zima je kruta :lol:
Napsal: 14 led 2008 15:43
Největší forum o tuningu na českém internetu
./forum/?sid=d84ccddd49c449dde39f6bf3b43dd869
Je to tam i slyšet jak to tůruje...wibra píše:zarazi me ten prvni capek, mel porad nohu na plynu ne???
no prave!!! a duvod mi nekdo rekne??MComb píše:Je to tam i slyšet jak to tůruje...wibra píše:zarazi me ten prvni capek, mel porad nohu na plynu ne???
Jsou věci mezi nebem a zemíwibra píše:no prave!!! a duvod mi nekdo rekne??MComb píše:Je to tam i slyšet jak to tůruje...wibra píše:zarazi me ten prvni capek, mel porad nohu na plynu ne???![]()
![]()
ProminAnděl píše:Old. Už bylo.
Jj, to byl pěknej idiot, ten posledni to celkem zvladalwibra píše:zarazi me ten prvni capek, mel porad nohu na plynu ne???
Husteééé