Prodám HONDU PRELUDE 3G 2.0 12 ventil

Moderátor: Zemi

Odpovědět
Mac.s
Příspěvky: 9
Registrován: 20 dub 2006 10:13

Prodám HONDU PRELUDE 3G 2.0 12 ventil

Příspěvek od Mac.s »

Prodám HONDU PRELUDE 3G 2.0 EX MODEL 90-91 posledni model , litá kola 16" přední 7.5" 215 40 16, zadní 9" 225 45 16, červená, 176 000 km, snížená, sportovní tlumiče, spojka, volant, nové rozvody, výfuk a svody, chladič, možnost zanechat hudbu. lehká koroze zadní lemy jinak super stav!!! cena dle dohody cca 50 000 Kč. foto zašlu Praha
Přílohy
P7270008.JPG
P7270008.JPG (55.06 KiB) Zobrazeno 1347 x
P7270007.JPG
P7270007.JPG (61.74 KiB) Zobrazeno 1346 x

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám HONDU PRELUDE 3G 2.0 12 ventil

Příspěvek od DaveS »

Sorry ze ti sem pisu, ale ta je luxusni....... skoda ze je to ten slabsi 80KW motor 154Nm a 1110KG designove je prekrasna......
tenhle model jeste nemel 4WS to az ten 2.0i-16V EX 103 kW to uz melo i airbag a ABS.

Hele muzes napsat co to je za znacku a typ tech elektronu??? dik
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Mac.s
Příspěvky: 9
Registrován: 20 dub 2006 10:13

Příspěvek od Mac.s »

Dík, že si napsal mě to vůbec nevadí. Preludy zbožňuji :D Jinak je to typ 2.0 12vetil karburátor má to asi 120 koní a ABS ani AIRBAG to nemá... chci umřít jako chlap :D kola jsou přední 7.5" 16 a zadek 9" 16 zadek.. firma STILL AUTO asi před 3 rokama jsem se díval na net a ty kola byly pěkně mastný něco kolem 40 000 Kč bez obutí 8) jsem rád že ti líbí mě taky....bohužel jí musím prodat :cry: Co máš za typ Preludy? já měl PRELUDA 4G 2.3 a to byl mazec! jen byla špatná po technické stránce! tak se měj Šimon

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám HONDU PRELUDE 3G 2.0 12 ventil

Příspěvek od DaveS »

No ja mam 2.0i 16V 4 generace, mam 133 koniku 179 Nm, mam ji asi dva mesice a povedlo se mi ji znicit, srazil sem srnku, ted to davam zase do kupy.....
Shanim svetla predni.... ale nemuzu je nikde splasit.
JJ taky preludy miluju, setril sem pres tri roky abych si mohl splnit svuj malej sen a poridit si ji.... ted ji mam, jen sem smutnej z toho v jakym je stavu a ze neni zatim moc penez na to ji dat do pekneho stavu.
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Mac.s
Příspěvky: 9
Registrován: 20 dub 2006 10:13

Příspěvek od Mac.s »

no to je drsný!!! :? já měl taky problém s tou první G4 jak jsem ti psal přítelkyně taky lehce bourala na předek a odnesly to přední světla. To bylo shánění a nesehnal jsem pak jsem musel do hondy a koupit nový.. myslím že staly 25000 Kč no mazec!!! přeji ti ať seženeš... Dobrej vrakáč je kousek u KLADNA a jestli máš špatněj i přední nárazník tak dobrej vrakáč na nárazníky je na kraji PRAHY ona je to praha jesli víš kde je Zličín tak asi 2 km je sobín. Mužu se ti tam zeptat chodím tam do hospody... jestli ho tam maj.

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám HONDU PRELUDE 3G 2.0 12 ventil

Příspěvek od DaveS »

Spoiler to prezil.... mam nejaky kontakty na autovrakoviste... skusim to obvolat a uvidim.
25tis za novy svetla??? To je nejak moc ne? origo stojej kolem 13tis.
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Mac.s
Příspěvky: 9
Registrován: 20 dub 2006 10:13

Příspěvek od Mac.s »

maš pravdu:)) kupoval jsem tam přední nárazník ještě ty mříšky a nějaký blbinky... jak pokračujš s opravou? myslíš si, že je moc peněz za tu mojí Preludu?

