Honda Civic by Bordel

Auta z minulých soutěží

Moderátor: Eiffel

Zamčeno
milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Honda Civic by Bordel

Příspěvek od milosh »

Honda Civic 1.6 ESi EH9
vyrabel se v Japonsku
rok vyroby je 1994, do provozu kocem roku byl kupovany u nas

Motor:
4valec, objem 1.6litru, jednovacka SOHC se systemem VTEC, ma 4 ventily na valec 92kW (125HP) v 6500 ot/min 140Nm při 5500 ot/min redline je v 7200 ot/min a omezovac zasahuje v 8000ot/min motor je po kompletni generalce (o tom psat nebudu), me spousta novych dulezitych i nedulezitych veci, nezere olej (konecne :roll:), nikde nic netece, tahne jak ma a ani po 6000km nic neklepe (tuk tuk) 8)

Karoserie:
je to sedan - 4dvere, takze malej otvor do kufru :( vazi 1030kg + tak 15kg klimoska, a nejaky kilco cidla a jednotka ABS plechy jsou vice-mene zachovaly sem-tam se najde nejaka oderka z parkovani - neresim ve svetlech jsou HID bi-xenononovy vybojky

Interier:
je pro 5lidi, nejvic nas jelo 8
je celkem prostornej a zachvoalej, i kdyz by neskodilo ho vytepovat najdeme tam:
radio Pioneer na CDcka, vytazenej kabel z AUX, je sice stary, mam k nemu jeste jeden fungl novej panel (:smich:) a v dobe sve nejvetsi slavy jedno z nejlepe vybavenych...
v prednich dveri dve (doslova) chrchlatka - jedno obcas chrasti, a druhy obcas vypadne :shock:
okna a zrcatka v elektrice (u modelu ESi nejspis v zakladu) gumove "koberecky"
popelnik s mincema 10kc na wapku a vysavac (celkem asi 30minci) alarm na dalku s gsm telefonem otevirani kufru na dalku - vytvoreno moji lenosti, protoze kufr lze otevirat jen klickem ci packou z interieru, coz je neprakticky, kdyz mate plny ruce "bordelu"
origos loketni operka, dlouho jsem se na ni jezdil divat na vrakac, az jsem ji nakonec za polovicku ceny koupil, doma poradne vydrbal, a uz v aute sviti :D


Podvozek:
tlumice a pruziny - seriovy nevymr*any, menil je predchozi majitel, Tocnou, Revnickej a Zbraslavskej... kopec zvlada bez problemu :lol:
brzdy - seriovy na pycu, ale s ABS
zimni 14" plechy s Michalin Alpin vcetne origos poklic 8)
letni 15" Alu origos z modelu Civicu VTi s Bridgestone Potenza - vyborny pneusky
vsechny pneusky jsem kupoval novy, aspon jsem posilil bezpecnost myho "papiracka" (:lol:)

V planu:
doma se mi vali lizatko pod predni naraznik z Civica VTi, nj stylista :lol: , ale je to to jediny co jsem chtel
chtel bych mlhovky z VTi (jiny modely seriove nemely)
kdyz se v zime budu nudit, tak poradne vydrhnu alu kola
sezenu zarovku do kufru
poridim bile parkovacky, aby licovaly se xenonama :lol:
udelat neco z brzdama

to vse se se bude postupem casu realizovat, prekazit by mi to mohl jen prodej

Zaverem:
S autem jsem spokojeny, jezdi lip nez oktavka 1.8t, v zatackach sedi lip, auto je celkove nizky (to dokazuje jiz treti znicenej plast pod motorem...), sedacky jsou polozeny nizko a mnoha lidem se z nich blbe vystupuje :lol:
momentalne je NA PRODEJ

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Archiv aut tydne“