BMW 318 is E36

Moderátor: T-O-M

Odpovědět
valy
Příspěvky: 8
Registrován: 26 lis 2005 15:30
Bydliště: Usti nad Labem

BMW 318 is E36

Příspěvek od valy »

chtěl bych se zeptat ohledně tohodle auta jestli je poruchové,jízdní vlastnosti, atd. zajímámě vše :D

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW 318 is E36

Příspěvek od Bordel »

me by to taky zajimalo.... uz se mi to krati .... :D
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Uživatelský avatar
Misa
Příspěvky: 248
Registrován: 15 pro 2004 13:21
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW 318 is E36

Příspěvek od Misa »

Hmmm co na to říct ... jsou to deset let stará auta, poruchovost a jízdní vlastnosti budou závislé na předchozím užívání, údržbě apod ... Čili to bude dost individuální záležitost ... koukni na BMWklub, bylo to rozebíraný mnohokrát ...
Velká holka v malým báwu (120dA) ;)

Uživatelský avatar
Rendis
Příspěvky: 1853
Registrován: 09 zář 2004 19:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rendis »

e36 sluší silnější motory.is je dobrý v e30
BMW e34/M5 4.0 V8
BMW e34/M5 3.6
BMW e34 2.5i 24v vanos
2x dopr.prostředek: 1.3 MPi;
ex BMW e36 1.8i R.I.P

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bordel »

Rendis píše:e36 sluší silnější motory.is je dobrý v e30
ale na rosekani to staci vid :D
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Uživatelský avatar
martinm3
Příspěvky: 27
Registrován: 25 říj 2004 22:07
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martinm3 »

tojebordel píše:
Rendis píše:e36 sluší silnější motory.is je dobrý v e30
ale na rosekani to staci vid :D
Na rozsekani ti staci kolo :D
BMW E36 Kupé 2.5 6V AC Schnitzer

Uživatelský avatar
martinm3
Příspěvky: 27
Registrován: 25 říj 2004 22:07
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martinm3 »

Rendis píše:e36 sluší silnější motory
SOHLAS!! 8)
BMW E36 Kupé 2.5 6V AC Schnitzer

Slavisimo
Příspěvky: 863
Registrován: 07 srp 2004 18:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavisimo »

ja bych rekl ze to bude mozna horsi s oprava ale to nam rekne nekdo jiny
Diesel power :)

Uživatelský avatar
z-aires
Příspěvky: 75
Registrován: 21 bře 2006 10:39
Bydliště: praha

Příspěvek od z-aires »

Rendis píše:e36 sluší silnější motory.is je dobrý v e30
myslíš, že iso v kupé e36 už to auto moc nerozhejbe? mam e30 a jako další bych rád právě e36 1,8is, takže mě tohle zaujalo :)

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaveS »

z-aires píše:
Rendis píše:e36 sluší silnější motory.is je dobrý v e30
myslíš, že iso v kupé e36 už to auto moc nerozhejbe? mam e30 a jako další bych rád právě e36 1,8is, takže mě tohle zaujalo :)
Hele o tomhle aute sem taky uvazoval..... ale kdyz sem videl ze to nema nic tak me to sklamalo...... nevim jak tohle ale e36 1.6 nemela snad nic, okna v elektrice, sibr, ABS ..... no proste hrozne chudy...... nevim jak ta 1.8 ale osobne kdyz uz kupovat e36 tak jedine ve dvoulitru..... 8)
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
Rendis
Příspěvky: 1853
Registrován: 09 zář 2004 19:43
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW 318 is E36

Příspěvek od Rendis »

To je fakt..já se vyboural v e36 1.8i a taky dobrý....
BMW e34/M5 4.0 V8
BMW e34/M5 3.6
BMW e34 2.5i 24v vanos
2x dopr.prostředek: 1.3 MPi;
ex BMW e36 1.8i R.I.P

Uživatelský avatar
z-aires
Příspěvky: 75
Registrován: 21 bře 2006 10:39
Bydliště: praha