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám HONDU PRELUDE 3G 2.0 12 ventil

Příspěvek od DaveS »

Oprava pokracujou dobre..... o vikendu sme zalepily chladic.... , nakoupil jsem uz blikny, pozicky, ted uz jen cekam na ty svetla. Premyslim ze pristi tejden nalepim na to rozbity svetlo nejakou folii, a dam to tam, aby se s tim zatim dalo jezdit. No uvidime.

Ohledne tvoji preludky.... me se fakt moc libi, ale -- je ten motor.... myslim ze cena se odviji na stavu, podle fotky clovek nic nepozna, ale pokud je uplne bez koroze, motor je ve slusnym stavu a slape jak ma, tak myslim ze by cena byla realna..... pod 45tis bych nesel..... uz jen ty kola.
videl jsem ji i v annonci, myslim ze casem by se mohla prodat v pohode. :)

Odkad ze to jsi?
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Uživatelský avatar
Sádra
Příspěvky: 527
Registrován: 20 lis 2005 11:03
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sádra »

Pridavam se ke chvale....taky mam preludku 3g,r.v. 90 2.0 16V 4WS....momentalne na oprave motoru :cry: tvoje je fakt luxusni,skoda ze je tam slabsi motor,ale i tak pekne jede,mela jsem tuhle taky....ale sla do sveta. Osobne jsem nadsenec do tehle auticek....ale spousty lidi to neoceni,reknou si 15 let stary auto....ale stacilo by se jednou svest a zmenily by hned nazor 8) preji stesti pri prodeji a zaroven doufam,ze se dostane do rukou nemomu kdo ji da maximalni peci.....

Mac.s
Příspěvky: 9
Registrován: 20 dub 2006 10:13

Příspěvek od Mac.s »

Zdravím máš pravdu 15 let starý auto, ale kdo s tím nejel neví :D Taky mě mrzí, že ten motor je slabší, ale já to doženu v zatáčkách :lol: ona se nedá urvat!!! dík že jsi napsal a možná se někdy potkáme na nějakém srazu 8)

Mac.s
Příspěvky: 9
Registrován: 20 dub 2006 10:13

Příspěvek od Mac.s »

No tak to je bezva, že opravy pokračují v pohodě. Bydlím v Praze - Zličín... dneska jdu hondičku naleštit a udělám si nějaký pěkný výlet :?:
Odkud si ty? kdyby si byl někde kolem prahy mohli by jsme se sejít na pokec. Já nevím jestli mám jít s cenou dolu... sakra! ona je tak perfektní, můsím se pochlubit, když jí naleštím tak snad není člověk který by se nekouknul 8) hlavně ten motor. Byl jsem před rokem v Hondě v Rokycanech a tam mi říkal jeden technik co mi seřizoval karburatory, že pokud se o ní budu strat jako do teď, tak ten motor vydrží tak 500 000 km.

Uživatelský avatar
Sádra
Příspěvky: 527
Registrován: 20 lis 2005 11:03
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sádra »

Mac.s píše:Zdravím máš pravdu 15 let starý auto, ale kdo s tím nejel neví :D Taky mě mrzí, že ten motor je slabší, ale já to doženu v zatáčkách :lol: ona se nedá urvat!!! dík že jsi napsal a možná se někdy potkáme na nějakém srazu 8)
Jenom opravim tve slovo napsal na napsala... :D jestli jedes na HonDay tak tam se muzem potkat,uz se tesim..

Uživatelský avatar
habitat3
Moderátor
Příspěvky: 3804
Registrován: 06 srp 2005 22:24
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám HONDU PRELUDE 3G 2.0 12 ventil

Příspěvek od habitat3 »

hodis pls foto interieru a koroze..??!!diky

Uživatelský avatar
Fiesta
Příspěvky: 2576
Registrován: 27 bře 2004 18:16
Bydliště: Olomouc-Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám HONDU PRELUDE 3G 2.0 12 ventil

Příspěvek od Fiesta »

krasna Honda..opravdu. Jak je na tom po tech. strance?
VW PASSAT B5

Uživatelský avatar
habitat3
Moderátor
Příspěvky: 3804
Registrován: 06 srp 2005 22:24
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám HONDU PRELUDE 3G 2.0 12 ventil

Příspěvek od habitat3 »

jeste hod info o foto o motoru diky..

