Měním značku...

Moderátor: T-O-M

Uživatelský avatar
tweetyna
Příspěvky: 1327
Registrován: 28 črc 2004 13:55
Bydliště: Hradec Králové

Měním značku...

Příspěvek od tweetyna »

Konečně se zadařilo. VW mi sice stále zůstává a zbavovat se ho nehodlám, scirocco mě stálo spoustu peněz, spoustu času a 3 pohárky mě přesvědčili o tom, že si ho mám nechat. To ale nezastavilo pomalé splnění mého snu - BMW.
Přeskočila jsem bohužel svojí oblíbenou E30 a rovnou se vrhla o kousek dál... E36 :rock: Zrovna teď mi připravují český TP :)
Přílohy
C7226912_2.jpg
C7226912_2.jpg (55.4 KiB) Zobrazeno 3078 x
Naposledy upravil(a) tweetyna dne 22 pro 2008 22:04, celkem upraveno 3 x.
http://www.extra-tuning.com

VW Scirocco 1,8 16V
VW Scirocco 1,8 8V
Škoda 1203
VW T3

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od T-O-M »

Tak vítej holka ! Nestyď se nám auto představit a podělit se o novopečené zážitky s ním.
:D

Uživatelský avatar
tweetyna
Příspěvky: 1327
Registrován: 28 črc 2004 13:55
Bydliště: Hradec Králové

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od tweetyna »

Mno vzhledem k tomu, že jsem u BMW nováček a znám vlastně jenom fauvéčka tak toho zatím moc nevím, takže omluvte, že jsem si vybrala zrovna 320i, i přesto, že jak jsem zjistila, je to poměrně líné auto na rozjezd (nebo se mi to možná jen zdá :lol: ) ale když ho miluješ, není co řešit..

Je dovezené od soudruhů z NDR a zatím čeká u majitele, který dnes běhá s papírama po úřadech. Ale zítra už bude doma a včera jsem s nim už lítala po Rokycanech a v pondělí jsem ho aspoň poslintala ... jj, coupéčko je prostě gurmánský zážitek pro oči 8) Chtěla jsem tedy 318is, ale bohužel se mi žádný nelíbilo... když mi ale otevřel haupnu a nastartoval těch 6 válců tak bylo rozhodnuto.... prostě se mi to líbilo... :D

Po technické stránce se zdá opravdu v pohodě. Je tedy pravda, že mě mrzí, že to má z M-paketu jen nárazníky, ale o ty mi šlo především. Jsem z něj odvařená, především protože, když už si nějaký auto přejete moc dlouho, tak klidně z některých svých požadavků i slevíte...

Tak jako tak se mi z něj včera už nechtělo vylézt a tak jsem pánovi podala zálohu a bylo jasno :D dnes si v kabelce šušnim zbytek peněz a hned ráno vyrážím :potlesk:
http://www.extra-tuning.com

VW Scirocco 1,8 16V
VW Scirocco 1,8 8V
Škoda 1203
VW T3

Bzuker
Příspěvky: 83
Registrován: 15 čer 2007 16:25
Bydliště: moravskoslezský kraj

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od Bzuker »

gratuluju, vím co prožíváš já si tento týden splnil taky svůj sen a vzal právě to iSo :D a taky mi teď vyřizují techničák tak asi budu jezdit až v lednu :cry: konkrétně tohle jsem často vídal na autobazos už někdy od října a vypadal pěkně jen klima mi tam chyběla. Bývalého golfíka si včera odvezl nový majitel tak teď už se soustředím jen na bramboráka 8)

Uživatelský avatar
Fáboš
Moderátor
Příspěvky: 4047
Registrován: 07 kvě 2004 22:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od Fáboš »

gratuluju 8)

mě už uteklo druhý auto.... mám nějakej kurva pech nebo mi neni BMW souzeno.... :cry:
bez špéry jak kretén a v naftě.....3er

[url]http://www.getphoto.cz

Uživatelský avatar
tweetyna
Příspěvky: 1327
Registrován: 28 črc 2004 13:55
Bydliště: Hradec Králové

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od tweetyna »

Bzuker: no moje scirocco spinká a golf už tráví strašnou dobu v servisu a poříd nejede :( takže jsem si říkal aže je nejvhodnější doba... Zejtra mi ho povezou na černo no... papíry sice budou připravený ale taky to vidim bledě, ale novej rok je tu cobydup tak to asi vydržim :D

a pokud jde o tu klimošku, tak jsem si říkala, že jí máme v BMW 330Xd a vždycky jsem z ní akorát nemocná a ze scira jsem zvyklá ji nemít, takže jsem to oželela :lol:

