Re: VAG-COM + kPower
Napsal: 27 říj 2007 22:13
nu musíš logovat kanaly tam kde je rychlost a otáčky
Největší forum o tuningu na českém internetu
./forum/?sid=3137fe17439dfe06edf2e0949530d2ce
Tak si to ujasni. S vyšlápnutou spojkou, nebo na neutrálMichalF píše:...pak zmacknete spojku a nechate auto porat bez nejakeho sebemensiho brzdeni jet na neutral a az spadne rychlost na 65km tak vypnete log, to mereni na ten neutral je z duvody odpoctu ztratoveho vykonu.Pak si otevretu Kpower najdete si log nehrajete a upravite vahu auta.