Stránka 1 z 1

TC PRAGUE MEETING

Napsal: 12 črc 2008 19:16
od -BOSS-
12.7.2008 proběhl již třetí TC Prague meeting. Akce se konala na klidném letišti nedaleko Prahy, které jsme měli pronajaté. Účastníci soupeřili ve slalomu a ve sprintech o poháry. Akce probíhá pod záštitou Tuning Club Prague o.s. Brzy zveřejníme termíny dalších srazů na tomto letišti, na které jste zváni. Máte možnost zúčastnit se soutěží o ceny, poznat nové lidi. Jedná se o jednodenní akci. Více informací bude zveřejněno na webu prvního oficiálního tuning klubu "Tuning Club Prague o.s."

Děkuji všem zúčastněným a na příštím meetingu se na Vás všechny těší tým Tuning Club Prague.

http://www.tuning-praha.cz

Re: TC PRAGUE MEETING

Napsal: 12 črc 2008 19:19
od Neluška
špatná adresa,oprav ji prosím

Napsal: 12 črc 2008 19:45
od komar
A co Tuning Meeting kterej ste slibovali :cry: ten nic? Velkolepa akce typu Mimon ste slibovali .. :lol:

Napsal: 12 črc 2008 21:48
od -BOSS-
Velkolepou akci typu mimon nikdo nesliboval.....když se každý zamyslí, tak na letišti v Hoškovicích ani není možné takovou maga akci realizovat. Akce je z technických důvodů přesunuta na příští sezonu. Ale opakuji znovu všem, že se nejedná o žádné "nové mimoňské války", jak si mnozí z vás rádi spojují tyto dvě akce.

omlouvám se za adresu OPRAVA: http://www.praha-tuning.cz

TC PRAGUE MEETING se koná na menším letišti v Chrášťanech.

Napsal: 13 črc 2008 00:10
od komar
-BOSS- píše:Velkolepou akci typu mimon nikdo nesliboval.....když se každý zamyslí, tak na letišti v Hoškovicích ani není možné takovou maga akci realizovat. Akce je z technických důvodů přesunuta na příští sezonu. Ale opakuji znovu všem, že se nejedná o žádné "nové mimoňské války", jak si mnozí z vás rádi spojují tyto dvě akce.

omlouvám se za adresu OPRAVA: http://www.praha-tuning.cz

TC PRAGUE MEETING se koná na menším letišti v Chrášťanech.
Reaguju jen jak se vsude psalo :lol: , na webu jste i hodne slibovali a na tom letisti sem nikdy nebyl takze nevim :?:

Re: TC PRAGUE MEETING

Napsal: 13 črc 2008 03:36
od Otazník
v Chráštanech????

Re: TC PRAGUE MEETING

Napsal: 13 črc 2008 03:37
od Otazník
A kdy?????

Napsal: 16 črc 2008 13:12
od gucci
Nechápu, proč se vždy musí najít nějakej ten rejpal. Sraz 12.7.2008 byl skvělej a další dude ještě lepší. Tak přijeďte

TC PRAGUE MEETING IV. - 4.10.2008 14:00

Napsal: 29 zář 2008 10:39
od -BOSS-
Více info na webu www.praha-tuning.cz

Napsal: 29 zář 2008 10:44
od AlesShi
jak to tam bude probihat?

TC PRAGUE MEETING IV. - 4.10.2008 14:00

Napsal: 29 zář 2008 16:36
od -BOSS-
Je to volný sraz příznivců Tuningu a sportovních automobilů. Žádné vstupné, žadné startovné....pohodový sobotní srázek. Snad vyjde počasí.

Napsal: 08 říj 2008 18:36
od DOEMIXXX
BOSS co udelal ten compakt tomu "cool typkovi", ze ho tak dojebal??

http://www.praha-tuning.cz/upload/galerie/meeting3.png

Napsal: 09 říj 2008 20:48
od -BOSS-
To netuším, zkus se ho zeptat ;-) Jinak chce si místo toho compakta koupit alfu, co mám poslední info.