Ústí nad Labem....POKEC
Napsal: 25 led 2008 17:18
Koukám že v UL je nějak mrtvo..jsou tu vůbec nějaký ústečáci?
Největší forum o tuningu na českém internetu
./forum/
von se balik opiciTweety píše:Hele, nejste vy dva siamský dvojčata...kde dá názor jeden, hned v zápětí dá názor druhejVy se na těch tématech domlouváte co ?
Hele brzdi frajere libovej, sis asi nevšiml, kde teď seš co ?BALI píše:otráveno spolchemií![]()
Tam jsem dneska stál, asi půl hodiny a nikdo z toho obyvatelstva, co tam jezdí ve 120kách a žigulech ze mě neměl radost...co z toho asi vyplývá ?Svoby píše:Třeba mě.... krásňák, trmice, předlice, neštěmice
V pohodě, i když tvoje odpověď neplatí...ty víš víc než bys mělmáca píše:ze si bud defka, nebo fizl, ne defka ne, to by te mistni vyhodili ze svyho rajonu
ps neber to osobne,jen ftipek
játo vim takyTweety píše:Tam jsem dneska stál, asi půl hodiny a nikdo z toho obyvatelstva, co tam jezdí ve 120kách a žigulech ze mě neměl radost...co z toho asi vyplývá ?Svoby píše:Třeba mě.... krásňák, trmice, předlice, neštěmice![]()
![]()
to ví asi každejVáca píše:játo vim takyTweety píše:Tam jsem dneska stál, asi půl hodiny a nikdo z toho obyvatelstva, co tam jezdí ve 120kách a žigulech ze mě neměl radost...co z toho asi vyplývá ?Svoby píše:Třeba mě.... krásňák, trmice, předlice, neštěmice![]()
![]()
![]()
![]()
sice jsem tě neviděl v pracovních šatičkách ,ale určitě ti slušej
A já kousek od matičníSvoby píše:Já bydlim za předlicema....v koloniiTo zvěrstvo bydlí kousek o de mě
milosh píše:Dobry den, Usti dobry ale Litomerice lepsi
Blázne...milosh píše:Dobry den, Usti dobry ale Litomerice lepsi