Vertikální otevírání - LSD

Plasty, spoilery, čirá optika, neony, zadní lapmy, křídla a tak dále, to najdete v této kategorii.

Moderátoři: Fáboš, Jardafox

ArixxonCelica
Příspěvky: 9
Registrován: 14 dub 2014 13:12

Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od ArixxonCelica »

Čauves,
tak už si nějaký ten pátek plánuju utratit peníze za svojí největší lásku Toyotu Celicu T23 (2000), a chtěl bych si tam namontovat ty vysněný LSD (Lambo Style Doors) panty.
Je to proboha jenom kus kovu a nějaký prkotiny, ale oni by za to rádi 40.000kč. Ptal jsem se známého, jestli by to nedokázal sehnat levněji - on mi řekl že neví kde to sehnat levněji ale že když mu seženu schéma těch pantů, že mi je udělá. Že je to prostě max za pár desítek stovek korun.

No abych pravdu řekl, 40.000kč se mi za to dávat nechce, navíc když třeba v USA to seženu za 895 dolarů, což je 18.000kč.
Na kolenou vás prosím o jakoukoli radu jak tady na tom ušetřit. Nevíte kde bych to sehnal levněji? Nebo nevyplatí se si to nechat poslat z ciziny? Jsem fakt lama co má nějakej sen a nerad by dal všechny prachy za něco, co tu cenu nemá.

Pokud máte nějaký známý co to dokážou sehnat mnohem levněji, nechám vám z toho samozřejmě nějakou provizi.

Moc dík za každou odpověď.

Kdyby jste mě chtěli nějak rovnou kontaktovat, tak jsem na mailu Arixxon@icloud.com

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

K ceně z USA si vždycky přičti ještě 30%(clo a DPH) a poštovné, které taky není korunová položka...

Ta cena je jaká je, protože je to systém přímo na tvoje auto, tzn. montáž Plug&Play. Můžeš sehnat aji univerzální LSD, jedna česká firma je prodává za 8000kč, ale montáž bude dupačka. Ta firma ale za dalších 8000kč dělá aji montáž, což bych řekl, že se celkem vyplatí :-) Zkusím najít na emailu odkaz
edit: tak to šlo najít rychleji než jsem čekal :D http://www.reviloshop.cz/store/goods_RE ... zalni.html" onclick="window.open(this.href);return false;
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od Goldies »

Jestli se nepletu tak origo LSD dovoluje otevirat klasicky i nahoru... Mozna proto je origo tak drahy...
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

ArixxonCelica
Příspěvky: 9
Registrován: 14 dub 2014 13:12

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od ArixxonCelica »

LiberaleMiguel2 píše:Ta firma ale za dalších 8000kč dělá aji montáž, což bych řekl, že se celkem vyplatí :-)
Tou dupačkou v montáži jsi myslel, že budou nějak zasahovat i do karoserie? Jinak mě je docela jedno jaký panty tam budu mít, hlavně źe se to bude otevírat nahoru, že mi ty dveře neupadnou, a že za to nedám bambilion škudliků. :D
Zkusím jim napsat za kolik by mi to udělali se vším všudy.

A dík za mail

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

No musí se nějakým způsobem uzpůsobit uchycení těch pantů na kastli. Ale nic šíleného by to být nemělo. Jediné, co by mohlo vadit je malý prostor mezi kastlí a plechem předního blatníků, ale s tím oni si určitě poradí 8)
Jo a taky je třeba prodloužit kabeláž do dveří...
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

ArixxonCelica
Příspěvky: 9
Registrován: 14 dub 2014 13:12

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od ArixxonCelica »

LiberaleMiguel2 píše:...ale s tím oni si určitě poradí
Počítám že všechno bude něco stát... Kdybych se rozhodl pro tohle, na kolik by to tak vyšlo, nevíš?
Stejně by mě zajímal tvůj/kohokoli názor, jestli radši univerzál nebo specializovaný (jestli ty rozdíly výhod x nevýhod jsou tak velký). :)