Jinak k ISu gratuluju, máš muj motor :D

Fáboš: já na něj čekala 5 let tak vydrž :D
http://www.extra-tuning.com

VW Scirocco 1,8 16V
VW Scirocco 1,8 8V
Škoda 1203
VW T3

Bzuker
Příspěvky: 83
Registrován: 15 čer 2007 16:25
Bydliště: moravskoslezský kraj

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od Bzuker »

Fáboš píše:gratuluju 8)

mě už uteklo druhý auto.... mám nějakej kurva pech nebo mi neni BMW souzeno.... :cry:
mě to první taky uteklo tak až teď to vyšlo...slintal jsem po něm rok a půl tak se taky dočkáš :wink:

Uživatelský avatar
Fáboš
Moderátor
Příspěvky: 4047
Registrován: 07 kvě 2004 22:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od Fáboš »

Bzuker píše:
Fáboš píše:gratuluju 8)

mě už uteklo druhý auto.... mám nějakej kurva pech nebo mi neni BMW souzeno.... :cry:
mě to první taky uteklo tak až teď to vyšlo...slintal jsem po něm rok a půl tak se taky dočkáš :wink:
uvidíme, už dva měsíce objíždim republiku jak idiot. Jednou neseriozní bazar a podruhý seriozní bazar, ale neseriozní předchozí majitel....
bez špéry jak kretén a v naftě.....3er

[url]http://www.getphoto.cz

Uživatelský avatar
tweetyna
Příspěvky: 1327
Registrován: 28 črc 2004 13:55
Bydliště: Hradec Králové

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od tweetyna »

mno já nejvíc věřim autům z Německa, ale je pravda, že ne vždycky to musí být 100%...u jednoho scirocca jsme se přesvědčili o opaku...
http://www.extra-tuning.com

VW Scirocco 1,8 16V
VW Scirocco 1,8 8V
Škoda 1203
VW T3

Kroci
Příspěvky: 3214
Registrován: 22 čer 2005 16:09
Bydliště: P-Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od Kroci »

moc peknej kousek , gratulace :)
Stilyng objemem nenahradýš

Kód: Vybrat vše

www.strasse.cz - oblečení s autotématikou

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od T-O-M »

Fáboš píše:
Bzuker píše:
Fáboš píše:gratuluju 8)

mě už uteklo druhý auto.... mám nějakej kurva pech nebo mi neni BMW souzeno.... :cry:
mě to první taky uteklo tak až teď to vyšlo...slintal jsem po něm rok a půl tak se taky dočkáš :wink:
uvidíme, už dva měsíce objíždim republiku jak idiot. Jednou neseriozní bazar a podruhý seriozní bazar, ale neseriozní předchozí majitel....

Jak už jsem ti radil, zkus ojetiny u dealera BMW.

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od T-O-M »

tweetyna píše:Bzuker: no moje scirocco spinká a golf už tráví strašnou dobu v servisu a poříd nejede :( takže jsem si říkal aže je nejvhodnější doba... Zejtra mi ho povezou na černo no... papíry sice budou připravený ale taky to vidim bledě, ale novej rok je tu cobydup tak to asi vydržim :D

a pokud jde o tu klimošku, tak jsem si říkala, že jí máme v BMW 330Xd a vždycky jsem z ní akorát nemocná a ze scira jsem zvyklá ji nemít, takže jsem to oželela :lol:

Jinak k ISu gratuluju, máš muj motor :D

Fáboš: já na něj čekala 5 let tak vydrž :D

Jestli si nastavíš 19C když je venku 30C tak se neni čemu divit. Já klimuju třeba i na 24C, smyslem neni dělat z auta mrazák, ale mít tam příjemně. A rozdíl nějakejch 4C stupnů stačí. Další věcí je, že by se klima měla jednou za rok/za dva vyčistit, tak pozor na to.

Uživatelský avatar
tweetyna
Příspěvky: 1327
Registrován: 28 črc 2004 13:55
Bydliště: Hradec Králové

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od tweetyna »

2 roky? Tak starý to auto ještě ani neni :D ale spíš jde o to že já princip klimatizace chápu, ale mladej asi ne a když prostě někdo řídí, tak mu do toho nesmíš kecat, ani když jde o klimošku :D no jak říkám, at je to jak chce, mě zatím nechybí... a teoreticky by se tam dala dodat postupně ne?
http://www.extra-tuning.com

VW Scirocco 1,8 16V
VW Scirocco 1,8 8V
Škoda 1203
VW T3

Bzuker
Příspěvky: 83
Registrován: 15 čer 2007 16:25
Bydliště: moravskoslezský kraj