Příspěvek od z-aires »

DaveS píše:
z-aires píše:
Rendis píše:e36 sluší silnější motory.is je dobrý v e30
myslíš, že iso v kupé e36 už to auto moc nerozhejbe? mam e30 a jako další bych rád právě e36 1,8is, takže mě tohle zaujalo :)
Hele o tomhle aute sem taky uvazoval..... ale kdyz sem videl ze to nema nic tak me to sklamalo...... nevim jak tohle ale e36 1.6 nemela snad nic, okna v elektrice, sibr, ABS ..... no proste hrozne chudy...... nevim jak ta 1.8 ale osobne kdyz uz kupovat e36 tak jedine ve dvoulitru..... 8)
jako ty, na který sem koukal ma mobile.de, tak byly v plný palbě většinou, v tomhle směru no problem :) mam e30 1,6i a v elektrice mam vsechno :) jde mi hlavne o jizdni vlastnosti, nejlepsi by bylo projet se v naky 1,8is . dvoulitr je samozrejme taky lákavej, ale me laka to iso. mensi obsah, min bude zrat o neco a výkon v porovnání s váhama motorů bude asi srovnatelenej. no ale jak řikám, chce to projet se tim. :)

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaveS »

z-aires píše:
DaveS píše:
z-aires píše: myslíš, že iso v kupé e36 už to auto moc nerozhejbe? mam e30 a jako další bych rád právě e36 1,8is, takže mě tohle zaujalo :)
Hele o tomhle aute sem taky uvazoval..... ale kdyz sem videl ze to nema nic tak me to sklamalo...... nevim jak tohle ale e36 1.6 nemela snad nic, okna v elektrice, sibr, ABS ..... no proste hrozne chudy...... nevim jak ta 1.8 ale osobne kdyz uz kupovat e36 tak jedine ve dvoulitru..... 8)
jako ty, na který sem koukal ma mobile.de, tak byly v plný palbě většinou, v tomhle směru no problem :) mam e30 1,6i a v elektrice mam vsechno :) jde mi hlavne o jizdni vlastnosti, nejlepsi by bylo projet se v naky 1,8is . dvoulitr je samozrejme taky lákavej, ale me laka to iso. mensi obsah, min bude zrat o neco a výkon v porovnání s váhama motorů bude asi srovnatelenej. no ale jak řikám, chce to projet se tim. :)
Nevim jak u e36 ale u e30 mela 1.8 4 valce a dvoulitr byl sestivalec, takze myslim ze to rozdil bude..... 8)
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
georg
Příspěvky: 479
Registrován: 31 pro 2004 11:09
Bydliště: Budějky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od georg »

DaveS píše:
z-aires píše:
DaveS píše: Hele o tomhle aute sem taky uvazoval..... ale kdyz sem videl ze to nema nic tak me to sklamalo...... nevim jak tohle ale e36 1.6 nemela snad nic, okna v elektrice, sibr, ABS ..... no proste hrozne chudy...... nevim jak ta 1.8 ale osobne kdyz uz kupovat e36 tak jedine ve dvoulitru..... 8)
jako ty, na který sem koukal ma mobile.de, tak byly v plný palbě většinou, v tomhle směru no problem :) mam e30 1,6i a v elektrice mam vsechno :) jde mi hlavne o jizdni vlastnosti, nejlepsi by bylo projet se v naky 1,8is . dvoulitr je samozrejme taky lákavej, ale me laka to iso. mensi obsah, min bude zrat o neco a výkon v porovnání s váhama motorů bude asi srovnatelenej. no ale jak řikám, chce to projet se tim. :)
Nevim jak u e36 ale u e30 mela 1.8 4 valce a dvoulitr byl sestivalec, takze myslim ze to rozdil bude..... 8)
to taky neni až tak pravda v E30 byl i 2,0 4 válec 16 ventilů a označení 320 is s výkonem něco málo přes 190 PS (192 PS)

a k tomu is když jsem byl v Plešnici na E30 srazu tak některý is pěkně proháněli 325i. Je pravda že E36 je o něco těžší, ale IS bych v žádném případě nezatracoval :wink:

Uživatelský avatar
matal
Příspěvky: 296
Registrován: 19 bře 2006 00:17
Bydliště: Tišnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matal »

is je dobrá varianta pro studenty-nižší povinné ručení a spotřeba.. :wink:
A rozdíl mezi is a 2,0 6v není zase tak markantní, 140ps vs. 150ps a to ještě ten 6ti vál musí být motor M50-má jen o trochu lepší krouták 175Nm/4500ot/min VS 190Nm/4700ot/min.. Pokud už chcete silný stroj tak 325i a 328i
Více se dozvíte na www.bmwklub.cz
=E39 530i 2003=
=E24 M635CSi 1984=
Někdo potřebuje auto, já mám dvě BMW

Uživatelský avatar
Pavel 320i
Příspěvky: 63
Registrován: 15 zář 2004 22:57
Bydliště: Podivín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel 320i »

DaveS píše:
z-aires píše:
Rendis píše:e36 sluší silnější motory.is je dobrý v e30
myslíš, že iso v kupé e36 už to auto moc nerozhejbe? mam e30 a jako další bych rád právě e36 1,8is, takže mě tohle zaujalo :)
Hele o tomhle aute sem taky uvazoval..... ale kdyz sem videl ze to nema nic tak me to sklamalo...... nevim jak tohle ale e36 1.6 nemela snad nic, okna v elektrice, sibr, ABS ..... no proste hrozne chudy...... nevim jak ta 1.8 ale osobne kdyz uz kupovat e36 tak jedine ve dvoulitru..... 8)

tak ty asi ve dvoulitru ještě nejel...tak si ho kup a za měsíc ho budeš chtít prodat...nejede a žere ... radši 1.8is anebo 2.5 a 2.8 ... a mluvím z vlastní skušenosti,protože už mám 2.0 přes dva roky...a nemám peníze na jiné auto momentalně..jinak by dávno šel do světa

a stou vybavou taky jsem měl socku dokud jsem si tyhle věci nedodělal sám..(okna v el a BC) ... Compakt a Coupé byly hodně ve slušných výbavách ... sedany jsou strašně málo v dobrých výbavách
BMW e39 525 tds ... Individuál by Pavel

člen:bmwklubu

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Příspěvek od T-O-M »

chudě vybavený sedany:
ty prodaný E36 v CZ ano, BMW dealerství se teprv rozjíždělo, byly omezený možnosti a kupující neměli v první polovině 90.let tolik peněz.
na západě ty bohatší si radši koupili 5 řadu, nebo jak řikáš coupé, cabrio
dnes je ta siuace zase poněkud jiná, trojek se prodává rok od roku víc a víc, a tudíž na trhu ojetin jak u nás tak v cizině je dost vybavenejch sedanů E46, E90

PS: a základní výbava se taky rozrůstá, poslední E36 v 98.roce měly u nás klimošky a myslim i BC, o E46 a dál ani nemluvě i když u BMW pořád platí co si nepřiplatíš to nemáš

Uživatelský avatar
CharlitoCZ
Příspěvky: 364
Registrován: 11 čer 2005 21:21
Bydliště: Praha Věk: 14
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW 318 is E36

Příspěvek od CharlitoCZ »

souhlasim s Pavlem, mám to samé, sice to na slušné svezení stačí a myslim že je to už na úrovni silnějšího auta, ale opravdu bych tady uplatnil, že s jídlem roste chuť, další bude 325/328. Iso bych nechtěl, sice je fakt že podle tabulek to jede stejně jak 320, ale docela to mate, je v tom podle mě rozdíl poměrně znatelnej.. krom toho 6válvů je 6 válců... Měl jsem compacta 1,6 a byl jsem odvařenej jak to jede, ale po čase člověk zjistí že by to mohlo bejt lepší, to samé teď u 2litra.. i když je fakt, že brát to podle sebe, tak bych tohle asi tvrdil po 2 měsících i o 3,2 M3 :lol:
rozhodně bych počkal, něco našetřil a koupil třeba 97-98 328i s tim si trochu vyhrál a mohla by to bejt super kárka..
další věcí je k čemu auto chcete, pokud na sprinty, tak bych nad bmw nepřemejšlel, pokud slušný svezení, dobrej podvozek a celkově s nějakym pohodlím tak bmw doporučuju 8)
BMW 320i Saloon 110kW/190Nm Obrázek
hledam spolubydlici (holku), info na sz/mejlu

Uživatelský avatar
z-aires
Příspěvky: 75
Registrován: 21 bře 2006 10:39
Bydliště: praha

Příspěvek od z-aires »

DaveS píše:
z-aires píše:
DaveS píše: Hele o tomhle aute sem taky uvazoval..... ale kdyz sem videl ze to nema nic tak me to sklamalo...... nevim jak tohle ale e36 1.6 nemela snad nic, okna v elektrice, sibr, ABS ..... no proste hrozne chudy...... nevim jak ta 1.8 ale osobne kdyz uz kupovat e36 tak jedine ve dvoulitru..... 8)
jako ty, na který sem koukal ma mobile.de, tak byly v plný palbě většinou, v tomhle směru no problem :) mam e30 1,6i a v elektrice mam vsechno :) jde mi hlavne o jizdni vlastnosti, nejlepsi by bylo projet se v naky 1,8is . dvoulitr je samozrejme taky lákavej, ale me laka to iso. mensi obsah, min bude zrat o neco a výkon v porovnání s váhama motorů bude asi srovnatelenej. no ale jak řikám, chce to projet se tim. :)
Nevim jak u e36 ale u e30 mela 1.8 4 valce a dvoulitr byl sestivalec, takze myslim ze to rozdil bude..... 8)
no to jo, já myslel čistě jen počet koní - porovnání. těch má iso dokonce víc než ten dvoulitr. ale hlavní bude osobní pocit při svezení -)

Uživatelský avatar
z-aires
Příspěvky: 75
Registrován: 21 bře 2006 10:39
Bydliště: praha

Příspěvek od z-aires »

matal píše:is je dobrá varianta pro studenty-nižší povinné ručení a spotřeba.. :wink:
A rozdíl mezi is a 2,0 6v není zase tak markantní, 140ps vs. 150ps a to ještě ten 6ti vál musí být motor M50-má jen o trochu lepší krouták 175Nm/4500ot/min VS 190Nm/4700ot/min.. Pokud už chcete silný stroj tak 325i a 328i
Více se dozvíte na www.bmwklub.cz
tak tak :) já jsem pro variantu student :alien: :D

Uživatelský avatar
z-aires
Příspěvky: 75
Registrován: 21 bře 2006 10:39
Bydliště: praha

Re: BMW 318 is E36

Příspěvek od z-aires »

CharlitoCZ píše:souhlasim s Pavlem, mám to samé, sice to na slušné svezení stačí a myslim že je to už na úrovni silnějšího auta, ale opravdu bych tady uplatnil, že s jídlem roste chuť, další bude 325/328. Iso bych nechtěl, sice je fakt že podle tabulek to jede stejně jak 320, ale docela to mate, je v tom podle mě rozdíl poměrně znatelnej.. krom toho 6válvů je 6 válců... Měl jsem compacta 1,6 a byl jsem odvařenej jak to jede, ale po čase člověk zjistí že by to mohlo bejt lepší, to samé teď u 2litra.. i když je fakt, že brát to podle sebe, tak bych tohle asi tvrdil po 2 měsících i o 3,2 M3 :lol:
rozhodně bych počkal, něco našetřil a koupil třeba 97-98 328i s tim si trochu vyhrál a mohla by to bejt super kárka..
další věcí je k čemu auto chcete, pokud na sprinty, tak bych nad bmw nepřemejšlel, pokud slušný svezení, dobrej podvozek a celkově s nějakym pohodlím tak bmw doporučuju 8)
no já to chci na svezení a přepravování z bodu A do bodu B a aby byl levnej provoz, takže si nemůžu koupit 328i :)))) nemam známý v rafinérii a to ručení je taky rozdíl proti isu - velkej rozdíl. ale jak píšeš, je to o os. pocitu majitele. mam ted 1,6i v e30 m40 motor a pak bych rád coupé e36 1,8is v pořádný výbavě .. s decentním tuningem by nevadilo.

