Nabízím renovace kol

Pneumatiky, elektrony, plecháče, podložky, šrouby, štefty, změna rozteče...

Moderátoři: Rudi, m.artty

Uživatelský avatar
motokuba
Příspěvky: 490
Registrován: 11 zář 2005 19:07
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Nabízím renovace kol

Příspěvek od motokuba »

Takže téma někam zmizelo tak to oživím.

Nabízím renovace AL kol, kola můžou být prakticky jakkoliv poškozená kopnuté uštíplé no skoro všechna poškození, mohou být ojetá kolem patníku atd. Na kola nanášíme speciální lak.
LAK:
skládá se z: první vrstva je speciální prášková barva s příměsí epoxidu, poté se nanese perleťová barva a potom to celé překryje speciální lak který se musí vypálit v peci. Takto se lakují originální kola, lak můžete vidět na origo kolech značek BMW, Ford, Škoda, Renault atd. kvalita laku je vysoce odolná vůči poškrábání a jiným nepříznivým vlivům.
PŘED:
Jak jsem psal kola mi můžete dodat jakkoliv poškozená (samozřejmě poté se od toho odvíjí cena) ale běžně se mi do rukou dostávají kola objetá od patníků, šišaté jak brambora, uštíplé ramínka atd. Tohle vše jsme schopni spravit.PO:
Po mém renovačním cyklu, se dostanou do rukou kola jako nové, bez škrábanců atd.
BARVY:
Standartně stříbrná perleť od tmavší po světlejší, potom další tyto barvy: Antracit, SCURO, Černá perleť.
DOBA:
Už jsem se párkrát spálil s dobou, dobu jsem schopen ovlivnit z 30% jelikož zbylých 70% renovace se kola posílají do speciální chemické odlakovny aby se zbavila barvy. Uváděl jsem cca 14dní, už to byl i měsíc ale i týden ;) takže doba renovace je cca 3týdny. Ale! doba renovace tak trochu závisí na Vašem výběru barvy, z 99% se u nás lakuje stříbrnou, aby se mohlo lakovat jinou než stříbrnou je celkem složité přehodit celou linku a tudíž se lakuje buď z kraje týdne nebo na konci týdne. takže pokud si zvolíte Antracit, SCURO, Černá perleť může se to prodloužit.
CENA:
Cena je hodně diskutabilní :-) ale pokud máte kola objeté od patníku atd. tak je cena za celou sadu 3tis. pokud se kola svařují nebo rovnají cena je pochopitelně vyšší ale zase to záleží na tom jak moc jsou poškozena.
DOPRAVA:
Už mnoho sad jsem udělal mimo uzemí Severomoravského kraje čili se ke mě ty kola nějak dostat museli, většinou to kluci posílají ČP 400Kč dá se i přepravníma firmama ale nemám s tím zkušenost, samozřejmě že kola jsou řádně zabalena v myralonu a v krabicích (když je posílám z5 k Vám)
KVALITA:
Na konečné kalitě renovace se podílí i kvalita kol, vysvětlím. Příklad: měl jsem na renovaci sadu kol MOMO na kterých kdysi dávno někdo vyleštil límec, jenomže kola pak zůstali v zapomění a lem zoxidoval. povrh kola se tím pádem narušil a na to už jsem krátký, k kole vzniknoutzv. póry ve kterých se drží vzduch po nastříkání a následném vypalování se e vzduchových kapes vzdych tlačí ven a tím pádem mohou být na povrchu bublinky (nejen u oxidace, hodně na tom záleží kvalita hliníku)
CO JSME SCHOPNI:
Jsme schopni nalakovat jen středy kol, čistě teoreticky po domluvě s Ilegaltunerem vyleštit límce, teoreticky nalakovat dvoubarevně atd.
KONTAKT:
tel: 602547273
e-mail: tkubicek@email.cz
ICQ: 259595036
U Mostu 7
Ostrava - 3

Mám pocit že už jsem skoro víc jak 200sad udělal zatím jsem neslyšel (nebo alespoň o tom nevím) jsem že by byl někdo nespokojen jsou dokonce takoví co mi dávají 3500Kč že něco tak krásného neviděli atd. Jsem rád že jsem mohl udělat už tolika lidem radost, občas se vyskytnou drobné problémy jako posledně kdy kluci asi špatně vypláchli pistole a omylem na černé barvě vznikly stříbrné tečky, ale nebylo to moc extrémní (tímto se ještě jednou omlouvám)

Pokud by jste měli jakýkoliv dotaz neváhejte a ptejte se.

