Výběr letních PNEU

Pneumatiky, elektrony, plecháče, podložky, šrouby, štefty, změna rozteče...

Moderátoři: Rudi, m.artty

Odpovědět
Uživatelský avatar
matt
Příspěvky: 1931
Registrován: 17 črc 2007 15:20
Bydliště: Plzeň

Výběr letních PNEU

Příspěvek od matt »

Ahoj, mamině sháním pneu na fabku 1 rs a chtěl jsem se zeptat kde sehnat nejlepší poměr cena/kvalita ? Případně dobrá výdrž...
A případně hned odkaz na eshop či nějakého prodejce..
Díky moc 8)

205/45/16
Dovoz aut ze zahraničí, Non-stop odtah, Kompletní péče o vozidlo (mytí, leštění, tepování, leštění světel), Zařízení STK, Diagnostika vozidel, Rychlé sjednání pojistky za fajn cenu, Servis.
Plzeň 775115675

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr letních PNEU

Příspěvek od BIGPAPA »

rozhodně mišlény 8)
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Výběr letních PNEU

Příspěvek od tholis »

Barum, Matador, Kumho, Falken..Dle pořadí 8) Beu to na denní ježdění, ne na okruh.. 8) Krom Falkenů jsem vše jezdil a v normálním provozu a dešti spokojenost.. :wink:
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Výběr letních PNEU

Příspěvek od Kane13 »

Matador teda za mě moc ne... chybí mi tam ještě Nokian, na ty nedám dopustit ani v zimní ani v letní variantě
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Výběr letních PNEU

Příspěvek od tholis »

Kane: Nokian je luxusní v zimě..ale ty jsou už drahý... Já teda byl nejspokojenější s pirelli, ale ty jsou za ránu proto je nezmiňuji...Jinak jezdil jsem matador hectorra 2 a velmi dobré pneu 8)
" www.autowerks.cz "

qpc
Příspěvky: 1459
Registrován: 18 lis 2005 18:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr letních PNEU

Příspěvek od qpc »

tyhle snesou hodně na vodě a na suchu skoro doháněji semislicky.....a na RS jako dělané,nestojí to moc ,a za kvalitu ručim... http://pneumatiky.heureka.cz/hankook-k1 ... y/galerie/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vectra i500(bejvalka)
Astra OPC (206kw,390Nm)

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Výběr letních PNEU

Příspěvek od Kane13 »

tholis: Já je mám na služebním, takže cenu jsem nijak zvlášť neřešil... :lol:
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Roume-n
Příspěvky: 413
Registrován: 02 lis 2004 19:48
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr letních PNEU

Příspěvek od Roume-n »

V TP mám vypsaný konkrretní výrobce pneu, které lze na autě použít. Dokonce tam jsou i přesný modely, což se mi zdá jako blbost, protože některý už se třeba nevyrábí.. Když tam dám pneu jiné značky (rozměr samo sedí), co na to pojištovna v případě nehody? budou to řešit? Šlo by to nechat vymazat na úřadě?
Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Výběr letních PNEU

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

přesný výrobce pneu je samozřejmě nesmysl a demence úředníka co to tam napsal.
V TP mají být jenom rozměry 8)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Vavris.cz
Příspěvky: 446
Registrován: 23 zář 2009 18:59

Re: Výběr letních PNEU

Příspěvek od Vavris.cz »

qpc píše:tyhle snesou hodně na vodě a na suchu skoro doháněji semislicky.....a na RS jako dělané,nestojí to moc ,a za kvalitu ručim... http://pneumatiky.heureka.cz/hankook-k1 ... y/galerie/" onclick="window.open(this.href);return false;
Zas bych to nepřeháněl. Na dobré semi-slicky nestačí ani Hankook Z212 (RS-2), natož tahle obyčejná UHP...

Jinak jako fajn guma v poměru vlastnosti/cena se mi zdá Brdige Adrenalin. Akorát prý trochu rychleji ubývá, jinak to je ovšem fajn all-rounder.
IF everything seems Under Ccontrol, you should Know, you're just not going fast EnoUgh.

Uživatelský avatar
Ramir
Příspěvky: 185
Registrován: 16 led 2012 19:09
Bydliště: Ostrava

Re: Výběr letních PNEU

Příspěvek od Ramir »

Nechce někdo zkusit a podělit se potom jaké jsou. http://www.nejlevnejsipneumatiky.cz/cz/ ... =3zbozi.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Výběr letních PNEU

Příspěvek od SubTera »

Ventus V12 Evo jsou nejlepsi pneu co jsem kdy mel (jezdim pouze klasicky gumy, ale kazdorocne novou sadu na dvou autech), ale nutily me blbnout a tak jsem je dost brzo odepsal...
jako kompromis bych vzhledem k supr cene (205/55 R16) volil Hankook Ventus Prime 2, otec je mel na aute od nova, ja si je posleze koupil na jedno svoje a velka parada, tichy, slusnej najezd, skvele odvadeji vodu...
nejhorsi zkusenost mam s Bridgema rady ER (jedna sada Germany, jedna Hungary, neskutecne klouzou, slaby najezd)

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Výběr letních PNEU

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

SubTera píše:ale nutily me blbnout a tak jsem je dost brzo odepsal...
Kolik ti tak vydrží kilometrů při blbnutí ?
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Odpovědět

Zpět na „Disky + Pneumatiky“