tripling-Polo?
Napsal: 01 pro 2007 20:49
Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli je možné do VW Polo 6N2 zabudovat tripling blikačů?? Případně co je k tomu třeba, kde se to dá sehnat a kolik to stojí... Díky za rady
Největší forum o tuningu na českém internetu
./forum/?sid=e68de0968bb08a5b6db4ea36a6435512