Stránka 1 z 1

BMW CS

Napsal: 21 dub 2007 10:30
od Conscious
Tak tohle auto mě naprosto dostalo,geniální... Doufám že ho taky někdy uvidíme jezdit. Text i fotky jsou z novinky.cz

Mezi čtyřdveřová kupé, jejichž třídu založil Mercedes-Benz CLS, zanedlouho přibude i Porsche Panamera a Aston Martin Rapide. A co na to BMW? Zatím nic, ale na čínském autosalonu představuje velmi podobný koncept BMW CS.
20.4. 2007 14:50

Tohle auto je Grand Turismu jako vystřižené, tedy delší než sedmičková řada (5106 mm), široké (1978 mm) a přitom strašně nízké (1376 mm). Takže neočekávejte od něj žádné extra prostorové zázraky - to tak maximálně na kolena, vždyť rozvor má neuvěřitelných 3142 mm. Na zadních sedadlech se však bude sedět jak ve sporťáku a i tak na hlavu bude místa tak 170 cm vysokého člověka. Ale co. Tohle auto prostě takové je a i jeho konkurenti nenabídnou zrovna o mnoho víc.

Obrázek

Pokud byste chtěli vědět nějaké technické podrobnosti o voze, tak vás musíme zklamat. BMW zatím postavilo pouze model, který techniky v sobě moc nemá, nebo se je BMW snaží utajit. Kdo ví. Prostě v tomto směru mlčí jako hrob.

Obrázek

Vůz je tedy zatím jen designerskou studií. Příď dává vzpomenout na předchozí generaci sedmičkové řady. Ta se vyznačovala úzkými světlomety, dlouhými a nízkými ledvinkami a mírně negativně skloněnou čelní maskou. Tady je to také tak, jen v současném designerském trendu. Zároveň však posunutí ledvinek dolů a velké vstupy chladicího vzduchu na stranách nárazníku ukazují, že se nezapomnělo ani na Z8, Z4 apod.

Obrázek

Ovšem podle nás je vůz nejkrásnější zezadu. Tam má výraznou aerodynamickou odtrhovou hranu a zadní světlomety společně s čtveřicí výfuku vytvářejí dojem děsivě rychlého závoďáku.

Obrázek
Obrázek

Re: BMW CS

Napsal: 21 dub 2007 11:03
od Smithy
Me to teda moc nenadchlo zatim, nevim

Napsal: 21 dub 2007 21:03
od Conscious
Je teda fakt že zboku ten čumák silně připomíná Aston Martin DB7 či DB9 a zezadu v tom trošku vidím Porsche Carrera GT... ale na 4dv. sedan je to nádherně placatý a konečně to zase má takový neotřelý designerský kousky. Zase BMW je něčím zajímavý. 8)

Napsal: 21 dub 2007 22:32
od Ilegaltuner
mně to příjde jak zkopčené Quattroporte :wink:

Napsal: 21 dub 2007 23:07
od matal
Moc se mi to nelíbí,třeba to v realu bude lepší.. :wink: