Stránka 1 z 1
Paříž na víkend - co a kam?
Napsal: 09 srp 2014 10:17
od habitat3
Ahoj.. přemejšlim že bych si s polovičkou udělal víkend v Paříži. Nějaký nápad či zkušenost kam se jít podívat, kde se za normální peníze ubytovat a kde sehnat rozumně letenky?
Díík..

Re: Paříž na víkend - co a kam?
Napsal: 09 srp 2014 20:57
od Eon
My jedeme teda až v říjnu. Jedeme na 4 noci a ubytko jsme rezervovali v síti hotelů Ibis. Přesný hotel nemám tady u sebe v PC. Už jsme byli v tomto typu hotelů ubytování před dvěma rokama, celkem slušné ubytko za rozumnou cenu. Tentokrát jsme v pásmu pařížského mhd 2. Tzn. Pásma 1-3 jsou za celkem ještě rozumné ceny při dopravování se po památkách. 4-5 psáma jsou už za docela dost peněz. My tam primárně jedeme na autosalon, ale chceme se podívat na Versaille, Disneyland, možná i "lůvr". Památky v centru beru jako samozřejmost.
Letenky ideálně
ZDE.
Re: Paříž na víkend - co a kam?
Napsal: 09 srp 2014 21:48
od blázen
ochutnal bych tam kostku veskluzu

Re: Paříž na víkend - co a kam?
Napsal: 09 srp 2014 22:05
od habitat3
Eon:
až budeš prosím u PC, můžeš mi poslat link na hotel?
Díky
Re: Paříž na víkend - co a kam?
Napsal: 13 srp 2014 22:43
od Rolljoin
za víkend myslím stihneš akorát klasiku eifelovku louvre versailes apod ale taky bych obětoval den tomu disneylandu

fakt stojí za to. Já spal v F1 je to taková levná klasika. Ale žádná "romantika" pro přítelkyni.
Re: Paříž na víkend - co a kam?
Napsal: 14 srp 2014 10:48
od Eon
Budem v ibis budget Paris Porte de Bercy.
Re: Paříž na víkend - co a kam?
Napsal: 14 srp 2014 13:31
od hattori_hanzo
Taky se přikláním k tomu, že víkend nemá moc smysl. Jen Louvre je na den, Versailles víceméně taky, dva tři dny na centrum a památky tam... A to jsme furt u takovýho letem světem.
Re: Paříž na víkend - co a kam?
Napsal: 14 srp 2014 13:36
od Jord
my byli tady a úplně dostačující
http://www.booking.com/hotel/fr/louesthotelparis.en-us.html?sid=ba05e6ff3e1d7f1eb862a8ab7b3d0351;dcid=1;origin=disamb;srhash=500811748;srpos=1 sice menší pokoje, ale tenis tam hrát nebudeš, a stejně po těch pamatkách budeš tak unavenej, že budeš rád, když si lehneš

+ jsou tam výborný snídaně a je to hnedka na metru, super dostupnost.
Re: Paříž na víkend - co a kam?
Napsal: 22 srp 2014 20:33
od habitat3
Jednou jsem narazil na netu na stránku kde jsou ve směs z celého světa penziony atd.. nevíte někdo ten web? Je tam i hodnocení.
Díky
Re: Paříž na víkend - co a kam?
Napsal: 22 srp 2014 20:56
od Eon
Re: Paříž na víkend - co a kam?
Napsal: 22 srp 2014 21:07
od habitat3
Re: Paříž na víkend - co a kam?
Napsal: 22 srp 2014 21:13
od habitat3
Byl jsi tam osobně? Celkem se mi to líbí..

Re: Paříž na víkend - co a kam?
Napsal: 22 srp 2014 22:49
od Jord
No co myslíš

když píšu, že jsme tam byli, tak ano

ono to bude vesměs stejný, jen jsme se tady trefili, že to bylo polohou fakt super a byl tam klid, není to úplně na hlavní ulici, je to v boční užší uličce, naproti jsou hnedka potraviny a menší obchod.
Re: Paříž na víkend - co a kam?
Napsal: 22 srp 2014 23:23
od habitat3
Já mám dneska prostě den blbec, byl jsem dlouho v práci - celý týden

Re: Paříž na víkend - co a kam?
Napsal: 22 srp 2014 23:36
od LiberaleMiguel2
S
Booking.com mám osobně skvělé zkušenosti, ubytování hledám už jenom tam
Invia.cz taky není špatná.