Výbojka xenon D2S - zkušenosti

Plasty, spoilery, čirá optika, neony, zadní lapmy, křídla a tak dále, to najdete v této kategorii.

Moderátoři: Fáboš, Jardafox

Odpovědět
Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Výbojka xenon D2S - zkušenosti

Příspěvek od m.artty »

Jaké výbojky D2S koupit, aby to dobře svítilo, vydrželo a nestálo nesmysl?

Potřebuju vyměnit výbojky na svém autě, protože se mi zdají už nějaké vysvícené - aktuálně tam jsou asi 5 nebo 6 let výbojky Philips, ale vzhledem to tomu, že svítí jako denní svícení, tak mají asi svoje odžito. (Fakt nechci dávat na auto bastlitelské denní svícení vyrobené v alobalu a čínských LED - to jen kdyby měl někdo radu ohledně životnosti.)
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
SomČarovný
Příspěvky: 478
Registrován: 13 srp 2014 23:27

Re: Výbojka xenon D2S - zkušenosti

Příspěvek od SomČarovný »

Já vždycky kupoval ty "tunink" výbojky za 250kč/ks a nikdy nebyl problém. Svítivost asi do 6kK, pak už je při vlhku a mokru špatná viditelnost.
7GTD

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Výbojka xenon D2S - zkušenosti

Příspěvek od Gooder »

Tak zrovna ty levné, co mám osobní zkušenost, tak mi vydržely 1 rok. Originální jsem byl nucen vyměnit, koupil jsem 6000K Číny, jedna odešla po roce. Tak jsem koupil sadu nějakých Philips 5500K a tam taky jedna odešla po roce používání (ale přesný model těch Philips jsem nedohledal). Teď jsem nakombinoval tu zbylou Čínu a zbylou Philipsku a jezdím s tím už asi půl roku a zatím drží, ale v zásobě mám Osram Cool Blue. Ale musím říct, že ta Čína oproti té Philipsce svítí na nic. Takže osobně bych vzal nějaké značkové GE, Philips, Osram a barvu max do 6000K.

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výbojka xenon D2S - zkušenosti

Příspěvek od m.artty »

Teplotu chci klasickou - 4300 K. Teď ještě jedna otázka, kde nakoupit (za rozum) aby mi nedali nějaké přebalené číny.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Odpovědět

Zpět na „Exteriér - styling a elektronika“