Černý housing světel

Plasty, spoilery, čirá optika, neony, zadní lapmy, křídla a tak dále, to najdete v této kategorii.

Moderátoři: Fáboš, Jardafox

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Černý housing světel

Příspěvek od Kane13 »

Pánové, máte někdo zkušenost s housingem světel? Na Puntu GT by správně měly být černý světla (viz foto), ale mám jen obyč. Dají se dost blbě sehnat a cestou angel eyes se fakt vydávat nechci. Takže jsem pojal podezření, že bude dobrej nápad přiblížit klasiky k těm GTčkovým. Světla už mám rozdělaný, ale nevím jakou barvu použít. Resp. zkusil jsem nějakou samo vypalovací, ale ta je na kokot. Stříkám boky krycích skel...

Uvítám jakýkoli tip a radu...

Tady ještě foto, jak mají vypadat GT světla...
Přílohy
big_predni-svetlomet-fiat-punto-gt-leve.jpg
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
Chamelion
Příspěvky: 1455
Registrován: 04 pro 2004 09:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Černý housing světel

Příspěvek od Chamelion »

Já jsem teda dělal tmavý vnitřky u feldy a u vectry a vždy sem použil obyč autolak ve spreji, černou lesklou, pod to normálně základovku na odmaštěnej povrch. Podle mě na tom není moc co vymýšlet :D

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Černý housing světel

Příspěvek od maRkus »

zadnej zaklad, zadny oblepovani a strach ze sundani chromu.... tesco --> revel barvicka modelarska, cerna leskla --> stetec a je to....
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
remix
Příspěvky: 9275
Registrován: 05 srp 2004 01:35
Bydliště: Moravian-Silesian region

Re: Černý housing světel

Příspěvek od remix »

Ja to na felde strikal obycejnym PRIMA sprejem cerny leskly a pohodicka, tim stejnym "suntem" sem strikal brzdice, na favoritu motorove dekle, na S120 tlumice a vsechno drzelo. Nekdy min je vic mi prijde..

Obrázek
..:: MB C-Klasse ::..
..:: Škodovka vMPi ::..
..:: Kawa Z750 ::..

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Černý housing světel

Příspěvek od Kane13 »

Díky moc, chlapci... Barva na kamna je stejně na vyližprdel, takže letím do Tesca... :lol:
Přílohy
dk.jpg
dk.jpg (15.67 KiB) Zobrazeno 1413 x
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Odpovědět

Zpět na „Exteriér - styling a elektronika“