Barevna teplota xenonu v kelvinech.
Napsal: 07 led 2006 21:27
Muze mi nekdo rict kde sehnat jiny vybojky nez 4100K (to je klasika co maji vsude), zadny jiny sem nevidel. Je to podfuck?
Největší forum o tuningu na českém internetu
./forum/
Jasně, ultrafialové světlo? Jako že to na silnici bude vypadat jak na diskošce?wuf píše:Hmm, takze ty zvasty na xenony.cz o napr. 12k K je naprosta hloupost?
Fajn, myslel sem si toShr3k píše:Jasně, ultrafialové světlo? Jako že to na silnici bude vypadat jak na diskošce?wuf píše:Hmm, takze ty zvasty na xenony.cz o napr. 12k K je naprosta hloupost?
Já ti nevymlouvám, že na Ebay nemůže mít nějaký maník napsané, že to má barevnou teplotu 12000 Kelvinů, ale podívej se na to spektrum, kde se asi nalézá 12000 K.Benny píše:Mrkni na tohle:
http://search.ebay.de/search/search.dll ... gory0=9800
Projed par stranek a na nejaky 12000K urcite narazis a za dobrou cenu...
To nevím jak svítivost, ale my se tu celou dobu bavíme o barevné teplotě.Lukáš píše:Takže se v čechách nedá sehnat ta 8000K svítivost? Mam jednoho týpka kterej o ně stojí a chce to do motorky,která stojí jen a výstavách,..
Philips dělá tzv. Colormatch se 4800 K:wuf píše:Fajn, myslel sem si toShr3k píše:Jasně, ultrafialové světlo? Jako že to na silnici bude vypadat jak na diskošce?wuf píše:Hmm, takze ty zvasty na xenony.cz o napr. 12k K je naprosta hloupost?Njn, se ptam az mi odejde vybojka, tak jaky pak koupim. Zase to vidim na Philipsy.
Sry s barevnou teplotou.Shr3k píše:Já ti nevymlouvám, že na Ebay nemůže mít nějaký maník napsané, že to má barevnou teplotu 12000 Kelvinů, ale podívej se na to spektrum, kde se asi nalézá 12000 K.Benny píše:Mrkni na tohle:
http://search.ebay.de/search/search.dll ... gory0=9800
Projed par stranek a na nejaky 12000K urcite narazis a za dobrou cenu...Osvětlení takovou výbojkou (pokud taková výbojka existuje a pokud to není jen marketinkový kec čínského obchodníka) je ještě horší, než si dát na žárovku modré šprcky. Solidní firmy prostě takové výbojky nedělají.
To nevím jak svítivost, ale my se tu celou dobu bavíme o barevné teplotě.Lukáš píše:Takže se v čechách nedá sehnat ta 8000K svítivost? Mam jednoho týpka kterej o ně stojí a chce to do motorky,která stojí jen a výstavách,..