Rada zapojení DVD

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
Uživatelský avatar
mex777
Příspěvky: 296
Registrován: 29 led 2009 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Rada zapojení DVD

Příspěvek od mex777 »

Koupil jsem DVD vyjížděčku do auta,"vše" zapojil.Rádio hraje,ale když chci zapnout DVD,tak mi to přehrává akorát zvuk a na monitoru mi to píše Warning,please don't watch player :cry: Slyšel jsem,že se dělá nějaká pojistka,aby se na to nedalo dívat za jízdy,na ručku,nebo tak.
Zapojuji to poprvé,tak nevím co a jak...
Ví někdo jak na to,čím to je a jak to vyřešit? :?
http://www.spz-help.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
zprostředkování činností na MHMP(převody vozidel,ukončení leasingu,technické prohlídky,povinné ručení,atp.)

Uživatelský avatar
Fiku
Příspěvky: 268
Registrován: 17 lis 2007 13:41
Bydliště: Nechanice u HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada zapojení DVD

Příspěvek od Fiku »

když nemáš nastartováno tak to je v pohodě ne :D my jsme to dělali tak,že jeden kabel od dvd(ted už newim kterej):( šel do vypínače a z vypínače na kostru třeba matka u řadičky.. zaply jsme vypínač napočítali do 6ti a zase ho vypli a obraz krásně naskočil..:-) Ale ted newim zaboha už jak to tam a na co bylo zapojený :roll:
Je:Škoda OI 1.9tdi 81kw Elegance,family caar:-)
Bylo:
VW Golf III Cabrio 2.0 16V 110kw->Red Power :))
Aprilia RS 125 30PS
Y.Aerox 15PS

Uživatelský avatar
mex777
Příspěvky: 296
Registrován: 29 led 2009 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada zapojení DVD

Příspěvek od mex777 »

jiranecek píše:když nemáš nastartováno tak to je v pohodě ne :D my jsme to dělali tak,že jeden kabel od dvd(ted už newim kterej):( šel do vypínače a z vypínače na kostru třeba matka u řadičky.. zaply jsme vypínač napočítali do 6ti a zase ho vypli a obraz krásně naskočil..:-) Ale ted newim zaboha už jak to tam a na co bylo zapojený :roll:
Právě,že to nejde ani když nemám nastartováno,nejde to nijak...Pár kabelů mi tam zbylo no,ale nevim kam je zapojit,v těch zkratkách co jsou na kabelech se nevyznám...
http://www.spz-help.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
zprostředkování činností na MHMP(převody vozidel,ukončení leasingu,technické prohlídky,povinné ručení,atp.)

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Rada zapojení DVD

Příspěvek od SubTera »

mex777: a co rika manual?

Uživatelský avatar
Fiku
Příspěvky: 268
Registrován: 17 lis 2007 13:41
Bydliště: Nechanice u HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada zapojení DVD

Příspěvek od Fiku »

takže my to máme z růžovýho káble kterej je na obraz.. :wink: nevim jak je to u tveho dvd
Je:Škoda OI 1.9tdi 81kw Elegance,family caar:-)
Bylo:
VW Golf III Cabrio 2.0 16V 110kw->Red Power :))
Aprilia RS 125 30PS
Y.Aerox 15PS

Uživatelský avatar
fancarhifi
Příspěvky: 243
Registrován: 19 lis 2005 18:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada zapojení DVD

Příspěvek od fancarhifi »

...v manuálu by to měl být kabel s označením "BREAK"...barvy se můžou lyšit.Setkal jsem se se zeleným a černým kabelem.Ten by se měl napojit na ruční brzdu, ale pokud chceš sledovat DVD i během jízdy tak stačí někde ukostřit.

Uživatelský avatar
mex777
Příspěvky: 296
Registrován: 29 led 2009 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada zapojení DVD

Příspěvek od mex777 »

Díky kluci,už je to zapojený 8)
Byl to černej kabel označenej parking a na vaše raby jsem ho dal na kostru a hraje to bez problémů :potlesk:
http://www.spz-help.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
zprostředkování činností na MHMP(převody vozidel,ukončení leasingu,technické prohlídky,povinné ručení,atp.)

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“