Mac.s
Příspěvky: 9
Registrován: 20 dub 2006 10:13

Příspěvek od Mac.s »

tak ty jsi holka???? :lol: promiň tak to nemá chybu 8) prosím tě musím se přiznat, že vůbec netuším kdy HONDA DAY je a kde to bude :? Pokud hondičku do té doby neprodám určitě se zůčasní a pokecáme.... budu se moc těšit :wink:

Mac.s
Příspěvky: 9
Registrován: 20 dub 2006 10:13

Re: Prodám HONDU PRELUDE 3G 2.0 12 ventil

Příspěvek od Mac.s »

Zítra udělám foto motoru, lehké koroze zadních lemů, interiéru atd... a hned to tady dám jestli to tedy jde? :? Vím, že tady můžu psát co chci, ale co se týče tach. stavu je naprosto v pohodě. byl jsem na technické prohlídce a tam mi řekli, že si mám dotáhnout ruční brzdu... to je vše. před rokem jsem dával novej chladič protože byl strej + nové potrubí výfuku a koncovku v kufru mám rezonátor, ale ten jsem tan nedal. Jsou hotové rozvody... motor jsem nemyl ať každý vidí že to nikde neteče myslím ti olej atd... dělám výměnu každých max 15 000 km a nedolejvám ani deci oleje 8) hondičku jsem kupoval před 3 roky a nalítal jsem na ní 60000 km a musím zaklepat žádnej problém. Mám k tomu ještě sadu zimáků 1 sezónu jetý dám je k tomu ZDARMA jsou to Klébry s plecháčema. Já bych jí neprodával jen jsem skočil do leasingu... mám malé studio (reklamní) a teď nějak nestíhám splácet :cry: Kdyby jste někdo chtěl polepy (samolepy) na auto atd... není problém cokoli za super cenu udělat.... :D

Mac.s
Příspěvky: 9
Registrován: 20 dub 2006 10:13

Příspěvek od Mac.s »

Zítra udělám foto motoru, lehké koroze zadních lemů, interiéru atd... a hned to tady dám jestli to tedy jde? Vím, že tady můžu psát co chci, ale co se týče tach. stavu je naprosto v pohodě. byl jsem na technické prohlídce a tam mi řekli, že si mám dotáhnout ruční brzdu... to je vše. před rokem jsem dával novej chladič protože byl strej + nové potrubí výfuku a koncovku v kufru mám rezonátor, ale ten jsem tan nedal. Jsou hotové rozvody... motor jsem nemyl ať každý vidí že to nikde neteče myslím ti olej atd... dělám výměnu každých max 15 000 km a nedolejvám ani deci oleje hondičku jsem kupoval před 3 roky a nalítal jsem na ní 60000 km a musím zaklepat žádnej problém. Mám k tomu ještě sadu zimáků 1 sezónu jetý dám je k tomu ZDARMA jsou to Klébry s plecháčema. Já bych jí neprodával jen jsem skočil do leasingu... mám malé studio (reklamní) a teď nějak nestíhám splácet Kdyby jste někdo chtěl polepy (samolepy) na auto atd... není problém cokoli za super cenu udělat.... :D

Roume-n
Příspěvky: 413
Registrován: 02 lis 2004 19:48
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roume-n »

to je skoda ze ji musis prodat, me by to utrhlo srdce.ja mam taky preludku karbec, ale je to ta prvni z 3 generace, rok 87/88, tam byl asi nakej zlom a vsude uvadej jinej rok,tak ani nevim,ale v TP mam 87, uz celkem dodelana,no predchozi majitele se o ni moc nestarali, ted ju prodavam tak za 10000kč, protože mam sehnanou jinou, 2.0 16V 4WS, ceka uz 5 let v garazi na sveho majitele, je v super stavu a uz se moc tesim az ji budu mit doma, (abych to nezakrik :cry: )sice nani bude este hodne prace a penez abych si ju dovedl k obrazu svemu, ale to je to nejmensi co pro ni muzu udelat, zato jak perfektne jede a suprove sedi, bomba.. jinak jak si psal ze si kupoval svetla v honde tak do toho bych asi nesel, co sem tak spesne prolez net tak sem nasel a obvolal asi 5 lidi co maji 3G na zahrade na ND, a svetla napr neni problem od nich za slusnou cenu koupit,no a na vrakacich se taky neco najde, no tak sem se trochu rozepsal ale urcite sem este neco chtel rict, no to je jedno, dycky si rad pokecam s nekym kdo ma tohle supr auto, moc jich neni,v nasem 25000 meste mame 3, coz je docela hodne si myslim,donedvana tady nebyla ani jedna
Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift.

Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 705
Registrován: 24 říj 2004 18:43
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michelin »

co bez kol a hudby?

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen »

tahle je moc pěkná,tenhle model byl moc podařený
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
Robik
Příspěvky: 830
Registrován: 06 kvě 2006 07:28
Bydliště: Karviná - Prague

Příspěvek od Robik »

J efakt nádherná :slina: Možná otázka za kterou mě asi tady budou kamenovat ale jak se pohybuje spotřeba a co olej žere?? CHci ted kupovat Hondu, rozhoduji se mezi Civicem a CRX ale tahle Prelude mě fakt dostala :shock:
SR20DE - ukradeno
D15B2 - prodáno
D16Z7 - živých 127 koníků

http://www.pneuheli.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
DaveS
Příspěvky: 1277
Registrován: 18 črc 2005 20:54
Bydliště: Praha - Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaveS »

Robik píše:J efakt nádherná :slina: Možná otázka za kterou mě asi tady budou kamenovat ale jak se pohybuje spotřeba a co olej žere?? CHci ted kupovat Hondu, rozhoduji se mezi Civicem a CRX ale tahle Prelude mě fakt dostala :shock:
Tohle ti bude zrat pri rozumny jizde kolem 8-10L na delsi cesty tech 8L ve meste pocitej kolem kolem 12L. Jinak spotreba oleje? To zas zavisi na stavu motoru.... kazdopadne 50 je za to slusna cena.... spis predpoklam ze uz to prodal. Jinak pekny sou tady http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=27
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=285
http://www.honda-club.cz/mojehonda/view.php?id=257

CRX je sice hodne gut sportak, ale preluda je takova zlata stredni cesta... pro dva lidi.
Honda prelude 2.0i 16V - minulost .....BMW e46 320D - pritomnost..... KTM exc 200-2001-35KW....

Roume-n
Příspěvky: 413
Registrován: 02 lis 2004 19:48
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roume-n »

sory za OT: videli ste krimi live, jak ukradli milion korun, v Preludce 3. generace, docela rek bych netipicky auto na lup, napadný. byly tam i autenticky zabery auta z lupu, cerna a prej napadny spojler, kterej ovsem ma vetsina, treba znate zlodeje ano o tom nevite, rikali prej ze jich je u nas registrovanych mene nez 500.(tak to su mensina) a ukazovali tam naky fotky jak vypada a zanima byl tech. vykres 4 generace, másla :D
http://krimilive.idnes.cz/multimedia.as ... =krimilive
Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift.

Uživatelský avatar
infinity
Příspěvky: 246
Registrován: 11 bře 2007 20:55
Bydliště: Sev. Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od infinity »

Roume-n píše:sory za OT: videli ste krimi live, jak ukradli milion korun, v Preludce 3. generace, docela rek bych netipicky auto na lup, napadný. byly tam i autenticky zabery auta z lupu, cerna a prej napadny spojler, kterej ovsem ma vetsina, treba znate zlodeje ano o tom nevite, rikali prej ze jich je u nas registrovanych mene nez 500.(tak to su mensina) a ukazovali tam naky fotky jak vypada a zanima byl tech. vykres 4 generace, másla :D
http://krimilive.idnes.cz/multimedia.as ... =krimilive
Taky sorry za OT:
co rict...JAKUZA!
Jinak fakt pekna preludka, doufam ze prijedes na honday ;)
2.0 Integra Type-R DC2 powered @ http://www.breker.cz - EBC brakes, Buddy Club, Hard Race, Blox, Energy Susp., Megan Racing, Hawk,...
http://www.bc-racing.cz - sportovní a závodní podvozky

Odpovědět

Zpět na „Honda Club & Japan Cars“