Jak se moc kradou zadní plata?

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
Uživatelský avatar
MSG
Příspěvky: 1078
Registrován: 15 lis 2004 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jak se moc kradou zadní plata?

Příspěvek od MSG »

Zvažuju taky že bych konečně dal repráky i dozadu. Akorád se trochu bojím toho, že občas vidím po bazarech celá plata i s reprákama... :evil: odkud se berou je zjevné...

Nechci kupovat nic špičkového, jen nějaký repro za pár kurun, ale smažky, co to kradou, to asi moc nerozlišujou, co? :?
auto je obyč. felda
MSG

Freeman_TKOZ
Příspěvky: 1678
Registrován: 29 bře 2006 10:16
Bydliště: Ostrava, Odry Auto: MAZDA 323f BA 1.9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Freeman_TKOZ »

Je to lákadlo pro neskutečné a začínající zloděje... uvidí plato, tak si řeknou žeby z toho mohlo něco padnout a hned ti ho lohnou a při tom ti odrovnají půl auta... lepší je dát repro místo originálu, ale lepší.. pak to zloděje moc neláká.. a hlavně nevyhrávat před barákem 8)

Uživatelský avatar
sotomaior
Příspěvky: 1217
Registrován: 12 úno 2004 22:09
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se moc kradou zadní plata?

Příspěvek od sotomaior »

no nevim,ja mam v plate repra uz pres 3roky a bez problemu(taky ve feline)...ale nejde moc videt bo zadni okno mam zatmavene
Škoda Octavia 1.9TDIFUN 4x4

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: Jak se moc kradou zadní plata?

Příspěvek od Celica2.0GTI »

No on není problém udělat plato z mdf mésto originálního přetáhnout ho průzvučnou látkou a repro mít namontováno ze spodu zloděj uvidí jen holé plato žádné repro

Uživatelský avatar
MSG
Příspěvky: 1078
Registrován: 15 lis 2004 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se moc kradou zadní plata?

Příspěvek od MSG »

Celica2.0GTI píše:No on není problém udělat plato z mdf mésto originálního přetáhnout ho průzvučnou látkou a repro mít namontováno ze spodu zloděj uvidí jen holé plato žádné repro
Jo, to mě taky napadlo, ale pouze u origa plata. MDF je moc těžký a já chci taky nějaký performance :lol: :lol:
MSG

Vtomas
Příspěvky: 39
Registrován: 29 dub 2007 19:19
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvek od Vtomas »

nemam zatmaveny skla takze je na plato krasne videt, ale kdyz nechavam auto odstaveny pres noc tak na to hodim latku, kterou jsem potahoval plato a zatim nebyl zadnej problem.

Mam sakra velkej strach, protoze nemam zadnej alarm a to auto uz si hodne lidi pamatuje


...a plato vypada to takhle
Přílohy
27032006019_195.jpg
27032006019_195.jpg (118.34 KiB) Zobrazeno 4637 x

Vtomas
Příspěvky: 39
Registrován: 29 dub 2007 19:19
Bydliště: Kutná Hora

Příspěvek od Vtomas »

a druhy foto
Přílohy
27032006007_734.jpg
27032006007_734.jpg (93.1 KiB) Zobrazeno 4631 x

mcsow
Příspěvky: 190
Registrován: 29 kvě 2006 20:20
Bydliště: žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se moc kradou zadní plata?

Příspěvek od mcsow »

dneska se i kradou čepičky z ventilku, jsem si nechal dát stříbrný protože jsem mněl čerstvě nalakovaný kola aby to ladilo a nějaká svině mi je lohla všechny 4, mám typ kdo to moch bejt, tak mu omrknu kola jestli tam budou tak mu objedu celý auto ostrym šroubovákem aby si to pamatoval
vw golf II 1.6 carb.
výškově stavitelnej podvozek
ATS CUP 195/50 R15
<a href="http://pomalu-a-vklidu.wz.cz"> pomalu-a-vklidu </a>

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: Jak se moc kradou zadní plata?

Příspěvek od Celica2.0GTI »

origo plato se ti prohne a je pružný což při basu ten ovál s ním pohne což ubírá na kvalitě projevu ale pokud ti ta váha zak moc vadí nutit tě nemůžu

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak se moc kradou zadní plata?

Příspěvek od All »

Nutno ovšem dodat, že do původního plata montuje repráky spousta lidí, kteří nechtějí žádné úpravy, zesilovače a subwoofery ale jen vylepšit zvuk. Montují se především levné reproduktory a funguje to. Není od věci plato po stranách na dosedacích plochách podlepit aspoň tenkou molitanovou páskou. Také není nic složitého plato zespodu trošku zpevnit nějakou laťkou nebo kouskem hliníkového profilu třeba z Baumaxu. Plato jako má Vtomas je určitě lákadlo ale dá se to nebezpečí trochu omezit třeba těmi hadry.

Uživatelský avatar
MSG
Příspěvky: 1078
Registrován: 15 lis 2004 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MSG »

leda to nějak odpudivě vytuzit, třeba hnusná červená mřížka ze sítě proti komárům a velkej nápis tesla supersound... :-)
MSG

Uživatelský avatar
DitrTKOZ
Moderátor
Příspěvky: 1323
Registrován: 09 říj 2006 20:40
Bydliště: už Ludgeřovice :))) tagže prajzák

Re: Jak se moc kradou zadní plata?

Příspěvek od DitrTKOZ »

nevímno..jako já mám rencka 19ctku chamade...mám plato plechové...tagže já se bát nemusím....horší jak mi ty kurwy otevřou kufr....tak to se budou mít asi dobře no..
tkoz už nejsem..ale jebat nebudu měnit nick
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
lukee_cz
Příspěvky: 38
Registrován: 06 úno 2007 13:07
Bydliště: Brno, Bzenec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukee_cz »

nepocitam, ze by nekdo zjistoval, co je pod latkou :-) sice tam neni nic tak ohromneho a neni to kvuli zlodejum, ale kvuli "neprekazeni", ale i tak
Přílohy
plato.jpg
plato.jpg (22.52 KiB) Zobrazeno 4495 x

Lejonardo
Příspěvky: 19
Registrován: 18 led 2014 10:00

Re: Jak se moc kradou zadní plata?

Příspěvek od Lejonardo »

Ahojte, když je tady řeč o krádežích audia, tak by mě zajímalo jak je to s kradením subwooferů a zesilovačů?

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Jak se moc kradou zadní plata?

Příspěvek od gizmi »

spek heeeej Lojzoooo, myslis ze kdyz budu stat pred JZD, ze me ukradnou ty ducducaky z meho skodylaku? To se vííííí, dyt to hraje jako blazen :lol:


....do plata uz si da repraky jen totalni antihifík amater a nechapu, proc by to kdo delal. Dneska za 2t clovek koupi slusny komponentni system do dveri, takze nejaky komunisticky repraky do komunistickeho umisteni v platu ? PROC ? :D Nebo si snad nekdo mysli, ze kdyz si koupi ducduc do kufru, nad to da do prohnuteho plata ovaly z Globusu, tak ze jako ridic si uzije kvalitni poslech? Chce se to zamyslet, co od toho ocekavam a zda nahodou nevyhazuji penize za neco, co nebude nikdy fungovat. To mi pripomina svou 120acu, kde jsem mel vzadu za sklem dreveny tezky repraky z veze - joooo, to byla masirka :lol: (ale byla jina doba :rock: )

All: plne souhlas, az na to, ze to rozhodne NEFUNGUJE :D

Progresss
Příspěvky: 1018
Registrován: 11 pro 2007 08:46

Re: Jak se moc kradou zadní plata?

Příspěvek od Progresss »

Trochu jiná doba byla i v době před 7dmi lety když se to původně řešilo :lol:

Obnovil to borec s dotazem jestli se kradou zesíky a subáče :pifko:

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Jak se moc kradou zadní plata?

Příspěvek od gizmi »

oooou...tak to jsem se absolutne nevsiml :))))

Odpoved: kdyz jsem mel auto polepene od Hifonicsu, tak jsem mel za tyden 2x vybrane auto. Ted se drzim zasad:
x nemit polepy a mit nenapadnou zastavbu
x nemachrovat ve meste (co z toho taky)

a svete div se, nekrade se :)

Lejonardo
Příspěvky: 19
Registrován: 18 led 2014 10:00

Re: Jak se moc kradou zadní plata?

Příspěvek od Lejonardo »

gizmi- Takže jak to nebude na očích nebo o tom nebude moc lidí vědět, tak se to snad neukradne 8) . Ono je to drahej špás a jak to není přivařený k autu, tak si člověk nemůže být nikdy jist :D

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Jak se moc kradou zadní plata?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Ono spíš záleží v jakém autě to budeš mít. Já mám zesík doslova vystavený, kolikrát auto zapomenu zamknout, jednou jsem stál celý víkend na parkovišti kde se ztrácejí auta jako na běžícím pásu s otřevřenýma okýnkama a nikdo mi nevybral ani drobné z popelníku :D
Prostě do něčeho ti zloděj nepoleze, protože prostě neví jak....
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Jak se moc kradou zadní plata?

Příspěvek od gizmi »

Lejonardo: mel jsem tenkrat slusnou muziku ve facku a kdyz se prodalo do Prahy, tak klucina se s tim predvadel na sidlisti. Za tyden vybrano a takovym zpusobem, ze auto defakto na odpis. Vse vyrvane na hulvata (radio i s casti palubky, zesik s casti sedacky, zastavba s bocnicema a vse vyzkratovane)...zkratka dneska hlasam jedno:
x vytlumit dvere a dat kompo-system (vejsky mam tam co jsou seriove a proste se clovek vetsinou nevsimne, ze tam nemaji byt
x krmene zesikem, ktery je na sedacce zezadu hned pod platem (neni videt) a kapacitor hned vedle
x kabelaz vedu tak, ze neni videt
x basak mam jen drobnej (ale cisty 1kW, ne jako ty smejdy s hodnotama milionu)

ve finale na kvalitni poslech to je az moc (tak na hlas jako to umi to nikdy poslouchat nebudu), nelakam zlodeje a mam svatej klid..

Lejonardo
Příspěvky: 19
Registrován: 18 led 2014 10:00

Re: Jak se moc kradou zadní plata?

Příspěvek od Lejonardo »

To bude nejlepší řešení 8) , já to mám namyšlené podobně, přední repra komponentní mám původní, protože hrají pěkně a zesilovač s basákem bude schovaný v kufru a kabely taženy v prazích pod dveřima, tak na oko nebude nic vidět, rádio raději schovávám ikdyž nestálo moc (1300Kč Pioneer) ale s rozbitým oknem a nadělanou škodou by to přesáhlo určitě nad 5000.

hodon
Příspěvky: 197
Registrován: 27 zář 2012 09:20
Bydliště: Jížní Morava

Re: Jak se moc kradou zadní plata?

Příspěvek od hodon »

LiberaleMiguel2 píše:Ono spíš záleží v jakém autě to budeš mít. Já mám zesík doslova vystavený, kolikrát auto zapomenu zamknout, jednou jsem stál celý víkend na parkovišti kde se ztrácejí auta jako na běžícím pásu s otřevřenýma okýnkama a nikdo mi nevybral ani drobné z popelníku :D
Prostě do něčeho ti zloděj nepoleze, protože prostě neví jak....
Hjundaj se nekrade ;)

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“