Marauder jasně, to bych take bral jenže jak to že v každé druhé motoechně je maj a rozdíl na 5l balení je skoro 500 ve prospěch powertechu?? to porstě nepobírám ( nekupuju tam, mám powertech levnější jak magnatech, ale když jsme chtěl doporučení od tunerů každej říkal magnatech je super, powetech taky ale už moc drahej :( ), ale že by se snažili lidi oblbnout ?
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

Idaho píše:Marauder jasně, to bych take bral jenže jak to že v každé druhé motoechně je maj a rozdíl na 5l balení je skoro 500 ve prospěch powertechu?? to porstě nepobírám ( nekupuju tam, mám powertech levnější jak magnatech, ale když jsme chtěl doporučení od tunerů každej říkal magnatech je super, powetech taky ale už moc drahej :( ), ale že by se snažili lidi oblbnout ?
Jestli ono to nebude asi jako Castrol Protection a Castrol GTX3, to jsou oba minerály, prej úplně stejný oleje, akorát že GTX3 se prodává na pumpách, v hypermarketech atd. kdežto Protection se dodává servisům. Se mi nějak Castrol přestal pozdávat, je podezřele drahej na to jaký má specifikace, takže aktuálně používám Sunoco. Navíc s ním mám o chlup lepší tlak v mazání.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Odpovědět

Zpět na „Tuning motoru + výfuky“