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Jak říkám, montáž u nich vyjde na 8000kč(nebo aspoň tolik mi psali v emailu), pro mě je tohle řešení jasná volba 8)
Dávají na to aji záruku. A když jsem se jich ptal na srovnání s origo LSD, tak mi napsali to co já tobě tady, že rozdíl v ceně dělá uni provedení a nutnost dopasování. A taky psali, že v tom jejich pantu používají o hodně silnější pístek než LSD, takže se jim ještě nestalo, že by si zákazník stěžoval na jeho "únavu"
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od Goldies »

A jde teda tady otevirat i normalne doboku?
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Nejde
Osobně mi to přijde zbytečné, pokud nemáš náhodou 150cm vysokou garáž :D
Mám pocit ale, že tam jde nastavit úhly otevření do boku aji na výšku
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Ultima
Příspěvky: 462
Registrován: 19 dub 2007 07:40

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od Ultima »

To jako vážně??? kolik koní to přidá??? :savle:

Spíš ti stoupne hladina na cock'o'metru.

Uživatelský avatar
Dacan
Moderátor
Příspěvky: 1528
Registrován: 08 kvě 2010 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od Dacan »

Pokud opomenu fakt že ani auto ani LSD se mi nelíbí, tak JÁ bych si radši připlatil za otvírání i do boku. Přestože vím že máte různé pojištění, copy vyškolíte na paragrafech a stk Vám dělají lidi od stolu tak bych si radši připlatil za verzi kde nic nebudu upravovat, udělám to u sebe v garáži a budu mít i normální otvírání. Nebudeš muset řešit po známosti/platit lidi na stk a cop nebude mít záminku buzerovat.
+1 ultima

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Ne všechny úpravy jsou jen o honění koní...

Záleží jak u kterého auta, některým to sluší :-)

edit: jen čistě teoreticky....kde v TP je napsaný systém otevírání dveří ? Stejně jako třeba přeplňování, nikde...
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od Goldies »

Nevim, podle me to není homologovane pro provozovani a pozemnich komunakcich... A nehlede na to, ze by to mohlo pro havarii zabranit nekomu te dostat z auta ven..
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

ArixxonCelica
Příspěvky: 9
Registrován: 14 dub 2014 13:12

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od ArixxonCelica »

Nepřidá mi to ani jednoho koně.
Do zvýšení rychlosti, akcelerace nebo koní auta nedám nikdy v životě ani jedinou korunu. Všechen tuning který budu dělat bude čistě vizuální. O to kolik má auto koní mi vážně nejde, chci aby hezky vypadalo. S českou 130kou na dálnici je mi to stejně k exrementu.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Nezáleží jakou rychlostí jedeš, ale jak se na tu rychlost dostaneš....
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

ArixxonCelica
Příspěvky: 9
Registrován: 14 dub 2014 13:12

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od ArixxonCelica »

LiberaleMiguel2 píše:Nezáleží jakou rychlostí jedeš, ale jak se na tu rychlost dostaneš....
Asi zařadím a pak zas přidám plyn :D Ne vážně. Jak tu někdo řekl tak to byla dobrá narážka.. Jde mi prostě o to mít fakt hezký auto, do rychlosti nebo akcelerace jsem blázen nikdy nebyl... Chci si to auto postavit před dům a koukat na něj. Postavit před úřad a koukat na něj. Postavit před školu, dát si s lidma cígo a vědět že to auto na nás čumí :D

Uživatelský avatar
8laz3r
Příspěvky: 129
Registrován: 26 srp 2011 10:55

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od 8laz3r »

ArixxonCelica píše: Na kolenou vás prosím o jakoukoli radu jak tady na tom ušetřit.
Vyser se na to, je to jen hnus a mrtva vaha ;)
ArixxonCelica píše:Postavit před školu, dát si s lidma cígo
Jo aha, už jsme doma..