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaveS »

T-O-M píše:chudě vybavený sedany:
ty prodaný E36 v CZ ano, BMW dealerství se teprv rozjíždělo, byly omezený možnosti a kupující neměli v první polovině 90.let tolik peněz.
na západě ty bohatší si radši koupili 5 řadu, nebo jak řikáš coupé, cabrio
dnes je ta siuace zase poněkud jiná, trojek se prodává rok od roku víc a víc, a tudíž na trhu ojetin jak u nás tak v cizině je dost vybavenejch sedanů E46, E90

PS: a základní výbava se taky rozrůstá, poslední E36 v 98.roce měly u nás klimošky a myslim i BC, o E46 a dál ani nemluvě i když u BMW pořád platí co si nepřiplatíš to nemáš
No prave za co si nepriplatis to nemas..... hele v zadnym pripade nechci srovnavat..... takze to neberte vazne, ale je to skoda.... trbea jakonsky auta meli ve vetsine pripadu o dost vetsi vybavu jiz v zakladu.....
Me se BMW libi a rozhodval sem se jestli koupit BMW nebo Hondu..... ale vazne me sklamalo kdyz BMW nemelo v zakladu ani el. okna, ani ABS a pod..... Uz jen z toho duvodu sem do nej nesel.....
S tim dvoulitrem mas pravdu svezl sem se jen ve stare e30 2.0 z roku 86 6valec. A musim uznat ze ikdyz to melo nalitano pres 250tis (buh vi kolikrat byl stocenej tacho) tak to jelo pekne...... Je pravda ze BMW ve vyssich tridach ma tedka uz asi vsechno co si muze clovek prat..... jen skoda ze to nemeli i modelu r.v. 1991 myslim ze byla vyroba cili e36, chapu ze od 1.6 clovek nemuze nic moc cekat...... ale u BMW bych pokladal za zakladni vybavu to co sem psal o par radku vys.
Jinak s BMW nemam moc zkusenosti..... libi se mi modeli jako M3 e36 .... jen ta cena neni moc primerena stari vozu...... ale to je to samy jako kdyz chtej za luxusni japansky coupe okolo 250-300 a pritom je stary cca 10-15 let.
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaveS »

z-aires píše:
DaveS píše:
z-aires píše: jako ty, na který sem koukal ma mobile.de, tak byly v plný palbě většinou, v tomhle směru no problem :) mam e30 1,6i a v elektrice mam vsechno :) jde mi hlavne o jizdni vlastnosti, nejlepsi by bylo projet se v naky 1,8is . dvoulitr je samozrejme taky lákavej, ale me laka to iso. mensi obsah, min bude zrat o neco a výkon v porovnání s váhama motorů bude asi srovnatelenej. no ale jak řikám, chce to projet se tim. :)
Nevim jak u e36 ale u e30 mela 1.8 4 valce a dvoulitr byl sestivalec, takze myslim ze to rozdil bude..... 8)
no to jo, já myslel čistě jen počet koní - porovnání. těch má iso dokonce víc než ten dvoulitr. ale hlavní bude osobní pocit při svezení -)
Hm..... nevim jak sou na tom vykonove Baworaci...... ta 1.6 nad kterou sem premyslel mela myslim cca 100 kobyl, coz neni vubec spatny..... a na slusny svezeni to staci navic maly ruceni. A 1.8 na tom bude urcite lip, ikdyz asi takovej rozdil to nebude...... o podvozku moc nevim takze nevim, ale podle me to tak spatny nebude a studentovi to stacit urcite bude...... hele ja sem taky student tedka se chystam na maturu...... nevim jaky mas fin. prijmy..... ale u me to moc slavny neni navic skudlim kazdou korunu..... ale kdybych vedel ze to neutahnu tak si pockam.... Takhle mam jedno auto ziveny rodicema ktery se ted uziva na cesty do prace a druhy ktery musim utahnout sam..... u CSOB je pov. ruc podle stari vozu a na dvoulitr me to vychazi 1635kc na 1/4 roku bez bonusu.... mam r.v 1993... myslim ze bys na tom byl s BMW obdobne..... samozdrejme pro velka mesta jako praha to bude vic, ja bydlim na malem meste tak asi taky z toho duvodu to je v celku prijatelne. :D
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
z-aires
Příspěvky: 75
Registrován: 21 bře 2006 10:39
Bydliště: praha

