Pomoc zacatecnikovy

Vše o rally,formuli 1,moto gp,dtm atd..

Moderátor: Bohuš

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od Juraj »

predevsim se jezdi v milovicich kd eje to samej retarder a zatacky ktere sedi felicii jako prdel na hrnec... vsadim se o co chces ze i favorit od Dlouheho ktery jede tridu upravenych seriovych vozu ti na RZ co se jezdi kolem 3min nanda 1min ;-)
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

oplikB
Příspěvky: 29
Registrován: 24 úno 2013 17:53

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od oplikB »

Tonevim tezko rict. Jinak z ceho se bere na felicii podvozek 4x4 golf ??? Jestli toje mozne vubec ???

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od Juraj »

proc 4x4? klasika predek, prevodovka od sixty a podvozek HP :-) k tomu seriovy motor s lehcim setrvacnikem a ujedes skoro vsemu :-)
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

oplikB
Příspěvky: 29
Registrován: 24 úno 2013 17:53

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od oplikB »

bracha minabizi felicie jeto 1.6 a chce jen prepis poridil si NEW karu tak mne stim ted nakousl jestli omega nebo felicie. Ale celou zivot mam zadni nahon a jeto luxus do zatacek kdyz dobre taha bojim se u predoniho nahonu ze bude letet jinam a zadek bude litat. Ale zas je spousta uprav na felicie zejo ? :) jen sem koukal ze zadni brzdy se berou z golfa

oplikB
Příspěvky: 29
Registrován: 24 úno 2013 17:53

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od oplikB »

jeste otazka bralibyste felicii nebo nejaky auto ktery je dobry na prestavbu je nato mnoho dillu a tak ?? děkuji

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od Juraj »

felicia 1.6 je dobry zacatek ;-) urcite i jedna z nejlevnejsich variant.
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

oplikB
Příspěvky: 29
Registrován: 24 úno 2013 17:53

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od oplikB »

to Juraj: ty vypadas na cloveka co dokaze poradit a nema ty zm***ky reci o novim bl**ci ze chce zacit jezdit zeptam se te uprimne mam tu omegu postavenou na podvozku HP, je tam samosvor GO motor, toya 235/45 Toya R88 nasazene 17" zkracene razeni, keramicka spojka, atd je vtom dost penez a ted se ptam. Resil bys tohle auto dal nebo si ho mam nechat na nejaky to radeni na letisti a radsi si poridit jeste felicii a zacit stavet auto nevadi mi kdyz auto budu rok stavet nikam nespecham a nechci nic odflaknout moc ti dekuji za radu.

Jinak co se tyce motoru te felicie 1.6 je potreba nejaky velky zasah nebo tak ? Sem si rikal ze kdyz uz felicii tak ji hodit na 4x4 coz by nemuselo byt spatne nebo kdyby apson sla ze zadu dat misto naprvy v celku vice prvkova nezavisle zavesene jeslti mi rozumis :) dekuji mozna placam kravinu ale klidne mne oprav :)

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od Juraj »

felicii na 4x4 je rkavina... proc? proc to delat? dej tam vacku, lehkej setrvak soft od cimbu, dej na ni podvozek a prevodovku od sixty i se smaosvorem a mas super fungujici auto... ta omega je fakt kravina.. opravdu.. to auto je dalnicni expres a ne auto na technicke trate na rallye.. :-) pro zacatek je super ta feli nebo favorit.. vse na to sezenes za par korun... nehlede na to kdyz s tim nekam bouchnes tak se to lehce opravi... u omegy by to byl problem. nebo by byl fajne na zacatek trabant s motorem wartburg, cena za stavbu toho auta je do 3étis a pojede to i tu omegu ;-)
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od Breakthru »

když už AWD, tak nějaký z fabriky.Když pominu japonce, tak třeba Audi 80, Ford Sierra taky dobrý základy......Viz třeba pan Lama
svět dospělých je pro mne záhadou......

oplikB
Příspěvky: 29
Registrován: 24 úno 2013 17:53

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od oplikB »

No tak to udelam tak ze oplika schovam do garaze a bude spinkat nez bude cas. Tak vezmu od bratra felinu odstrojim a nejdriv udelam celou kastly a jeto, cas nato bude tak se aspon nebudu nudit. Jinak prosim vas ta zadni naprav ajde tam dat misto tyce neco jiho?? ale aby to vyhovovalo ?