Ukázky renovace:


ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Naposledy upravil(a) motokuba dne 11 čer 2009 08:28, celkem upraveno 1 x.
:?: http://motosnakes.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
My car hstory:Fiat Tipo, Fiat Marea, BMW 735i, BMW 316i,BMW 320i, Ford FOCUS, Škoda Octavia 1,9TDI
My moto history:Jawa 250, GS 500, GSX600F, GSF600, VFR 750, VTR 1000,FJ1100, Yamaha FZS600 Fazer
My dream: HONDA VFR 800 V-TEC

Uživatelský avatar
Stiloman
Příspěvky: 652
Registrován: 29 led 2006 11:21
Bydliště: Ropice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od Stiloman »

jako velmi spokojený zákazník mohu potvrdit,že kola jsou po opravě ve stavu nových alu 8)
...... tak už jsem taky "TDI"pozitivní
okta kombi 4x4"powered by TDI Fun" 19";-).....still in progress

dsc.mathew
Příspěvky: 119
Registrován: 05 říj 2007 14:44

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od dsc.mathew »

pres zimu vyuziju tve nabidky..sorry za OT..

Uživatelský avatar
máca
Příspěvky: 2415
Registrován: 18 úno 2006 01:20
Bydliště: mostecko

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od máca »

je to jeste aktualni a ciste cernou umime?
cabrio bukvice

Uživatelský avatar
motokuba
Příspěvky: 490
Registrován: 11 zář 2005 19:07
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od motokuba »

Je to pořád aktuální :-) no tak umíme no :-)
:?: http://motosnakes.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
My car hstory:Fiat Tipo, Fiat Marea, BMW 735i, BMW 316i,BMW 320i, Ford FOCUS, Škoda Octavia 1,9TDI
My moto history:Jawa 250, GS 500, GSX600F, GSF600, VFR 750, VTR 1000,FJ1100, Yamaha FZS600 Fazer
My dream: HONDA VFR 800 V-TEC

Uživatelský avatar
Rendis
Příspěvky: 1853
Registrován: 09 zář 2004 19:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od Rendis »

umíte opravit i kovaná kola?
BMW e34/M5 4.0 V8
BMW e34/M5 3.6
BMW e34 2.5i 24v vanos
2x dopr.prostředek: 1.3 MPi;
ex BMW e36 1.8i R.I.P

LANiN
Příspěvky: 74
Registrován: 21 lis 2008 10:13
Bydliště: Ostrava - Dubina

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od LANiN »

je šance tahle kola přelakovat stejně? 2kola mají ťukliny/oděrky od kamínků na límci a 1šišaté..

Obrázek
Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

IS300 LPG = ve městě za hubičku, na kopec s N98 + aditivum, kde je problém?

Touge Project 峠

Uživatelský avatar
motokuba
Příspěvky: 490
Registrován: 11 zář 2005 19:07
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od motokuba »

LANiN píše:je šance tahle kola přelakovat stejně? 2kola mají ťukliny/oděrky od kamínků na límci a 1šišaté..

Obrázek
Ahoj no popíšu Ti jak se tyhle kola vyrábí :)

Nejprave se to odlije pak se to obrobí pak se to nalakuje na černo no a pak to jde znovu na CNC soustruh kde se obrobí jen ta pohledovka a pak to jde celé na lak.


