Punto 1.2 16V Turbo Novitec

Vše o úpravách motorů a vyfuků.

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma, Libor12, Tom_

Odpovědět
Chezz

Punto 1.2 16V Turbo Novitec

Příspěvek od Chezz »

Zdravim,potrebuju poradit s jednim problemem.Vlastnim Fiat Punto,prestaveny na 1,2 Turbo od Novitecu.Vetsinou kdyz je motor studeny a nastartuju tak auto zaskyta a chcipne,nebo kdyz neni zahraty a prihuli se mu tak se prechlasta a netahne.Potrebuju poradit co by to tak mohlo byt,mozna to jsou svicky. ???nebo poradit jaky typ svicek si poridit,uvazoval jsem o Brisk FIAT Punto GT i.e. Turbo, 1,4l, 98kW(vykon meho je 92kW) Je lepsi tam mit svicky 1,2 nebo 1,4 Gt Turbo? daji se pouzit? Kdo se s necim podobnym setkal, nebo kdo poradi predem diky. :roll: :? :roll:

Lobo
Příspěvky: 815
Registrován: 08 čer 2004 13:35
Bydliště: Praha8/Ml.boleslav/Dolni Bousov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lobo »

a nebylo by lepsi sehnat svicky rovnou na tvuj motor?

Uživatelský avatar
semysak
Příspěvky: 733
Registrován: 10 led 2005 12:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od semysak »

podobne veci mi delala alfa kdyz byli spatne zacvaknuty konektor na vaze vzduchu, zkus kabliky v okoli, pripadne jestli nemas netesnost v sani

Chezz

Příspěvek od Chezz »

Lobo píše:a nebylo by lepsi sehnat svicky rovnou na tvuj motor?
svíčky na můj motor (1,2 16v) tam jsou, ale po par desitkach kilometrů se lehce zaflákají a problém je z5 ... tak sem myslel že když nahodiš turbo prestavbu, je možná lepší pořídit svíčky na turbomotor, nejpodobnejší možné ty 14. GT ??? co ty na to?

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PJ »

No a co skusit napsat do Novitecu a zeptat se jich co by doporučili, přece když to udělali tak by to měli mít prublí
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Lobo
Příspěvky: 815
Registrován: 08 čer 2004 13:35
Bydliště: Praha8/Ml.boleslav/Dolni Bousov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lobo »

Chezz píše:
Lobo píše:a nebylo by lepsi sehnat svicky rovnou na tvuj motor?
svíčky na můj motor (1,2 16v) tam jsou, ale po par desitkach kilometrů se lehce zaflákají a problém je z5 ... tak sem myslel že když nahodiš turbo prestavbu, je možná lepší pořídit svíčky na turbomotor, nejpodobnejší možné ty 14. GT ??? co ty na to?
Aha,ja neumim cist,sem nepostreh ze je to prestavba na turbo :wink:

Potom bych volil svicky o 1-2stupne s nizsi teplotou :wink:

Ale jak rika PJ, nejjednodusi by bylo napsat primo do Novitecu..

Odpovědět

Zpět na „Tuning motoru + výfuky“