Stránka 1 z 1

Stará motorka

Napsal: 03 lis 2014 21:03
od Majza
Neválí se doma někomu třeba nějaká stará Jawa a chce se jí zbavit za nějakej rozumnej peníz ?? :)


plány jsou podobné :P


Re: Stará motorka

Napsal: 05 lis 2014 10:03
od MartyCZe
Vždyť těch Jaw jsou plny inzerce.
Jako nikdo ti polozrenovovanou Jawu za pětku nikdo neprodá. Jestli chceš něco takovyho postavit tak kup nějakej nález, beztak se budeš muset v rámu vrtat.

Re: Stará motorka

Napsal: 06 lis 2014 00:53
od Majza
budu muset upravovat rám hodně , jenomže bych docela dost potřeboval něco s TP protože takovou motorku na veterány nepostavím... :D

Re: Stará motorka

Napsal: 06 lis 2014 09:44
od starter
tomu by slušelo 500 ohv :oops:

Re: Stará motorka

Napsal: 06 lis 2014 09:49
od MartyCZe
S dokladama něco koupit bude v dnešní době problém.
Podle mě by to ale mělo jit nějak seškemrat. S tim, že to bude renovace + přestavba zároveň

Re: Stará motorka

Napsal: 06 lis 2014 14:15
od Majza
Starter : No jo jenom sehnat ji :kladivo:

Marty : Uvidím zkusím se dnes stavit tady v Olomouci do Veteran klubu mám ho kousek.. 8)


EDIT: tak sem právě dovolal s předsedou klubu a bylo mi řečeno že mně přes komisi nepustí , mašina by musela být tak jak sjela z výrobní linky :roll:

Re: Stará motorka

Napsal: 07 lis 2014 09:51
od starter
vyraz si někdy do Chotusic u Čáslavi na veterán burzu a třeba se poštěstí

Re: Stará motorka

Napsal: 07 lis 2014 11:06
od Dejv
Tomuto stylu prestavby rozumim..to je proste nadhera, ale nerozumim tomu lroc to stavet z jawy! At to bude jakkakoliv motorka bude to nelegalni (to vsichni dobre vime)
Dalsi dulezitej faktor je ze porizovaci cena splasenejch trubek nehraje roli, protoze se to za par sprdliku postavit neda. Volil bych jako darce uplne neco jinyho jednoduchyho ale se 4Tmotorem. Jako jednoducha a levna motorka by mobla poslouzit suzuki.. gs500, Dr650....je to burt co...ale postavit tak nadhernej stroj a pak si nicit zazitek smradlavym multivibratorem? Tee jak stavet.supersport z tuktuku.