Uživatelský avatar
Ultima
Příspěvky: 462
Registrován: 19 dub 2007 07:40

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od Ultima »

řekl bych že máš zhruba tak jednu dekadu zpoždění se svým nápadem, vidět já to na čemkoliv vyjma lamba upadnu na znak a zemřu v křečích smíchu. A to ani nehledím na fakt že tahle generace Cecilky je nejen pekněj kekel, ale navíc to nejede ani z půlky tak, jak se to hustokrutopřísně snaží vypadat. Vem rozum do hrsti a svý tvrdě u pásu vydřený kešeně utrať za něco čemu se autaři (jestli patříš mezi gelíky, tak to tě pak chápu) nebudou smát.

A propó se jistě jedná o systém pevně napojený na konstrukci vozidla (čili zásah) což je totéž jako bys jezdil po komunikaci ve vyrámovaným autě. Někdo penízky rozmnožuje a někdo je hází do kanálu. Každej jsme nějakej...

Uživatelský avatar
Ultima
Příspěvky: 462
Registrován: 19 dub 2007 07:40

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od Ultima »

ArixxonCelica píše:Postavit před školu, dát si s lidma cígo

Jo tyhle vidle, tak to jóó...

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od tholis »

Ultima: diky... :D
" www.autowerks.cz "

ArixxonCelica
Příspěvky: 9
Registrován: 14 dub 2014 13:12

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od ArixxonCelica »

Bezva... Tady na tom fóru mě "baví" jedna věc. Vyjma minima lidí co se opravdu snaží pomoct, se tady vlastně akorat dozvíte jak máte blbý nápady a náznakama že jste třeba uplně vypatlaný.
Lidi by možná ocenili pomoc, a né vaší super zábavu - reagovat na příspěvek i když nemám co říct.


Pro příště jděte dělat něco k světu.

Uživatelský avatar
rallik
Příspěvky: 1594
Registrován: 14 črc 2005 15:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od rallik »

Třeba se postavit před školu na cígo se svym autem s LSD. 8)
KEHO rennsport

Uživatelský avatar
fereros2
Příspěvky: 320
Registrován: 08 říj 2012 12:19
Bydliště: Cheb

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od fereros2 »

já LSD schvaluju, ale jen pokud LSD bude znamenat limited slip differential :lol:

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od jajiN »

A nebo tabletky spek

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od AlesiBoss »

smazano - vsechny vas tu miluju ;) a az se jednou potkame tak dame radsi panaka...
Naposledy upravil(a) AlesiBoss dne 11 črc 2014 18:09, celkem upraveno 1 x.
už nemám hnujdaj...

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

V dnešní době není problém prodávat prášky na alergii s pěkným obrázkem a tvrdit debilům, že je to kolumbijský kokain :lol: :lol:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od Kane13 »

Chlapci, tak asi stačí, ne? Já to tady hezky zamknu a smažu, co vy na to? Neohrozí to nijak existenci tohohle fora?
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od BIGPAPA »

to bude další krok k likvidaci tohoto fóra.... :lol:
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od m.artty »

Náhodou na té Celice to nevypadá nejhůř.

Obrázek
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
bóďa
Příspěvky: 2337
Registrován: 12 pro 2005 19:05
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Vertikální otevírání - LSD

Příspěvek od bóďa »

hlavně je tady po tom každýmu hovínko, týpek se slušně zeptal a čeká slušnou odpověď a ne že se tu sejde banda radilů se mu vysmívat proč to nemá dělat a že rychle a zběsile už bylo.
nechápu, proč by se to mělo mazat. Kdyby to dal do sekce tuning, tak neřeknu, ale popis této sekce zní "Plasty, spoilery, čirá optika, neony, zadní lapmy, křídla a tak dále, to najdete v této kategorii."
Tak buď upravte popis, když už nic z toho co je v popisu není in a lidi se na to nemaj ptát nebo tu nemějte dementní komentáře (vč. moderátorů).

hlavně že většina místních chytráků si nevymění ani žárovku :roll: takže i když si tam dá tři falešný koncovky výfuku, tak mi bude mnohem víc sympatickej než místní katalogový znalci, kteří se snaží svoje vtipná moudra cpát všude a za každou cenu.
3x Renault Safrane Hartge Biturbo

Odpovědět

Zpět na „Exteriér - styling a elektronika“