Peugeot 605 2.0 Svti

Moderátor: Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukash
Příspěvky: 794
Registrován: 21 úno 2006 21:25
Bydliště: Praha-Stodůlky a okr.Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Peugeot 605 2.0 Svti

Příspěvek od Lukash »

Máte někdo zkušenost s tímto autem?Přemýšlím že bych něco takového koupil,podle mě je to krásný auto a mě se moc líbí.Třeba na co si dát pozor a tak podobně.Dík moc
Demence díky technice

http://www.mtteam.cz

Návštěvník

Re: Peugeot 605 2.0 Svti

Příspěvek od Návštěvník »

Jo jo autíčko je to moc pekny. A to ježdění s ním je paráda. Ale mam třílitr, tak o to tom 2.0ti jen vím že ve svý době se stejný motor dával do 405 a to byla raketa:o)
A na co bych si dával pozor? Přecejen čas plyne dál, tudíž bych nechodil do starých modelů (to sou auta kolem 15 let), až na opečovávané vyjímky. Tak i proto mám rok 98 ;o) Jezdím pouze na udržbu (jen u tohodle auta je trochu draha) jianak neznám lepší poměry cena/luxus/výkon/vzhled/výdrž jako jsou u mého mazlíka...

ART
Příspěvky: 75
Registrován: 15 lis 2005 14:04
Bydliště: u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Peugeot 605 2.0 Svti

Příspěvek od ART »

Jo jo autíčko je to moc pekny. A to ježdění s ním je paráda. Ale mam třílitr, tak o to tom 2.0ti jen vím že ve svý době se stejný motor dával do 405 a to byla raketa:o)
A na co bych si dával pozor? Přecejen čas plyne dál, tudíž bych nechodil do starých modelů (to sou auta kolem 15 let), až na opečovávané vyjímky. Tak i proto mám rok 98 ;o) Jezdím pouze na udržbu (jen u tohodle auta je trochu draha) jianak neznám lepší poměry cena/luxus/výkon/vzhled/výdrž jako jsou u mého mazlíka...
kdysi <PEUGEOT> es9j4 - uspokojivých 190 hp
nedavno <MITSUBISHI> 4g63 - líných 144 hp
prozatím <ALFA ROMEO> busso - stále málo
příště <už nějaký rychlý osobní vůz>

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeviM »

nojo, 605 je parada kocar, taky jsem o ni uvazoval, nakonec jsem se ale rozhodl pro Safrana, zvenku se mi teda asi vic libi 605, ale safran je podle me o dost lepsi vevnitr a je vybavenejsi, 605 mi prijde vevnitr takova trochu stroha, safran je utulnej a neuveritelne pohodlnej a prostornej, coz je teda 605 asi taky :) a s pomerem cena/to ostatni je na tom podle me jeste lepe nez 605, ale je to vec nazoru, kazdopadne se mi 605 libi vic zvenku 8)
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Odpovědět

Zpět na „French cars“