Výroba z karbonu....

Plasty, spoilery, čirá optika, neony, zadní lapmy, křídla a tak dále, to najdete v této kategorii.

Moderátoři: Fáboš, Jardafox

Odpovědět
pesterio
Příspěvky: 247
Registrován: 09 dub 2008 21:07
Bydliště: Usti nad Orlici

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od pesterio »

myslim ze o tyhle gramazi vis hovno,,ale uz jsem rekl dal se k tomu odmitam vyjadrovat,ser se chvili do nekoho jinyho.ok? :rock:

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od blázen »

když si to tu přečtu,tak musím souhlasit s tabooem, je to prostě hodně křivé..co k tomu dodat...snad jen,že blaboli se píšou s tvrdým Y :lol:
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
Tiger.s
Příspěvky: 2575
Registrován: 17 lis 2005 11:44
Bydliště: Téměř Pilsen :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od Tiger.s »

Mě se líbí jak tu lidi soudí věci který nikdy neviděli :roll: :roll:
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od blázen »

Tiger.s píše:Mě se líbí jak tu lidi soudí věci který nikdy neviděli :roll: :roll:
jakto, že ne.. jsou k dispozici fotky :D
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

pesterio
Příspěvky: 247
Registrován: 09 dub 2008 21:07
Bydliště: Usti nad Orlici

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od pesterio »

tak uz se nebudem hadat,,,me je jedno co rika taboo a jemu musi snad bejt jedno co ja mam na svy strese ne? :) tak bych ukoncil uhle debatu nez se do toho zacne srat jeste nejakej blazen kua..... :pray: :pray:

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od blázen »

blázen to pouze nezávisle komentoval.. nic víc.. není to kritika.. :wink:
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

pesterio
Příspěvky: 247
Registrován: 09 dub 2008 21:07
Bydliště: Usti nad Orlici

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od pesterio »

no nevim,me pripada ze uz se do toho vklada blazen taky,a hlavne nestoji to za to,,,ukonceme tuhle debatu... 8)

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od Taboo »

pesterio píše:myslim ze o tyhle gramazi vis hovno,,ale uz jsem rekl dal se k tomu odmitam vyjadrovat,ser se chvili do nekoho jinyho.ok? :rock:
To patrilo mne? Pokud ano, tak to nejak nedava smysl... Ty tvrdis, ze ja a cely svet, ktery muze videt, ze se ti ta gramaz na te strese vlni a uhyba vi hovno. A i presto, ze ty jsi ten jediny, kdo umi s tou gramazi tak expertne pracovat, tak ji nejak nedokazes polozit aspon trochu rovne. Neni to trochu divne a presne naopak?
Ono je naprosto vporadku, ze te nezajimaji neci nazory. To, ze se ti ta gramaz na te strese vlni a uhyba o cele centimetry neni ale pouze neci nazor, ale prokazatelny fakt, ktery nic, co tady reknes, nijak nezmeni. To, ze se ti ta gramaz vlni a uhyba ti muze potvrdit kazde 10i-lete dite i 60i-leta babicka a nikdo k tomu o praci s karbonovou tkaninou nepotrebuje vubec nic vedet. Pokud nejsi proste schopen prijmout realitu, slyset pravdu a naopak ocekavas, ze ti kazdy bude lhat jak je ta gramaz na te strese krasne rovna - tak, jak ty lzes sam sobe, tak tady zadne fotografie sveho zvlneneho vytvoru proste nedavej. Mne to opravdu prijde jako chovani maleho kluka, kteremu nekdo slapnul na jeho ego jen tim, ze mu rekl pravdu... :roll:
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od kentoya »

že tě to baví, ty americká okurko, se 60ti letou sousedkou :D
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od Taboo »

kentoya píše:že tě to baví, ty americká okurko, se 60ti letou sousedkou :D
Moc se do mne neser, ty ceske jelito, nebo te namazu pryskyrici a oplacam karbonovou tkaninou :smich: . Na fotkach pote budes cely zkreslovat... :lol: :lol: :lol:
IQ stylingem nenahradis.

