Stránka 1 z 2

Napsal: 04 kvě 2005 18:39
od Trhyy
Tak tohle se mi moc líbí 8) :slina: :slina:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Napsal: 04 kvě 2005 20:39
od Mikeš
Tak todle je šupa 8)

Obrázek

Ale tohle se mi obvzlášť zamlouvá :slina:

Obrázek

Obrázek

Napsal: 04 kvě 2005 21:06
od Lukees
Ta zelená dvoječka je opravdu mňamozní 8) tenhle styl mám rád :?:

Napsal: 04 kvě 2005 21:27
od Mikeš
Luckyboy-L píše:Ta zelená dvoječka je opravdu mňamozní 8) tenhle styl mám rád :?:
Já též, lehce a pěkně udělaný.... 8)

Napsal: 05 kvě 2005 12:09
od Fazeey
toho faetona sem nedavno viděl v nakym VWmagu, docela brutus

Napsal: 05 kvě 2005 12:51
od jarin
hoď te mi odkaz přímo na to.

Napsal: 05 kvě 2005 22:59
od Tommy-cupra
tak jsme se ted vratili,vcelku kotel jako vzdy,minulej rok to bylo ale lepsi,hlavne po strance pocasi,dneska v noci nas to podruhy malem odneslo do jezera tak jsme se nasrali a odjeli,jinak auto super,vzduch zacina pomalu odchazet a frci nikl,chrom a rozlesteny kola,mam hodne fotek ale nedokazu to sem dat,mam pomalej internet.Doporucuju vsem jet pristi rok,neni to akce ktera by vysla tak draze,stoji to za to,je to svatek audi a vw.

Napsal: 06 kvě 2005 12:28
od Mikeš
:shock:

Obrázek

to je prznění auta.....

Napsal: 06 kvě 2005 13:05
od Tommy-cupra
mam toho asi 150 fotek,moc jsme nefotili,nemam to sem jak dat,nemam vypalovacku ani rychlej net,jedine kdyby mel nekdo notebook a vzal ho do mimone a mel ctecku na karty.

Napsal: 07 kvě 2005 15:50
od Lukees
Kua super fotky Troyku 8) 8) 8) škoda že jsme tam nebyli :cry:

Napsal: 07 kvě 2005 22:32
od Lukees
TROY píše:Nějakej další rok pojedem nebo navrhnem at se to přestěhuje k nám do čech :lol: :lol: :lol:

Jsem pro :lol:

Napsal: 08 kvě 2005 20:45
od amogh
to je bombaaaaaa

Napsal: 09 kvě 2005 09:53
od Tommy-cupra
meli jste fakt jet,stoji to za to,byli jsme hned potom v mimoni a po 3 hodinach jsme to zabalili,nedalo se na to koukat.

Napsal: 09 kvě 2005 21:29
od Tommy-cupra
tuning v zemich smerem na zapad je uplne nekde jinde,bude nam jeste dlouho trvat nez se dostanem na takovou uroven,je to jednak tim ze platy na zapad jsou daleko lepsi,a hlavne tim ze treba v nemecku maj tuv,neco jako stk,za kazdou upravu se musi platit,aby ji zapsali do technicaku,to znamena ze to co jste narvali do auta musite dat i za tuv a to jsou ve finale velky palky,ale zas na druhou stranu je to dobre,alespon tam nejezdej takovy popelnice co tady,lidi u nas nechapou ze min je obcas vic,snazej se tam toho nacpat co nejvic,pritom treba v nemecku a rakousku frci auta ktery jsou original a jen maj podvozek,lak a kola,zadny kridla a spojlery,ale treba se k tomu taky jednou dopracujem.

Napsal: 09 kvě 2005 21:56
od Fazeey
a kurva...

Napsal: 09 kvě 2005 22:07
od Lukees
Tommy-cupra píše:tuning v zemich smerem na zapad je uplne nekde jinde,bude nam jeste dlouho trvat nez se dostanem na takovou uroven,je to jednak tim ze platy na zapad jsou daleko lepsi,a hlavne tim ze treba v nemecku maj tuv,neco jako stk,za kazdou upravu se musi platit,aby ji zapsali do technicaku,to znamena ze to co jste narvali do auta musite dat i za tuv a to jsou ve finale velky palky,ale zas na druhou stranu je to dobre,alespon tam nejezdej takovy popelnice co tady,lidi u nas nechapou ze min je obcas vic,snazej se tam toho nacpat co nejvic,pritom treba v nemecku a rakousku frci auta ktery jsou original a jen maj podvozek,lak a kola,zadny kridla a spojlery,ale treba se k tomu taky jednou dopracujem.

Moje řeč Tommy přesně můj styl kterým se snažím a zatím uspěšně řídít pořádná kola udělají víc parády než nějaké směšné křídla či spojlery :idea:

Napsal: 11 kvě 2005 16:14
od V-Y-V-I
A tahla OCTA z Ostravska 8)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Napsal: 11 kvě 2005 21:08
od amogh
ty zavareny predni blinkry se mi ale moc nelibi

vzdycky si pletu tuhle a tu jicinskou

Napsal: 11 kvě 2005 21:26
od chjetjov
tahle je super az na ten cernej svin na zadnich dverich a ty blinkry taky nemusim...

Napsal: 11 kvě 2005 21:28
od amogh
ta jicinska se mi libi krapet vic ale docela mi pripadne divny ze okopcil na ni axonackej predek