černá matná ve spreji
Napsal: 31 led 2007 10:45
Nevíte jestli se něco takovýho vyrábí? chci si stříknout pár drobností a nemá smysl si nechat kvůli tomu míchat barvu. dík.
Největší forum o tuningu na českém internetu
./forum/?sid=dce89f5b2b3c6abb81f8c01c248d17b5
jojo musim dokoupit ještě nějaký sračičky abch mohl nastříkat plast a bude to ok.krulis píše:no jasan mam jednu doma zrovna86 penez to stalo mysim 400ml
tmavě šedá taky nebude na škodu, jde zatim o píčovinky, jako znaky z chromový do matný atdAdieuD píše:matna cerna sucksvypada jako tmave sediva :-/ kdyz jsem si vytmelila stredovy panel a chela jsem to fouknout do matne cerni, vypada to dost svetle :-/ takze vyzkouset na necem, nechat zaschnout a prilozit jak to bude sedet, at to nebudes muset cele strikat znova.
hlavne neverit, ze barva vicka odpovida obsahuFáboš píše:tmavě šedá taky nebude na škodu, jde zatim o píčovinky, jako znaky z chromový do matný atd
neni, moc vepředu svítí, chci ho udělat míň výraznej. nejsem na chromový věci. už jsem to u pár civiců viděl a vypadá to fajněAdieuD píše:hlavne neverit, ze barva vicka odpovida obsahuFáboš píše:tmavě šedá taky nebude na škodu, jde zatim o píčovinky, jako znaky z chromový do matný atda ty veci ohledne strikani plastu asi znas
neni skoda strikat chromovy veci?
supr dík.amogh píše:ja jsem byl nevic spokojenej s cernou matovkou z globusu (KK spreje .. nebo jak se ta firma jmenuje) pak jsem mel jeste motipu a ten uz nebyl uplne ideal
tim sprejem s globusu mam laknuty cerny sloupky a pristrojovku a myslim ze okáá
a na co myslíš, že to mám já.....Danecek píše:Fabos: az ji budes mit, tak mi kdyztak rekni cenu
rad bych prebarvil ty leskly veci jako H znaky a zamky
ja jo, ale zamerne jsou nefunkcniFáboš píše:a na co myslíš, že to mám já.....Danecek píše:Fabos: az ji budes mit, tak mi kdyztak rekni cenu
rad bych prebarvil ty leskly veci jako H znaky a zamky![]()
zámky, ale už nemám.