svaření hlavy jak se k tomu stavíte

Moderátor: T-O-M

Odpovědět
Uživatelský avatar
spodli
Příspěvky: 292
Registrován: 23 pro 2004 17:20
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

svaření hlavy jak se k tomu stavíte

Příspěvek od spodli »

tak po vlastní výměně fridexu jsem si oddělal motor co stačí když se blbě odvzdušní :D sice jsem ještě hlavu někam neposílal na tlakovou zkoušku ale s největší pravděpodobností je prdlá mám vodu ve třetím válci a je asi blbost kdyby odešlo jen těsnění byl bych za to rád ale ai těžko.... řeším jestli jí nechat svařit nebo rovnou dát jinej motor hodně lidí mi říkalo že se svaření nevyplatí praskne to někde jinde časem atd jakej na to máte názor díky
Bmw E36 323i coupe
Opel Astra F, rv. 96, x16szr

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Re: svaření hlavy jak se k tomu stavíte

Příspěvek od T-O-M »

Já teda nejsem motorář, ale zastávám rovněž názor, že svařená hlava už neni taková jako nová. Jo, může se to udělat dobře a může to držet (nějaký čas), pokud motor neni přetěžovanej...

Uživatelský avatar
máca
Příspěvky: 2415
Registrován: 18 úno 2006 01:20
Bydliště: mostecko

Re: svaření hlavy jak se k tomu stavíte

Příspěvek od máca »

nejdriv ji nech natlakovat, pak se uvidi, zalezi kde a jak je praskla, jsou mista, ktery se ani vrit nedaji a je taky moznost, ze se jen prohla, nech udelat tu tlak zkouzku a oni ti i poradi co s tim delat kdyztak dal, jinak ja bych se vareny hlavy nebal, davaji na to i zaruku 8)
cabrio bukvice

Uživatelský avatar
AlesShi
Příspěvky: 1647
Registrován: 03 led 2006 22:36
Bydliště: praha

Re: svaření hlavy jak se k tomu stavíte

Příspěvek od AlesShi »

znamymu nekdo nabizel zavarit hlavu
dohromady by mu to nauctovali asi na 15
za dvojku sem mu druhej den privez jetou krasnou
tdi rulz :lol:
máš plnou tašku jó máš?

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Re: svaření hlavy jak se k tomu stavíte

Příspěvek od Conscious »

Známej má Omegu B 2.5 diesela a to je jak známo motor BMW (M21??? - nevim) a hlavu mu vařili už 2x. :lol: Jednou mu prdla sama a podruhý ji pomohl. :lol: :lol:
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Uživatelský avatar
Ilegaltuner
Příspěvky: 3826
Registrován: 22 pro 2005 22:24
Bydliště: Český Těšín Věk:už 28
Kontaktovat uživatele:

Re: svaření hlavy jak se k tomu stavíte

Příspěvek od Ilegaltuner »

kup jinou hlavu vaření je na hovno svar nikdy nemůže byt jako origo. Na jaký motor to máš?
Commodore B 3.0 24V Nitro
Audi A8 D3 4,2i

Uživatelský avatar
spodli
Příspěvky: 292
Registrován: 23 pro 2004 17:20
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: svaření hlavy jak se k tomu stavíte

Příspěvek od spodli »

na vaření kašlu dám to na tlakovou zkoušku to už je ňákejch 2500,- a to se ještě nevařilo takže mi to vyskáče výš a výš nakonec se zjistí že to ani nejde svařit nebo půjde to hlavu dám na motor a bude v prdeli blok nebo po čase to prdne takže na to seru a scháním spíš motor....
to ilegaltuner 323i nevíš prosím tě jestli bych tam moh dát 325 je to stejný ne díky :wink:
Bmw E36 323i coupe
Opel Astra F, rv. 96, x16szr

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: svaření hlavy jak se k tomu stavíte

Příspěvek od blázen »

pár hlav sem nechával vařit a auta jezděj bezproblému dodnes..a byla mezi nimi i hlava BMW konkrétně z 528 double vanos
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
Ilegaltuner
Příspěvky: 3826
Registrován: 22 pro 2005 22:24
Bydliště: Český Těšín Věk:už 28
Kontaktovat uživatele:

Re: svaření hlavy jak se k tomu stavíte

Příspěvek od Ilegaltuner »

spodli píše:na vaření kašlu dám to na tlakovou zkoušku to už je ňákejch 2500,- a to se ještě nevařilo takže mi to vyskáče výš a výš nakonec se zjistí že to ani nejde svařit nebo půjde to hlavu dám na motor a bude v prdeli blok nebo po čase to prdne takže na to seru a scháním spíš motor....
to ilegaltuner 323i nevíš prosím tě jestli bych tam moh dát 325 je to stejný ne díky :wink:
a kde ti to prosimtě dělají? ja nechaval na 6i válcvé 24v hlavě zabrousit ventily,vyměnit gufera atrošku ji stahnou+ projistotu natlakovat a nestalo to ani 2ku všechno dohromady pokud si to dobře pamatuju. jestli tam pasuje z 325 netuším nezkoumal jsem to ale na 323 bych ti sehnat hlavu moch :wink:
Commodore B 3.0 24V Nitro
Audi A8 D3 4,2i

Uživatelský avatar
spodli
Příspěvky: 292
Registrován: 23 pro 2004 17:20
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: svaření hlavy jak se k tomu stavíte

Příspěvek od spodli »

no jde o to jestli nemám v prdeli blok motoru když sem měl ve válci vodu já fakt nevím jinak tu zkoušku dělaj tady v UL cena stejná jak v Kladně co jsem se ještě ptal tak sem myslel že to tak odpovídá....
Bmw E36 323i coupe
Opel Astra F, rv. 96, x16szr

Uživatelský avatar
spodli
Příspěvky: 292
Registrován: 23 pro 2004 17:20
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: svaření hlavy jak se k tomu stavíte

Příspěvek od spodli »

to ilegaltuner.jinak měl sem tvoje auto v merku to černý coupe hodně pěkný odradil mě ten rok tohle jsem kupoval letos v březnu dotah z německa a sem na 150zatím měnil jsem všechno snad libová koupě :D
Bmw E36 323i coupe
Opel Astra F, rv. 96, x16szr

Uživatelský avatar
spodli
Příspěvky: 292
Registrován: 23 pro 2004 17:20
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: svaření hlavy jak se k tomu stavíte

Příspěvek od spodli »

kluci poraďte koupit celej motor nebo hlavu :? :D
Bmw E36 323i coupe
Opel Astra F, rv. 96, x16szr

Uživatelský avatar
máca
Příspěvky: 2415
Registrován: 18 úno 2006 01:20
Bydliště: mostecko

Re: svaření hlavy jak se k tomu stavíte

Příspěvek od máca »

no podle me je lepsi celej motor ale pouze s nakou zarukou, nebo ason s moznosti s to ozkouset, jinak jdi do samotny hlavy, at zas vis, ze je vse ok, stejne bych i tu novou hlavu nechal zkontrolovat, zabrousit ventili a novy gufera, nikdy nevis co ti kdo prodava a rikat/slibovat muze hory doly :lol: vse je spis otazka penez.... kolik jsi ochoten pustit t kolik je nabidka, ono koupi hlavy to nekonci, je to jeste par tesnenicek, naky to gufero, tesneni pod hlavu, rozvody? zalezi jak vypadaji aver, ze i kdyz tam je retez, tak neni na zivotnost auta, jak se mnozi domnivaji! .... je to tisic dalsich picovinek, aby te nakonec hlava samotna nevysla draz jak celej motor, kterej je svym zpusobem za den vymenenenej
cabrio bukvice

Uživatelský avatar
spodli
Příspěvky: 292
Registrován: 23 pro 2004 17:20
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: svaření hlavy jak se k tomu stavíte

Příspěvek od spodli »

jasný záleží taky za kolik motor seženu zatím sem viděl inzeráty na bmw klubu od 15 -20tis od kámoše můžu mít za 7ku se zárukou ale je to 325ka nevím jestli bych ho moh zaměnit místo současnýho 323 jestli by to pak neblbo a vůbec kdybych tam dal hlavu tak jestli by mi motor šel každej říká voda ve válci udělala v motoru paseku a blok je v hajzlu....
Bmw E36 323i coupe
Opel Astra F, rv. 96, x16szr

Odpovědět

Zpět na „BMW Cars“