M3 CSL nebude

Moderátor: T-O-M

Odpovědět
Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

M3 CSL nebude

Příspěvek od hattori_hanzo »

Tak nakonec M3 nebude,stejně jako M1 Hommage protože se chce divize M koncentrovat na vývoj výkonnejch modelů řady X5 a X6 :wink:
✠Luftwaffle✠

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Příspěvek od T-O-M »

Já bych se tomu vůbec nedivil, ale kde jste pane hattori vzal tu informaci? Jináč po Ringu se už CSL prohání, tak je mi divný, že by ho stáhli :snooty: :ja_nic:

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hattori_hanzo »

Tady je o tom diskuze. :wink: Btw. objevila se tam i fotka jak asi mělo vypadat sériový M1

Obrázek
✠Luftwaffle✠

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Příspěvek od T-O-M »

hmmm pravda :mad:

http://www.worldcarfans.com/9080827.004 ... e92-m3-csl

jinak ten obrázek NENÍ sériová M1, je to VéTéčko NSXky :lol: Kdyby M1 byla tak by byla víceméně totožná s konceptem Homage

každopádně ta zpráva, že CSL nebude to je rána pod pás, místo toho radši budou dělat X5/6 M, bych brečel

o to víc mě to překvapuje, když už se na ní začalo pracovat, protože jakási "vylepšená M3" se už pár měsícu prohání po Nurburgringu

Spajky
Příspěvky: 404
Registrován: 14 lis 2005 20:43

Příspěvek od Spajky »

No prostě BMW začíná jít do hajzlu :D Zlatý 60-90.tý léta :alien:

Ale myslim, že to bude jen fake a CSL bude :lol: Už jen kvůli prodejnosti minulého CSL :)

Termik
Příspěvky: 1002
Registrován: 21 srp 2005 19:13

Příspěvek od Termik »

Já bych řekl že Mko něco vážně chystá, třeba je to trika CSL se bude prostě jmenovat jinak :lol: .. Jak už bylo psáno, úspěch předchozího CSL byl velký a není mi tedy jasný důvod proč by neměl být nástupce :D . Na tom Ringu...hoďte foto, to jsem snad ještě neviděl :? ..

A ta M1 na obrázku... Ať je to jak chce, mě se to líbí strašně moc :slina: :slina: :slina:

edit: ty X5M by mohli být taky docela fajn.. Obyč X5 se mi fakt líbí, natož Mko 8) ..
BMW...V8...

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Příspěvek od T-O-M »

Tak úspěch předchozí CSL je diskutabilní. Prodejně to úspěch rozhodně nebyl, neboť auto stálo cihlu zlata nad rámec ceny M3, takže nakonec jich vyrobili ještě méně než původně počítali. Jinak auto jako takový samozřejmě bylo skvělý a dnes je mezi fandy ceněno. Ale tak jen blázen by čekal, že se takový auto bude prodávat jak X5 3.0d

Termik
Příspěvky: 1002
Registrován: 21 srp 2005 19:13

Příspěvek od Termik »

T-O-M píše:Tak úspěch předchozí CSL je diskutabilní. Prodejně to úspěch rozhodně nebyl, neboť auto stálo cihlu zlata nad rámec ceny M3, takže nakonec jich vyrobili ještě méně než původně počítali. Jinak auto jako takový samozřejmě bylo skvělý a dnes je mezi fandy ceněno. Ale tak jen blázen by čekal, že se takový auto bude prodávat jak X5 3.0d
Tak úspěch měla, druhou věcí je však nastavení ceny takovýho auta že.. Kdyby byla na rozumnější hranici tak... ale to je nekonečný OT, prostě by byla škoda kdyby CSL (nebo něco na ten způsob) nebylo a šmitec :D
BMW...V8...

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hattori_hanzo »

Docela zajímavý je přirovnání v tý diskuzi BMW k Applu... :wink:
✠Luftwaffle✠

Odpovědět

Zpět na „BMW Cars“