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od Juraj »

nech serii tyc... jezdi s tim i profici... spis setri na kvalitni tlumice... to je 50% uspechu a korř na rallye.
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

oplikB
Příspěvky: 29
Registrován: 24 úno 2013 17:53

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od oplikB »

oki tak jo jen se zeptam cim je zpusobeno ze ty felcie na nektrych videich rally maj takovy zvuk jako kdyby meli kompresor v motoru ( http://youtu.be/PhriwLRw3V4" onclick="window.open(this.href);return false; ) tady to je taky slyset v nekterych usecich. Jinak auto mam teda doma v garazi uz.. Jinak se zeptam z feldy 1.3 neni problem dat motor 1.6??? Jinak nejaky doporuceni co udelat v prni rade na tomto aute GO motoru nebo sehnat prevodovku a tak ?? krom teda dani kastle do kupy :)

Uživatelský avatar
AR166
Příspěvky: 5538
Registrován: 01 bře 2009 19:36
Bydliště: Sokolov-Svatava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od AR166 »

koukni na http://skoda-virt.cz/cz/" onclick="window.open(this.href);return false;, je tam dost navodu, rad. ten zvuk dela prevodovka.
www.ar166.galerie.cz..........................................................................................................................................Mattig SSF (Sokolov-Svatava-Felgen) :D

oplikB
Příspěvky: 29
Registrován: 24 úno 2013 17:53

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od oplikB »

aha tak to dekuji za radu moc :) jinak se zeptat naco jen tak prijde octavia na ty amater rally nejaky obyc zaklad ? a z ceho prosim vas se bere 4x4 na octavku serieove prestaveny haldex ?? vim ze sem otravny jen mne to moc zajima Jinak dekuji za odkaz docela zajimave fotky ze stavby a prace urcite ukazu dekuji vsem za vsechny rady a trplivost s novackem :)

zde.
Příspěvky: 12
Registrován: 06 pro 2011 13:28

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od zde. »

Breakthru píše:když už AWD, tak nějaký z fabriky.Když pominu japonce, tak třeba Audi 80, Ford Sierra taky dobrý základy......Viz třeba pan Lama
Lama nemá awd

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od Juraj »

ano, ten zvuk dela kolmy zub na stalem prevodu diferencialu...
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

oplikB
Příspěvky: 29
Registrován: 24 úno 2013 17:53

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od oplikB »

Aha tak toje dobre vedet

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od Breakthru »

zde. píše:
Breakthru píše:když už AWD, tak nějaký z fabriky.Když pominu japonce, tak třeba Audi 80, Ford Sierra taky dobrý základy......Viz třeba pan Lama
Lama nemá awd
a já snad psal, že má Sierru v 4x4?Ne, nepsal...
svět dospělých je pro mne záhadou......

oplikB
Příspěvky: 29
Registrován: 24 úno 2013 17:53

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od oplikB »

nasel jsem na internetu tuto fotku http://www.motor-excel.cz/foto/Kit-car.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; proc tam je druha rada vstrikovacu ? Toje tam z duvodu delsi cesty vzduchu do valce a lepsiho promichani paliva kvuli lepsimu spalovani nebo z jakeho popr duvodu se to tam nachazi dekuji

zde.
Příspěvky: 12
Registrován: 06 pro 2011 13:28

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od zde. »

Breakthru píše:když už AWD, tak nějaký z fabriky.Když pominu japonce, tak třeba Audi 80, Ford Sierra taky dobrý základy......Viz třeba pan Lama
Je to úplně jedno, ale z tohoto příspěvku jsem to tak pochopil.

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Pomoc zacatecnikovy

Příspěvek od Breakthru »

OK, beru.Oba víme, že Lama sierru 4x4 nemá.Nicméně sierra se taky dělala v AWD.tak jsem to myslel, nejspíš jsem to napsal jen moc v globalu s Lamem.....
svět dospělých je pro mne záhadou......

Odpovědět

Zpět na „Motorsport“