Takže chápeš že uplně přesně to nepujde. :-)
:?: http://motosnakes.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
My car hstory:Fiat Tipo, Fiat Marea, BMW 735i, BMW 316i,BMW 320i, Ford FOCUS, Škoda Octavia 1,9TDI
My moto history:Jawa 250, GS 500, GSX600F, GSF600, VFR 750, VTR 1000,FJ1100, Yamaha FZS600 Fazer
My dream: HONDA VFR 800 V-TEC

LANiN
Příspěvky: 74
Registrován: 21 lis 2008 10:13
Bydliště: Ostrava - Dubina

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od LANiN »

jestli chápu tak se ty "U" profily a "límeček" :D rozleští od té černé? aaaaaa šlo by to udělat i tak aby límeček byl co nejvíc leštěnka???
já bych totiž bral tu černou perleť .. cca v listopadu bych ti je dal (možná pozdějc.. jsem taky z Ovy) a pokud by byly třeba až v únoru nevadí.. kábro dostane papučky až na jaře :) :wink:
osobně bych si límec vyleštil sám ale jak jsem psal kola mají malé ťuklinky od kamínků :(
Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

IS300 LPG = ve městě za hubičku, na kopec s N98 + aditivum, kde je problém?

Touge Project 峠

Badd
Příspěvky: 181
Registrován: 05 lis 2007 17:57

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od Badd »


patt-
Příspěvky: 683
Registrován: 24 led 2007 01:55
Bydliště: Malacky(slovensko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od patt- »

Badd daj link len na fotku... nie kazdy je na seat forume zaregistrovany :wink:
first lowered R E N A U L T C L I O grandtour
http://www.clio-club.sk/ - renault clio club sk/cz

jaffa
Příspěvky: 96
Registrován: 02 bře 2009 12:43

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od jaffa »

ahoj. potřeboval bych vědět cenový návrh na toto:

potřebuju jedno srovnat viz foto, ostatní potřebuju zbavit laku a zbavit případných oděrek.
lak nechci tan si zajistím sám. prosím odhad ceny - jsou to 2ks 16"x9" a 2ks 16*7,5" BORBETY "A"

Obrázek
EXcars: Seat Ibiza 6K2 TDi Cupra look,Peugeot 106 S16,Ibiza 6K2 TDi Social Edition
Now:Passat 3B6 2,5tdi 140kw highline

MComb
Příspěvky: 2590
Registrován: 05 říj 2004 12:25

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od MComb »

Chci se zeptat zda by šlo kola nalakovat bíle?

Uživatelský avatar
phaeton_esc
Příspěvky: 1064
Registrován: 20 led 2009 00:06
Bydliště: Sudety

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od phaeton_esc »

tohle by mě taky hodně zajímalo, je možný je nalakovat čistě jenom na bílo? teďka je mám stříbrný, ale k modrýmu autu by se mi líbila bílá :)
dík za odpověď :)
Fiat Stilo MW 1.6 16v LPG & Mazda MX-5 NBfl 1.8

Uživatelský avatar
Kesam
Příspěvky: 397
Registrován: 14 úno 2007 13:45
Bydliště: Č.B-D.B
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od Kesam »

V místě rovnání kolo stratí 80% pevnost jsem slyšel :?
Ford Fiesta mk3 styling aneb auto ze vsi :-)http://www.kesam.cz
Provádíme STROJNÍ LEŠTĚNÍ ALU KOL i ruční kompletní renovace alu svařování navařování hran rovnání lakování leštění límcu čelních ploch kdo co chce to dostane stačí se ozvat!

lada.min
Příspěvky: 13
Registrován: 06 bře 2010 22:29

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od lada.min »

Nabízím službu pískování a leštění hliníkových a kovových částí na motorky, automobily , bycikly atd... Není problém leštit i nerez a různé slitiny.Kontaktujte mě na e-mail nebo mobil. "Levně a rychle" lada.min@seznam.cz http://www.tryskani-piskovani.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
motokuba
Příspěvky: 490
Registrován: 11 zář 2005 19:07
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od motokuba »

lada.min píše:Nabízím službu pískování a leštění hliníkových a kovových částí na motorky, automobily , bycikly atd... Není problém leštit i nerez a různé slitiny.Kontaktujte mě na e-mail nebo mobil. "Levně a rychle" lada.min@seznam.cz http://www.tryskani-piskovani.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Škoda že nejsi z OV by jsi měl luxus busines od mě :(
:?: http://motosnakes.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
My car hstory:Fiat Tipo, Fiat Marea, BMW 735i, BMW 316i,BMW 320i, Ford FOCUS, Škoda Octavia 1,9TDI
My moto history:Jawa 250, GS 500, GSX600F, GSF600, VFR 750, VTR 1000,FJ1100, Yamaha FZS600 Fazer
My dream: HONDA VFR 800 V-TEC