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od Bzuker »

tweetyna píše:2 roky? Tak starý to auto ještě ani neni :D ale spíš jde o to že já princip klimatizace chápu, ale mladej asi ne a když prostě někdo řídí, tak mu do toho nesmíš kecat, ani když jde o klimošku :D no jak říkám, at je to jak chce, mě zatím nechybí... a teoreticky by se tam dala dodat postupně ne?
asi šla i když je s tím spousta drbačky ale když máš někoho kdo s tím umí tak to možná půjde

Uživatelský avatar
tweetyna
Příspěvky: 1327
Registrován: 28 črc 2004 13:55
Bydliště: Hradec Králové

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od tweetyna »

Mno uvidíme, zatim bude báfko jen jezdit ale nebudu ho nijak zásadně upravovat. Musim dodělat scirocco a konečně nechat zprovoznit golfa. To znamená že na báfko mi zbyde leda tak na udržení v rozumnym stavu, to byl taky další důvod proč jsen chtěla aby vypadalo v rámci možností už trošku udělaně... čili mám z M-kových nárazníků rozhodně velkou radost..
http://www.extra-tuning.com

VW Scirocco 1,8 16V
VW Scirocco 1,8 8V
Škoda 1203
VW T3

Uživatelský avatar
homer01
Moderátor
Příspěvky: 2628
Registrován: 16 dub 2006 17:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od homer01 »

peknej kousek, gratulace a vitej 8)

Uživatelský avatar
tweetyna
Příspěvky: 1327
Registrován: 28 črc 2004 13:55
Bydliště: Hradec Králové

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od tweetyna »

Tak všem děkuji za gratulace a uvítání a doufám že mě tenhle černej hřebec nesežere :lol:
http://www.extra-tuning.com

VW Scirocco 1,8 16V
VW Scirocco 1,8 8V
Škoda 1203
VW T3

Spajky
Příspěvky: 404
Registrován: 14 lis 2005 20:43

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od Spajky »

hezký :) nevidím boční blinkry..má to vanos?

Uživatelský avatar
tweetyna
Příspěvky: 1327
Registrován: 28 črc 2004 13:55
Bydliště: Hradec Králové

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od tweetyna »

hele...bavíš se se starym wágenistou! :lol: Na co že se to ptáš?? :D Teprve se BMW učim :(
http://www.extra-tuning.com

VW Scirocco 1,8 16V
VW Scirocco 1,8 8V
Škoda 1203
VW T3

Uživatelský avatar
BALI
Příspěvky: 4386
Registrován: 25 led 2006 18:27
Bydliště: u máci

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od BALI »

jestli to má takovej nádor na motoru :lol:

ať ti slouží 8)
VW Touran '08 DSG
BMW E10 '02
Seat Cordoba SDI
NÁHRADNÍ DÍLY, DIAGNOSTIKA, PNEUSERVIS, AUTOSERVIS. STK, DOVOZ AUT - MOST 777525325

Spajky
Příspěvky: 404
Registrován: 14 lis 2005 20:43

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od Spajky »

tweetyna píše:hele...bavíš se se starym wágenistou! :lol: Na co že se to ptáš?? :D Teprve se BMW učim :(

jakej je to ročník :lol: ti pak i řeknu, za kolik budeš jezdit :lol: stli je to 92 bo 93 :wink:

Obrázek

ta boule

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od Trhyy »

Auto hezký, jenom ty Azevy na tom vypadaj divně, chce to jiný kola :D
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Takeshi
Příspěvky: 3575
Registrován: 01 úno 2006 20:32
Bydliště: PilsN
Kontaktovat uživatele:

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od Takeshi »

Trhyy píše:Auto hezký, jenom ty Azevy na tom vypadaj divně, chce to jiný kola :D
to se časem určitě změní k lepšímu 8)

Uživatelský avatar
tweetyna
Příspěvky: 1327
Registrován: 28 črc 2004 13:55
Bydliště: Hradec Králové

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od tweetyna »

kola, kola... takeshi má pravdu - časem 8) ted prostě hodlám dodělat co jsem začala. Ale uznávám že by to chtělo jiný a větší kolesa... ale ted to nepujde. Tak jako tak ted zrovna stejně stojí na zimákách, tyhle kola měl naposledy ve středu dopoledne :D

Spajky: Tak na tu "bouli" se ještě musim podívat, jestli je nebo neni :lol: a co to bude znamenat když jo a co to bude znamenat když ne? :D Aspoň mi to dopovězte, když už něco nakousnete, z vás to leze jak z chlupatý deky a zapomínáte že mluvíte s:
1) ženskou..
2) ...která celej život jezdí ve Volkswagenech a o BMW jen snila :lol:

jo a je to 92 pokud si dobře pamatuju, ještě totiž nemám papíry (myslim od auta :lol:) a auto mi taky přijede až zítra..
http://www.extra-tuning.com