pesterio
Příspěvky: 247
Registrován: 09 dub 2008 21:07
Bydliště: Usti nad Orlici

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od pesterio »

taboo to co rikas uz jde kolem me,,,me uz nezajima nic co rikas,,,to co ja mam na strese me se libi..... :lol:

pesterio
Příspěvky: 247
Registrován: 09 dub 2008 21:07
Bydliště: Usti nad Orlici

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od pesterio »

anebo jinak,prijed me namazat tou pryskyrici prosim....... :zadek:

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od kentoya »

Taboo píše:
kentoya píše:že tě to baví, ty americká okurko, se 60ti letou sousedkou :D
Moc se do mne neser, ty ceske jelito, nebo te namazu pryskyrici a oplacam karbonovou tkaninou :smich: . Na fotkach pote budes cely zkreslovat... :lol: :lol: :lol:
když ty jenom slibuješ :D
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
BOV
Příspěvky: 93
Registrován: 22 bře 2008 18:55
Bydliště: Kladno

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od BOV »

Tiger.s píše:Přečetl sem si to tu celí a docela mi udivuje že se všichni jen ptaj ale nikdo si to nenechá udělat ...Já mám od Pepy haupnu a výko kufru (kde to výko bylo jen stylingová věc kvuli tomu že origo je z plastu bylo by kontraproduktivní dělat formu ... )které je velice tvarované a přesto to Pepa suprově zvládl 8)

Haupna sedí prefektně všechny spáry ,nekroutí se atd ..
Obrázek
Obrázek


Výkou mám boužel detailně vyfocený ještě před lakem

Obrázek
toje honda vid?
Audi...:-*

Uživatelský avatar
Tiger.s
Příspěvky: 2575
Registrován: 17 lis 2005 11:44
Bydliště: Téměř Pilsen :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od Tiger.s »

:smich: :smich: Ty jo tos mi dostal docela ....Jeto Opel Tigra s 2,0 16V ..momentálně na prodej :D
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od kentoya »

Tiger.s píše::smich: :smich: Ty jo tos mi dostal docela ....Jeto Opel Tigra s 2,0 16V ..momentálně na prodej :D
to mě taky dostalo auto co vypadá jako sporták se strašným podvozkem a ještě na prodej spek

bez urážek :kladivo:
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

pesterio
Příspěvky: 247
Registrován: 09 dub 2008 21:07
Bydliště: Usti nad Orlici

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od pesterio »

strasnym podvozkem? :roll: ?no nevim... :roll:

Uživatelský avatar
AR166
Příspěvky: 5538
Registrován: 01 bře 2009 19:36
Bydliště: Sokolov-Svatava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od AR166 »

A vypadá jako sporťák? To je sporťák, viděl jsem pár jeho bezkonkurenčních sprintů..
www.ar166.galerie.cz..........................................................................................................................................Mattig SSF (Sokolov-Svatava-Felgen) :D

pesterio
Příspěvky: 247
Registrován: 09 dub 2008 21:07
Bydliště: Usti nad Orlici

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od pesterio »

no muj nazor je ze je to bezkonkurencni,prave jsem taky par sprintu videl a myslim ze tady neni na miste pochybovat... :(

Uživatelský avatar
BOV
Příspěvky: 93
Registrován: 22 bře 2008 18:55
Bydliště: Kladno

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od BOV »

podle me je to del sol!!! (nekoupil si zajice v pytliku???:))
Audi...:-*

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od kentoya »

je mi jasný že to nemá konkurenci když je taboo za vodou,

psal jsem bez urážek, že je to bráno s rezervou, ale ten podvozek opravdu není na to že se to tváří jako sporták vůbec sportovní, je to normální seriový oplácký podvozek a stojí za velký kulový, ale dokud nebudete sedět v lepším tak to nepoznáte, a že to trochu jede na sprintech, no čtvrtku to pod 10 nedá, takže to není zázrak

ale vážně opravdu trochu reju, tak se nečilte
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od Ritchma »

