Pioneer
Napsal: 19 črc 2016 17:06
Zdravim...Dostal jsem autoradio pioneer DEH-2700 a chtel bych ho zapojit na pc zdroj nevite nekdo jak to provezt? Dekuji...
Největší forum o tuningu na českém internetu
./forum/?sid=743ef0ae9792d7f8b9d17b5d05dd4943