Stránka 1 z 1
makrolon
Napsal: 05 kvě 2009 00:04
od tsin
jaky je nejlepsi zpusob na tvarovani makrolonu?
Re: makrolon
Napsal: 05 kvě 2009 10:52
od hrnec09
pripojuju se k dotazu...osobne me to zajima z duvodu vyroby "skla" do dveri u auta....jedinej zpusob co me zatim napadl je ze bych naseparoval original sklo pres to polozil makrolon a dal do pece na nejakou dobu...potom jen oriznul do tvaru
Re: makrolon
Napsal: 05 kvě 2009 12:11
od ladis.biker
makrolon se řešil tady:
http://www.drift-forum.cz/viewtopic.php ... t=makrolom" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: makrolon
Napsal: 05 kvě 2009 13:02
od tsin
ta diskuze je uzamcena pro necleny
Re: makrolon
Napsal: 05 kvě 2009 13:16
od hrnec09
vic jsem se docetl na
http://web.daves.cz/web.php?&ses_web=2& ... hrase=okna nez na drift foru....zjistuju dalsi info tak potom dam vedet
Re: makrolon
Napsal: 08 říj 2009 21:04
od tsin
nekdo neco novyho?
Re: makrolon
Napsal: 08 říj 2009 23:39
od bóďa
nevim jestli to pomuze nebo ne, ale ja kdyz jsem delal z plexiskla ciry prekryty na blinkry, tak jsem si udelal dva ramecky, mezi ne dal plexi, sesrouboval, dal do trouby dokud nebylo plexi vlacne, vzal origos blinkr a to plexi v ramecku za tepla prdnul na blinkr... nicmene porad jsem nevychytal tu vec, ze potom na tom "cirem, novem" prekrytu jsou takove tečky, ne bublinky, ale jakoby od prachu... pritom jsem to dokonale ocistil, ale stejne se tam toho spoustu naslo..

takze neco podobneho, jen ve vetsi troube a v naprosto bezprašném prostředí
Re: makrolon
Napsal: 09 říj 2009 20:24
od Taboo
Smazano
Re: makrolon
Napsal: 13 říj 2009 09:34
od Boháček
řekl bych, že Makrolon je především dutinkový plast (jinak též Molanex) a z toho by okna asi nechěl.
ale třeba jsem přehlédl něco v jejich nabídce
Re: makrolon
Napsal: 13 říj 2009 11:45
od tsin
to taboo: tohle sem chtel vedet, dik
Boháček píše:řekl bych, že Makrolon je především dutinkový plast (jinak též Molanex) a z toho by okna asi nechěl.
ale třeba jsem přehlédl něco v jejich nabídce
jakej produkt z makrolonu je je nejcastejsi me moc nezajima, tady neni zahradkarsky forum abych se ptal na dutej makrolon do skleniku..
Re: makrolon
Napsal: 13 říj 2009 13:12
od elviiis
asi tak... kazdej vy co mame na mysli... vetsina z nas se s tim setkala jako bezpectnostni okna do obrabecich stroju apd
