brnaci poradte radar!

Tuningová scéna ve Brně a okolí
Odpovědět
Uživatelský avatar
mc-otka
Příspěvky: 1462
Registrován: 24 srp 2005 20:41

brnaci poradte radar!

Příspěvek od mc-otka »

ahojte včera jsem projížděl nákladákem brnem byl jsem naloženej tak před kopcem jsem to rozjel najednou blesk uplně mně to oslnilo nevšiml jsem si jestly tam byla nějakej radar na pevno nebo cedule pozor měření radarem.kdybych jel osobákem tak to neřeším "osoba blízká.ale u nákladáku kde jsou kolečka je to horší.

vyfotilo mně to "jel jsem od olomouce do svitav po Provaznikové a tesně před tím tunelem v té křižovatce z ulici dukelská třída. souřadnice Loc: 49°12'50.272"N, 16°38'10.223"E


díky moc

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: brnaci poradte radar!

Příspěvek od SPEEDY »

Jestli to chápu dobře, jel jsi do tunelu nahoru směr Globus->Svitavy. Před tunelem v křižovatce (Tomkovo náměstí) žádnej radar není. Pravděpodobně Tě blejskli hned za křižovatkou, než vjedeš do tunelu - po pravé straně jsou asi 3 malý baráčky na kopečku a tam někdy měřívají ( ale dost sporadicky teda - resp. jsi musel mít kurevskou smůlu).
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Uživatelský avatar
mc-otka
Příspěvky: 1462
Registrován: 24 srp 2005 20:41

Re: brnaci poradte radar!

Příspěvek od mc-otka »

díky za odpověd ale v dnešní době kdy u nás v prostějově je okolo 10 radaru a v televizi bylo že 90% lidi se vymlouvá na osobu blizkou tak mi připadne divny že by někde měřily a rovnou mně nezastavily

Uživatelský avatar
mc-otka
Příspěvky: 1462
Registrován: 24 srp 2005 20:41

Re: brnaci poradte radar!

Příspěvek od mc-otka »

připadlo mi to jak kdyby to šlo ze semaforu na tom "tomkovo náměstí

vono to šlo z vyšky jak kdyby ne jak když by to někdo držel v ruce jen že by si někdo dělal prdel z fotákem nevím.a myslím že normální radary co jsou do ruky nefoti ne z bleskem jenom radary na pevno u nás v prostějově to vyfotí dvakrát a žlutě

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: brnaci poradte radar!

Příspěvek od SPEEDY »

Dneska to omrknu, jezdím tama každej den ;) Leda že by tam dali něco novýho...možná to jen upozorňuje, že jedeš rychle.
Zkusím to zjistit.
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Uživatelský avatar
mc-otka
Příspěvky: 1462
Registrován: 24 srp 2005 20:41

Re: brnaci poradte radar!

Příspěvek od mc-otka »

díky moc 8) 8) 8)

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: brnaci poradte radar!

Příspěvek od Ivan »

Nejsem si vědomej toho, že by tam měl být radar, ale to neznamená, že tam není :-) Já tam občas jedu taky velmi svižně, ale nikdy mě nic nevyfotilo...

Uživatelský avatar
mc-otka
Příspěvky: 1462
Registrován: 24 srp 2005 20:41

Re: brnaci poradte radar!

Příspěvek od mc-otka »

no uvidíme bodu už moc není :(

Odpovědět

Zpět na „Brno“