Rada - obuti litaku
Napsal: 27 čer 2007 18:24
potrebuju radu: muzu dat na predni napravu jinou sirku pneu nez na zadni napravu?
Největší forum o tuningu na českém internetu
./forum/
ale on se neptá na techničák...takže může a bastaSpitfire píše:Ze zakona ne (resp. musis mit to co mas napsano v technicaku). Prakticky samozrejme ano.
ale je lepsi vedet jestli je to povolene nebo ne, mozna ho to nakonec odradi,takze spitfire to rekl dobre a teckamorda píše:ale on se neptá na techničák...takže může a bastaSpitfire píše:Ze zakona ne (resp. musis mit to co mas napsano v technicaku). Prakticky samozrejme ano.
řekl bych, že se spíš ptá na to, jestli se auto nebude chovat divně. tečka.Tom_ píše:ale je lepsi vedet jestli je to povolene nebo ne, mozna ho to nakonec odradi,takze spitfire to rekl dobre a teckamorda píše:ale on se neptá na techničák...takže může a bastaSpitfire píše:Ze zakona ne (resp. musis mit to co mas napsano v technicaku). Prakticky samozrejme ano.
chovat se divne samozrejme bude...to auto pojede 4 stopy, takze treba na vode si myslim to nebude dobry....bóďa píše:řekl bych, že se spíš ptá na to, jestli se auto nebude chovat divně. tečka.Tom_ píše:ale je lepsi vedet jestli je to povolene nebo ne, mozna ho to nakonec odradi,takze spitfire to rekl dobre a teckamorda píše: ale on se neptá na techničák...takže může a basta
A proc bys to delal ?Vtomas píše:potrebuju radu: muzu dat na predni napravu jinou sirku pneu nez na zadni napravu?