zvyseni vykonu
Napsal: 28 čer 2010 13:50
cauky vsem,mel bych dotaz:dneska mi rikal kamos at zkusim pridavat eter do benzinu.nemate s tim nekdo zkusenost??zajimalo by me co to s autem udela
Největší forum o tuningu na českém internetu
./forum/?sid=a59696f6acc09600683a370855855e75
Predpokladam ze je to joke? pekna kravina.tuner2010 píše:cauky vsem,mel bych dotaz:dneska mi rikal kamos at zkusim pridavat eter do benzinu.nemate s tim nekdo zkusenost??zajimalo by me co to s autem udela