Vánoční besídka

Tuningová scéna v Liberci a okolí
Odpovědět
Uživatelský avatar
P@wel
Příspěvky: 764
Registrován: 20 kvě 2005 12:10
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Vánoční besídka

Příspěvek od P@wel »

Rok se s rokem sešel a je třeba ho zhodnotit. Taky čekáme velký návrat našeho zahraničního "turisty". Všechno tohle si žádá nějakou společenskou seanci.

Nejdříve rozjedeme diskusi. Komu by se hodilo udělat to před Vánoci klidně
23.12. ať zvedne pravou ruku
a komu by se to hodilo někdy mezi svátky třeba
28.12. ať zvedne levou ruku,
29.12. pravou nohu
30.12. levou nohu a
31.12. by se toho zúčastnili asi jen muži

Teoreticky by to šlo i v příštím týdnu, ale bylo by to asi moc nahonem. 14.12. - 20.12. jsem totálně zasekán, proto tuto variantu ani nenabízím. 25.12., 26.12. a 27.12. asi všichni budeme muset absolvovat obědy u prarodičů, tak to je asi taky pasé. Pokud ne, sázejte sem data, kdy by se Vám to hodilo a něco spácháme.

Pokud bude volno, zamluvil bych někde bowling a pak nějaké posezení do hospůdky. I na toto téma vítám podněty. Šla by třeba Maškovka, U Balcarů, U Severů, Depo, Desperádo (tam bychom asi nedali dohromady velký stůl), Country

Tak lidi, čiňte se
Škoda Favorit -> Peugeot 205 1.9GTi -> Škoda Favorit -> FORD SCORPIO :o) by www.autohificentrum.com
tuningclubliberec
furt se jede

Uživatelský avatar
ryan69
Moderátor
Příspěvky: 798
Registrován: 22 bře 2006 13:33
Bydliště: Liberec

Re: Vánoční besídka

Příspěvek od ryan69 »

určitě bych preferoval termín ještě před štědrým dnem, takže zvedám pravou ruku a jsem pro 23.12.
týden před bych nebral v úvahu kvůli absenci našeho "turisty"
Mégane III SkyFox, Dynamique 1.6 110

Uživatelský avatar
dakty
Příspěvky: 516
Registrován: 23 črc 2005 10:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční besídka

Příspěvek od dakty »

taky se do toho trochu vložím :-D

Děkuji Vám za ohledy :-)

A co to trochu pozměnit, co třeba 21., nebo 22.? Myslel jsem, že bych 21.12 udělal malé posezení třeba v Pubu (ooo, jak mi chybí Plznička), ale zas aby byly dvě akce hnedka takhle po sobě je nevhodný. Ale taky bych bral nějaký den před Štědrým dnem.

Určo beru návrh Pawla -bowling Arénu (ta má nejlepší dráhy) a pak se přesunout do nějaké hospůdky. Pojmeme tuhle akci jako "Předvánoní posezení & sešlost po 3 měsících". Hospůdka Maškovka OK, Depo OK,... je mi to i celkem jedno.

Odpovědět

Zpět na „Liberec“