Příspěvek od z-aires »

DaveS píše:
z-aires píše:
DaveS píše: Nevim jak u e36 ale u e30 mela 1.8 4 valce a dvoulitr byl sestivalec, takze myslim ze to rozdil bude..... 8)
no to jo, já myslel čistě jen počet koní - porovnání. těch má iso dokonce víc než ten dvoulitr. ale hlavní bude osobní pocit při svezení -)
Hm..... nevim jak sou na tom vykonove Baworaci...... ta 1.6 nad kterou sem premyslel mela myslim cca 100 kobyl, coz neni vubec spatny..... a na slusny svezeni to staci navic maly ruceni. A 1.8 na tom bude urcite lip, ikdyz asi takovej rozdil to nebude...... o podvozku moc nevim takze nevim, ale podle me to tak spatny nebude a studentovi to stacit urcite bude...... hele ja sem taky student tedka se chystam na maturu...... nevim jaky mas fin. prijmy..... ale u me to moc slavny neni navic skudlim kazdou korunu..... ale kdybych vedel ze to neutahnu tak si pockam.... Takhle mam jedno auto ziveny rodicema ktery se ted uziva na cesty do prace a druhy ktery musim utahnout sam..... u CSOB je pov. ruc podle stari vozu a na dvoulitr me to vychazi 1635kc na 1/4 roku bez bonusu.... mam r.v 1993... myslim ze bys na tom byl s BMW obdobne..... samozdrejme pro velka mesta jako praha to bude vic, ja bydlim na malem meste tak asi taky z toho duvodu to je v celku prijatelne. :D
jj, má to asi 103 kobyl a ve dvou je to pěkný svezení. samozřejmě, že tý první větě se smějou všichni, co maj dvoulitry a vejš, ale mě to tak prostě přijde :) jako já student nejsem, makám, prachy dostávám pravidelně, ale nechci proinvestovat půlku vejplaty na benzín do 2,8 motoru, ručení apod., proto chci to iso :)
mam to ted u allianz a je to asi 1400na ctvrt roku, to neni moc rozdil koukam ... ale nevim jestli se to bere podle místa bydliště na koho je to auto napsaný nebo na toho, kdo platí pojištění, pže to mam taky zapsaný na malym městě odkud jsem a je tam rozdíl 200. asi to je tim stářím:)

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: BMW 318 is E36

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

Já platím na 2,0 1600kč čtvrtletně :-)
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW 318 is E36

Příspěvek od DaveS »

Z-aires - se mrkni na jejich cenik na kolik by te to vyslo...... napises tam udaje a vypocita ti to kolik bys platil..... pripadne ti to najde levnejsi pojistovnu.....
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
z-aires
Příspěvky: 75
Registrován: 21 bře 2006 10:39
Bydliště: praha

Re: BMW 318 is E36

Příspěvek od z-aires »

DaveS píše:Z-aires - se mrkni na jejich cenik na kolik by te to vyslo...... napises tam udaje a vypocita ti to kolik bys platil..... pripadne ti to najde levnejsi pojistovnu.....
dík :wink:

Odpovědět

Zpět na „BMW Cars“