PLS radu ohledne imobilizeru
Napsal: 11 lis 2008 23:03
lidicky newite proc mi pise RJ. ze nechce akceptovat tajnej kod imo? nejde mi vubec sehrat.. nema stim nekdo zkusenosti? 
Největší forum o tuningu na českém internetu
./forum/?sid=a53fb9ea3425283adb591b821104ec18