VW Scirocco 1,8 16V
VW Scirocco 1,8 8V
Škoda 1203
VW T3

Uživatelský avatar
Fáboš
Moderátor
Příspěvky: 4047
Registrován: 07 kvě 2004 22:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od Fáboš »

[
mě už uteklo druhý auto.... mám nějakej kurva pech nebo mi neni BMW souzeno.... :cry:[/quote][/quote][/quote]


jj neboj, ale dealer si nevezme na protiúčet mojí plečku.... :mad:

ale už je něco rozjednaný dál, uvidíme jakt o dopadne....
bez špéry jak kretén a v naftě.....3er

[url]http://www.getphoto.cz

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od Trhyy »

tweetyna píše:kola, kola... takeshi má pravdu - časem 8) ted prostě hodlám dodělat co jsem začala. Ale uznávám že by to chtělo jiný a větší kolesa... ale ted to nepujde. Tak jako tak ted zrovna stejně stojí na zimákách, tyhle kola měl naposledy ve středu dopoledne :D

Spajky: Tak na tu "bouli" se ještě musim podívat, jestli je nebo neni :lol: a co to bude znamenat když jo a co to bude znamenat když ne? :D Aspoň mi to dopovězte, když už něco nakousnete, z vás to leze jak z chlupatý deky a zapomínáte že mluvíte s:
1) ženskou..
2) ...která celej život jezdí ve Volkswagenech a o BMW jen snila :lol:

jo a je to 92 pokud si dobře pamatuju, ještě totiž nemám papíry (myslim od auta :lol:) a auto mi taky přijede až zítra..
Jestli to má tu bouli tak to má i Vanos (plynule mění časování sacích ventilů ), tim pádem bude spotřeba o cca 2litry dole oproti bezvanosu, nevýhoda je to že je to další věc co se může posrat a neni tam takovej náběh toho výkonu jako u bezvanosu, ale vzhledem k tomu že je to 92, tak to asi Vanos mít nebude, ten se dával tušim až v 93
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Uživatelský avatar
tweetyna
Příspěvky: 1327
Registrován: 28 črc 2004 13:55
Bydliště: Hradec Králové

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od tweetyna »

no tak jsem zas o kousek chytřejší :D do večera jsem v práci a pak už by mě doma mělo coupéčko netrpělivě vyhlížet, tak se zkusím pak podívat jestli mám "bouli" nebo ne :lol:
http://www.extra-tuning.com

VW Scirocco 1,8 16V
VW Scirocco 1,8 8V
Škoda 1203
VW T3

Uživatelský avatar
tweetyna
Příspěvky: 1327
Registrován: 28 črc 2004 13:55
Bydliště: Hradec Králové

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od tweetyna »

JE DOMA!! je úúúúžasný, ten zvuk šestiválce mě ve vyšších otáčkách opravdu dostává a posezeníčko je luxusní, prostě to auto miluju!!! 8) už abych se mohla projet taky za světla a taky někam dál, ted na německých papírech toho ještě moc nenajezdim..i tak to bylo bááááááječný

Jo a vanos to tedy nemá...
http://www.extra-tuning.com

VW Scirocco 1,8 16V
VW Scirocco 1,8 8V
Škoda 1203
VW T3

Bzuker
Příspěvky: 83
Registrován: 15 čer 2007 16:25
Bydliště: moravskoslezský kraj

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od Bzuker »

tweetyna píše:JE DOMA!! je úúúúžasný, ten zvuk šestiválce mě ve vyšších otáčkách opravdu dostává a posezeníčko je luxusní, prostě to auto miluju!!! 8) už abych se mohla projet taky za světla a taky někam dál, ted na německých papírech toho ještě moc nenajezdim..i tak to bylo bááááááječný

Jo a vanos to tedy nemá...
tak šlapej na plyn jen z lehka :wink: ať už kvůli opatrnosti nebo kvůli benálu :D

Uživatelský avatar
tweetyna
Příspěvky: 1327
Registrován: 28 črc 2004 13:55
Bydliště: Hradec Králové

Re: Měním značku, přidávám se k vám :)

Příspěvek od tweetyna »

jj, budu to šetřit, ale první půlnádrž co mi tam zbývá si asi ještě protůruju :D za prvý se musim naučit jak těžká má být noha aby to bylo optimální a za druhý se ještě chci trochu nabažit toho zvuku :lol: ale pak to musim zkrotit to je mi jasný..

akorát teda v německym TP to má 15" kola - to je dobrý tak na scirocco, ale na E36? :nono: i ty 16 co tam jsou mi připadaj nechutně maličký :D
http://www.extra-tuning.com

VW Scirocco 1,8 16V
VW Scirocco 1,8 8V
Škoda 1203
VW T3

Odpovědět

Zpět na „BMW Cars“