čtvrtníček-Gynekologie
Napsal: 23 pro 2006 23:32
Největší forum o tuningu na českém internetu
./forum/?sid=95e5b6d7c38bf54d15cdfadc6157c3ae
seká s eto furt, chvíli počkej a zase to dojede, mě se to seklo tak pětkrát nejmíň....ten konec mě úplně rozhodil:"Vem za mě zejtra ty pysky, Zbyňo.Jedu totiž na chalupu...dělat žumpu"waci píše:je to pěkný, ale ve 3:17 se to zastaví a dál to nejede...