Stránka 1 z 1

motor

Napsal: 20 dub 2005 07:42
od mazda323
Řeším problém z motorem :? .Mám mazdu 323 r.v. 1990.Vše je 1,8 16V turbo,ale motor je 1,6 8V. Když jej nastartuju,po 2 - 3 vteřinách chcípne.Pokud ho nastartuju a přidám plyn,chcípne okamžitě.
Zkoušel jsem vyměnit váhu vzduchu,ale tou to neni.Už jsem docela na nervy.Auto jsem dal teď do cajku - nová plechařina,barva,kola,nárazníky a najednou mi nejde motor.
Poku máte nějakou podobnou zkušenost a vyřešili jste to,tak prosím poraďte.
Předem všem děkuji.
P.S. nechci kvůli nejaké pí,,,ině přijít o Momiň!! :vztek:

Napsal: 20 dub 2005 20:26
od Beaver
Že by nedostatečná dodávka paliva ? Možná pumpa kaput, nebo ucpanej palivovej filtr - vycucne to benzín v potrubí a zdechne, pokud přidáš, urychlíš spotřebování paliva. Pumpa bude zřejmě elektrická, takže jakmile zapneš zapalování, něco málo paliva se tam natlačí, ale na provoz to nestačí. Je to teda teorie, ale mohla by to být jedna z možností.

Napsal: 20 dub 2005 20:50
od DoktorF
Tohle mi delal Cosworth,kdyz sem mel racing svicky,za studena sem mohl jet jen na volnobeh,ale asi po minute sem mohl pridat plyn a trosku to cukalo,asi po 2 min to bylo Ok.

Napsal: 21 dub 2005 07:14
od mazda323
Beaver píše:Že by nedostatečná dodávka paliva ? Možná pumpa kaput, nebo ucpanej palivovej filtr - vycucne to benzín v potrubí a zdechne, pokud přidáš, urychlíš spotřebování paliva. Pumpa bude zřejmě elektrická, takže jakmile zapneš zapalování, něco málo paliva se tam natlačí, ale na provoz to nestačí. Je to teda teorie, ale mohla by to být jedna z možností.

Díky.Zřejmě to bude něco s palivem,ale ucpanej filtr to neni,na ten jsem včera koukal.Po filtr palivo jde,ale je možný,že pod malým tlakem.Dnes to rozeberu a podívám se na čerpadlo.