Uživatelský avatar
motokuba
Příspěvky: 490
Registrován: 11 zář 2005 19:07
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od motokuba »

jaffa píše:ahoj. potřeboval bych vědět cenový návrh na toto:

potřebuju jedno srovnat viz foto, ostatní potřebuju zbavit laku a zbavit případných oděrek.
lak nechci tan si zajistím sám. prosím odhad ceny - jsou to 2ks 16"x9" a 2ks 16*7,5" BORBETY "A"
Všechno jde opravit i tohle ;)


T.
:?: http://motosnakes.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
My car hstory:Fiat Tipo, Fiat Marea, BMW 735i, BMW 316i,BMW 320i, Ford FOCUS, Škoda Octavia 1,9TDI
My moto history:Jawa 250, GS 500, GSX600F, GSF600, VFR 750, VTR 1000,FJ1100, Yamaha FZS600 Fazer
My dream: HONDA VFR 800 V-TEC

Uživatelský avatar
motokuba
Příspěvky: 490
Registrován: 11 zář 2005 19:07
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od motokuba »

phaeton_esc píše:tohle by mě taky hodně zajímalo, je možný je nalakovat čistě jenom na bílo? teďka je mám stříbrný, ale k modrýmu autu by se mi líbila bílá :)
dík za odpověď :)
Bílá taky jde ale není to už taková kvalita jako origo stříbrná perleť
:?: http://motosnakes.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
My car hstory:Fiat Tipo, Fiat Marea, BMW 735i, BMW 316i,BMW 320i, Ford FOCUS, Škoda Octavia 1,9TDI
My moto history:Jawa 250, GS 500, GSX600F, GSF600, VFR 750, VTR 1000,FJ1100, Yamaha FZS600 Fazer
My dream: HONDA VFR 800 V-TEC

Uživatelský avatar
motokuba
Příspěvky: 490
Registrován: 11 zář 2005 19:07
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od motokuba »

Kesam píše:V místě rovnání kolo stratí 80% pevnost jsem slyšel :?

No to každopáně stratí ale myslím si na 98% že těch 80% je maximálně přehnané číslo ;)
:?: http://motosnakes.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
My car hstory:Fiat Tipo, Fiat Marea, BMW 735i, BMW 316i,BMW 320i, Ford FOCUS, Škoda Octavia 1,9TDI
My moto history:Jawa 250, GS 500, GSX600F, GSF600, VFR 750, VTR 1000,FJ1100, Yamaha FZS600 Fazer
My dream: HONDA VFR 800 V-TEC

Uživatelský avatar
Kesam
Příspěvky: 397
Registrován: 14 úno 2007 13:45
Bydliště: Č.B-D.B
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od Kesam »

Mě to napsal jeden chlápek co vaří v americe a má dost zkušeností že nahřívat kola na rovnání a předehřev před svařovaním má být 150 až 200 stupnu víc ne.
Ford Fiesta mk3 styling aneb auto ze vsi :-)http://www.kesam.cz
Provádíme STROJNÍ LEŠTĚNÍ ALU KOL i ruční kompletní renovace alu svařování navařování hran rovnání lakování leštění límcu čelních ploch kdo co chce to dostane stačí se ozvat!

Uživatelský avatar
motokuba
Příspěvky: 490
Registrován: 11 zář 2005 19:07
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od motokuba »

Kesam píše:Mě to napsal jeden chlápek co vaří v americe a má dost zkušeností že nahřívat kola na rovnání a předehřev před svařovaním má být 150 až 200 stupnu víc ne.

