??? IBIZA 1.5 SXI turbo ???

Forum pro web http://www.seat-ibiza.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět
Uživatelský avatar
JamesT
Příspěvky: 223
Registrován: 23 úno 2005 19:12
Bydliště: Görsdorf in Grotau bei Reichenberg

??? IBIZA 1.5 SXI turbo ???

Příspěvek od JamesT »

"3 dveřová je a jedna se uplně přesně o verzi která je nějaká omezená a nikde jsem jí nenašel ... doklady jsou z jiného auta
Je to seat IBIZA 1.5 SXI turbo"
Tohle mi napsal jeden týpek, kterej prodává Ibizu, když jsem se ho zeptal na konkrétnější informace!!! Nikdy jsem o tom neslyšel, je to možný??? Doufám, že někdo odpoví, páč poslední dobou je to tu nějaký zdechlý!!! Je to ale ještě ten starej xicht, takže by mi byla, až na zadní okna, k ničemu, ale pokud by to fakt bylo turbo, bral bych jí z fleku!!! Proto bych o tom potřeboval něco vědět!!!
Přílohy
Ibi03.JPG
Ibi03.JPG (79.12 KiB) Zobrazeno 2263 x
Ibi02.JPG
Ibi02.JPG (91.5 KiB) Zobrazeno 2254 x
Ibi01.JPG
Ibi01.JPG (49.65 KiB) Zobrazeno 2255 x
$

petto
Příspěvky: 54
Registrován: 05 říj 2005 20:41

Příspěvek od petto »

pokud vím tak turboverze se starším xichtem byly nějaký v německu, ale v česku jsem o tom zatím neslyšel, takže nevím, ale technicky možný to určitě je!! jeď se na to podívat a uvidíš!! to bude už asi fakt hustý povozeníčko s turbíčkem! :P

petto
Příspěvky: 54
Registrován: 05 říj 2005 20:41

Příspěvek od petto »

vem si moji a máš klid!! udělám ti cenu!! ICQ:260-292-144 :) navíc tady ta je hnusná!! :D

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: ??? IBIZA 1.5 SXI turbo ???

Příspěvek od PJ »

Moc bych tomu nevěřil, turbo verze by měla určitě budík s tlakem a tohle má normální SXI budíky, navíc o ní neni zmínka nikde ani v manualu: leda nejaky samodomo, ale tam bych se bal, tyhle motory maj celkem vysokou kompresi a tezko rict zda by to stalo za to predelavat. At ukaze foto motoru jinak tomu neverim.
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Uživatelský avatar
JamesT
Příspěvky: 223
Registrován: 23 úno 2005 19:12
Bydliště: Görsdorf in Grotau bei Reichenberg

Re: ??? IBIZA 1.5 SXI turbo ???

Příspěvek od JamesT »

Hej, co se děje??? Proč všichni prodáváte svoje Ibizy??? Už jsem koupil na díly jeden Sportline!!! Vzpěra tlumičů a stabilizačních tyčí asi neni originál, že ne???
Právě když jsem po něm chtěl fotky motoru, taxe mi už neozval!!!
$

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PJ »

JamesT: vzpěra :shock: asi nebude origo kdyz sem ji schanel nikde sem nic takovyho nenasel navic ani nebylo jak ji chytit. Tak to please nafoť sice už ji nemam, ale zajímalo by mě jak to tam má dělaný.
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Uživatelský avatar
JamesT
Příspěvky: 223
Registrován: 23 úno 2005 19:12
Bydliště: Görsdorf in Grotau bei Reichenberg

Re: ??? IBIZA 1.5 SXI turbo ???

Příspěvek od JamesT »

Už jsem jí buhužel sundal a xobě ještě nenamontoval!!! Jo, originál nebude, podle nálepky a podle toho, jak byla přidělaná a tak...!!! Na tý levý straně byla přichycená na těch třech šteftech, kerý trčej kelem uchycení tlumiče a na pravý byly vyvrtaný 3 ďoury a normálně šrouby!!! Jenomže by nešla zavřít kapota, tak ten koumák, co to dělal prořízl ten plast, kerej je pod mřížkama na haubně, takže kus tý vzpěry byl vidět mřízkou!!! Já to zkusim udělat inteligentnějc a ten plast nahřeju horkovzduškou a promáčknu ho!!! Zkusim ňáký ty fotky....!!!
$

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: ??? IBIZA 1.5 SXI turbo ???

Příspěvek od PJ »

JamesT: koukam tezka technika :lol:
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Uživatelský avatar
reskator
Příspěvky: 31
Registrován: 29 říj 2007 10:01
Bydliště: LTM
Kontaktovat uživatele:

Re: ??? IBIZA 1.5 SXI turbo ???

Příspěvek od reskator »

no nechci nic rikat ale vnitrek vypada nejak divne ja to mam uplne jine.

Uživatelský avatar
icespeed
Příspěvky: 102
Registrován: 08 črc 2005 18:28

ibiza turbo

Příspěvek od icespeed »

No tezko ja uz sem po takove ibize patral ale nasel sem pouze 1,7 benzin 76 kw a take to uz na me par kluku zkouselo ale jak doslo na fotky motoru tak nekteri poslali a nekteri zas ne samozrejme ze tam zadne turbo nebylo ale tvrdily ze tam nekdeje ale je blbe vydet .Sam uz sem par aut mel i z turbem taak ze vym kam koukat no ale to je jedno .Řekneme si jen tak mezi nami přeci nebude turbo pod autem nebo nekde schovane za motorem.A ktem fotkam bych chtel jen dodat ze to je rok 87 az 89 jednu takovou sem rozdelal na nahradni dily budiky ma sice pěkne kulate a ma tam pridano akorat čidlo na teplotu oleje .
:lol:

Uživatelský avatar
icespeed
Příspěvky: 102
Registrován: 08 črc 2005 18:28

re

Příspěvek od icespeed »

koukně te sem http://www.atb-tuning.de/luftfilter-kits.html#JRKit mate tuseni kde by se to dalo sehnat? JR Direct-Kit .ted se chystam na koupeni novejch tlumicu od koni se stelovanim tuhosti a jentak pro radost si doma zacinam lestit kola tady je par fotek.PS schanim motor 1.7 kdy byste nekdo vedel dejte mi vědet
Přílohy
3.JPG
3.JPG (96.46 KiB) Zobrazeno 7798 x
interier1.JPG
interier1.JPG (73.48 KiB) Zobrazeno 7799 x
interier.JPG
interier.JPG (72.98 KiB) Zobrazeno 7798 x
:lol:

Uživatelský avatar
icespeed
Příspěvky: 102
Registrován: 08 črc 2005 18:28

re.

Příspěvek od icespeed »

a jeste neco po domacku lesteno
Přílohy
IMAGE_00024.jpg
IMAGE_00024.jpg (79.71 KiB) Zobrazeno 7789 x
DSC00645.JPG
DSC00645.JPG (50.13 KiB) Zobrazeno 7787 x
:lol:

Odpovědět

Zpět na „Ibiza 021A“