Teď už je to tedy dost OT, ale tigra se sportovností nemá v sérii společnýho naprosto nic. Bohužel jsem měl tu čest :( A navíc s původnim motorem bez úprav se stejně pod 16s na sprintu nevejde, ne?
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od Taboo »

pesterio píše:anebo jinak,prijed me namazat tou pryskyrici prosim....... :zadek:
Mne Evropa nijak zvlast nezajima :( . V patek ale odletam na tyden do Sydney, tak bych te mohl namazat tam... 8) :lol:
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
Tiger.s
Příspěvky: 2575
Registrován: 17 lis 2005 11:44
Bydliště: Téměř Pilsen :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od Tiger.s »

kentoya píše:
Tiger.s píše::smich: :smich: Ty jo tos mi dostal docela ....Jeto Opel Tigra s 2,0 16V ..momentálně na prodej :D
to mě taky dostalo auto co vypadá jako sporták se strašným podvozkem a ještě na prodej spek

bez urážek :kladivo:
Je mi jasný že existujou lepší podvozky ale na to jak je tigra podvozkově vybavená s kvalitním sportovním podvozkem dokáže dost .. Mám Koni podvozek se stavitelnou tuhostí a auto se sním chová jako motorkára (pokud je teda kvalitní silnice) potom co se utrhne tek je trochu nedotáčivá což se dá s plynem zvladnout .. jinak 186hp na necelejch 900kg váhy :lol: stímhle autem sem chtěl pokořit 14sec a bez slicků sem zajel 14,2 boužel se slickama sem se už k měřeným sprintům nedostal .... Cíl to auto splnilo :)
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od blázen »

Tiger.s píše:
kentoya píše:
Tiger.s píše::smich: :smich: Ty jo tos mi dostal docela ....Jeto Opel Tigra s 2,0 16V ..momentálně na prodej :D
to mě taky dostalo auto co vypadá jako sporták se strašným podvozkem a ještě na prodej spek

bez urážek :kladivo:
Je mi jasný že existujou lepší podvozky ale na to jak je tigra podvozkově vybavená s kvalitním sportovním podvozkem dokáže dost .. Mám Koni podvozek se stavitelnou tuhostí a auto se sním chová jako motorkára (pokud je teda kvalitní silnice) potom co se utrhne tek je trochu nedotáčivá což se dá s plynem zvladnout .. jinak 186hp na necelejch 900kg váhy :lol: stímhle autem sem chtěl pokořit 14sec a bez slicků sem zajel 14,2 boužel se slickama sem se už k měřeným sprintům nedostal .... Cíl to auto splnilo :)
to je čas co by zajel kentoya na 3 válce...když by náhodou zapoměl našroubovat jednu svíci..ale jinak souhlas.. má to ke sportáku daleko jako A8 k nákladáku :lol:
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
Tiger.s
Příspěvky: 2575
Registrován: 17 lis 2005 11:44
Bydliště: Téměř Pilsen :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od Tiger.s »

Ftipný ... pokud vím tak pokořit 14sec ve 2,0 dokázalo jen pár hond :P
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

Uživatelský avatar
BOV
Příspěvky: 93
Registrován: 22 bře 2008 18:55
Bydliště: Kladno

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od BOV »

Tiger.s píše:Ftipný ... pokud vím tak pokořit 14sec ve 2,0 dokázalo jen pár hond :P
ja to rikal ze je to honda
Audi...:-*

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od blázen »

Franta nemá ano 2litr a ani hodnu .. má menší motor.. a RWD .. tam už se dá trošku hovořit o sportovně zaměřeném voze. A z vlastních zkušeností vím zcela jistě, že 14s by pro jeho motor nebyl vůbec žádný problém.. bez slick ..
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
Tiger.s
Příspěvky: 2575
Registrován: 17 lis 2005 11:44
Bydliště: Téměř Pilsen :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od Tiger.s »

:roll:
Naposledy upravil(a) Tiger.s dne 29 dub 2009 10:59, celkem upraveno 1 x.
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

Uživatelský avatar
Tiger.s
Příspěvky: 2575
Registrován: 17 lis 2005 11:44
Bydliště: Téměř Pilsen :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyroba z karbonu....

Příspěvek od Tiger.s »

Samozřejmě má foukanou 1,8ku vůbec žádnej rozdíl :zadek: 180sx mi zkoušeli boužel se jim to nepovedlo .. prej měl 200hp.. je mi janý že není problém dostat z toho mnohem víc koní .. Nebudu se tu dohadovat
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

Odpovědět

Zpět na „Exteriér - styling a elektronika“