No jo ale rovnat se kola musí za studena potom je to jasné při každé tepelné upravě se kolo ničí ;)


T.
:?: http://motosnakes.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
My car hstory:Fiat Tipo, Fiat Marea, BMW 735i, BMW 316i,BMW 320i, Ford FOCUS, Škoda Octavia 1,9TDI
My moto history:Jawa 250, GS 500, GSX600F, GSF600, VFR 750, VTR 1000,FJ1100, Yamaha FZS600 Fazer
My dream: HONDA VFR 800 V-TEC

Uživatelský avatar
sotomaior
Příspěvky: 1217
Registrován: 12 úno 2004 22:09
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od sotomaior »

motokuba píše: No jo ale rovnat se kola musí za studena potom je to jasné při každé tepelné upravě se kolo ničí ;)

T.
to bych se neodvážil tvrdit, že při každém, tepelné zpracování se používá i k vylepšení vlastností :wink:
Škoda Octavia 1.9TDIFUN 4x4

Uživatelský avatar
FilipGTti
Příspěvky: 1737
Registrován: 07 dub 2008 01:13
Bydliště: poblíž PL
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od FilipGTti »

ale nasledne je nejake ochlazeni ketre je presne stanovene a kdyz se tepelne upravuje tak cely material aby mel stejne vlastnosti a ne ze cast kola nahrejes .. to potom kolo ma uplne jinou tvrdost v ruznych mistech ..
DRS Daihatsu Racing Service

Daihatsu Charade 1.0 GTti car racing E85 cca 140HP on the XXR 8Jx15 wheels
Daihatsu Applause 1.6 daily 105HP
Benelli Tornado tre 1130 3 cilinder 163HP / 128Nm

Uživatelský avatar
sotomaior
Příspěvky: 1217
Registrován: 12 úno 2004 22:09
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od sotomaior »

filip: tvrdost je dána materiálem, ovlivníš pevnost :wink:
Škoda Octavia 1.9TDIFUN 4x4

Uživatelský avatar
FilipGTti
Příspěvky: 1737
Registrován: 07 dub 2008 01:13
Bydliště: poblíž PL
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od FilipGTti »

ano a kdyz material teplotne upravis nestejnomerne menis celkovou tvrdost a pevnost ...
proste nekde bude tvrdsi nekde mekci ...
DRS Daihatsu Racing Service

Daihatsu Charade 1.0 GTti car racing E85 cca 140HP on the XXR 8Jx15 wheels
Daihatsu Applause 1.6 daily 105HP
Benelli Tornado tre 1130 3 cilinder 163HP / 128Nm

Uživatelský avatar
vonderka
Příspěvky: 187
Registrován: 08 zář 2004 08:38
Bydliště: Praha

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od vonderka »

Mam 3ks kol šišatý a všechny sou obrany od obrubníku na kolik by to vyšlo s barvou Antracid?Díky

pokorneo
Příspěvky: 1517
Registrován: 19 pro 2004 13:51
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od pokorneo »

Tak to tady trošičku oživíme . Všem doporučuji !!!


Tímto bych ti chtěl ještě jednou poděkovat Tome , práce fakt luxusní , jednání super ... díky moc

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Pravé tajemství života je hledání dokonalého auta .

Aladin
Příspěvky: 5079
Registrován: 11 úno 2005 18:52
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od Aladin »

hellou Kubo, něco takovýho bys uměl?

8)
Obrázek
Rapid 130 --> 110r --> Favorit --> 1000MB --> E34 525iA --> Swišť GTi MK III (125,8dB :lol:) --> Golf 1.9 GTI TDI 20 jahre
felďoška 1,3 combi ethanol - prodáno, Astra caravan 1,7 Dti - prodáno, Passat variant AFN
https://www.facebook.com/RadimRemiasFoto

Uživatelský avatar
Chosse
Příspěvky: 3622
Registrován: 19 led 2006 07:17
Bydliště: u Prostějova...
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím renovace kol

Příspěvek od Chosse »

Jenom rovnáš nebo i vaříš ?
Není třeba...

Odpovědět

Zpět na „Disky + Pneumatiky“