Disky Proline
Napsal: 02 črc 2007 19:15
Nevite jak jsou na tom s kvalitou? Vydrzej neco nebo jsou to shity a radsi nejaky jiny (napr. Replika)?


Největší forum o tuningu na českém internetu
./forum/?sid=ef0f0b01a4b7b3812a96de7e38328448
