Stránka 1 z 1
Diablo III
Napsal: 16 kvě 2012 12:32
od j3ykobim
Hraje tu někdo Diablo III?
http://www.diablofans.cz/
Re: Diablo III
Napsal: 16 kvě 2012 12:42
od MartyCZe
Dneska mi to na chvilku pujčil kámoš a zrovna udělanej jsem z toho nebyl

Re: Diablo III
Napsal: 16 kvě 2012 12:49
od FOG
Teď před zkouškovým radši ne...
Re: Diablo III
Napsal: 16 kvě 2012 15:50
od Butcher
Jo...i kdyz min nez bych rad
Re: Diablo III
Napsal: 17 kvě 2012 11:22
od Ritchma
Zkoušel to někdo na PS3? Jestli je to hratelný na gamepadu....
Re: Diablo III
Napsal: 17 kvě 2012 11:42
od j3ykobim
Ritchma píše:Zkoušel to někdo na PS3? Jestli je to hratelný na gamepadu....
já to na konzoli ještě neviděl a podle tohoto článku není vůbec jisté zda uvidíme
http://www.gamasutra.com/view/feature/1 ... php?page=5" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Diablo III
Napsal: 17 kvě 2012 13:10
od Ritchma
Kruci, jsem měl dojem že jsem o tom někde viděl článek. Tak super, ušetřil jsem

Re: Diablo III
Napsal: 17 kvě 2012 13:11
od Berry
Co vim, tak diablo na PS nebylo a neslysel jsem ze by se to k PS3 melo zmenit

Re: Diablo III
Napsal: 26 kvě 2012 22:00
od Butcher
Hraje to teda nekdo?

Muzete sem kdyztak hodit svoje battle.tagy
LateRiser#2486
Re: Diablo III
Napsal: 26 kvě 2012 22:26
od Jarbi
Zatím jen "startér edici"

, čekám až budou na skladě normální verze.
Re: Diablo III
Napsal: 26 kvě 2012 22:52
od Butcher
Jak normalni verze?
Re: Diablo III
Napsal: 26 kvě 2012 23:14
od Jarbi
Normální krabicová (za normální cenu

).
Re: Diablo III
Napsal: 27 kvě 2012 20:20
od Globus
To zas někdo "vymyslel" s tim demem :-/

Re: Diablo III
Napsal: 27 kvě 2012 21:10
od Jarbi
Já sem stejně nevydržel a koupil z aukra

Re: Diablo III
Napsal: 27 kvě 2012 21:14
od Butcher
Na Hell je to uz docela "vesely"

Re: Diablo III
Napsal: 01 čer 2012 13:48
od j3ykobim
já na to nemám skoro čas

, teď jsem teprve u Diabla na normál.
Palecek#2663
Re: Diablo III
Napsal: 01 čer 2012 14:34
od Butcher
Ja taky ne(posledni 3 dny ani minutu), ale zrovna zabijim sebe na Hell

Re: Diablo III
Napsal: 11 čer 2012 20:56
od Johny_X
Butcher píše:Ja taky ne(posledni 3 dny ani minutu), ale zrovna zabijim sebe na Hell


Re: Diablo III
Napsal: 05 črc 2012 01:16
od LuckyR
Kémoši se kterejma hraju Heroes of Newerth to kalej furt, už jedou na nightmare, až se divim, že je to ještě baví

Re: Diablo III
Napsal: 05 črc 2012 10:40
od Jarbi
Ta prává hra začína až na inferno

Re: Diablo III
Napsal: 13 kvě 2026 17:08
od denit93284
Zdravím všechny z CZ. Já jsem na
Mostbet Casino narazil díky reklamě během sledování MMA turnaje. Normálně tyhle bannery přeskakuju, ale tentokrát jsem měl dlouhou chvíli, tak jsem kliknul. Překvapilo mě, že stránka působila docela přehledně a nebyla pomalá ani večer. Začal jsem jen s malým vkladem a říkal si, že maximálně za hodinu skončím. Jenže pak přišla jedna větší výhra a úplně mi změnila náladu po dost špatném dni. Nejvtipnější bylo, že jsem si chtěl mezitím udělat čaj a voda v konvici se stihla ohřát třikrát, protože jsem pořád říkal „ještě jednu hru“. Od té doby tam chodím hlavně ve chvílích, kdy si chci na chvíli vyčistit hlavu.