Polepy a podsvícení budíků a vše kolem toho

Úpravy interiéru, budíky, sedačky čalounění a elektronika v interiéru ( mimo autohifi ).

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Polepy a podsvícení budíků a vše kolem toho

Příspěvek od Jardafox »

Na tohle se tady taky každou chvilku někdo ptá, takže od teď všechno sem.
Naposledy upravil(a) Jardafox dne 21 pro 2006 14:27, celkem upraveno 1 x.
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

Tady jsou nějaký odkazy na firmy který dělají polepy budíků

www.tachocolor.wz.cz
Naposledy upravil(a) Jardafox dne 21 črc 2005 15:46, celkem upraveno 1 x.
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
Vendy
Příspěvky: 23
Registrován: 19 kvě 2005 19:53
Bydliště: BnP, Vysocina

Příspěvek od Vendy »

Ahoj!
Sháním pro kamaráda návrh polepů na Mazdu 323 F (mrkačka). Pokud byste je někdo měl, nejlépe v Corelu, tak bych moc a moc prosil !!! :poklona:
Astra F Caravan 1.6 8V r.95

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj všichni, kdož by si chtěli trošku vylepšit vnitřek i zevnějšek Vašich miláčků. Nejdříve bych rád zjistil, zda by byl o to co tady nabídnu zájem...

1)Takže jsem schopen obstarat laserem vyříznuté a elektroluminiscenční technologií podsvícené přístroje do jakéhokoliv vozu. Jsou to vlastně fólie, které se jen nalepí na stávající přístrojovku a kabel se propojí s elektrikou dodávající štávu do osvětlení přístrojovky. Osvětlení může být dvojího typu - svítit mohou jen čísla a nebo čísla budou černá a svítit bude vše okolo. Firma, která to vyrábí se jmenuje Elmont, sídlí v Itálii a vyrábí přístrojovky například pro Bentley. Podobné věci vyrábí i v Polsku, ale kvalita není vysoká - rozhodně nepoužívají laser, který zaručí 100% přesnost.

2) Od té samé firmy jsem schopen dodat i luminiscenční pásky, ze kterých se dají udělat různé vzory a ty pak svítí buď v interiéru a nebo na karoserii.

3) Jsem schopen dodat i LED diody, které jsou přidělané na pásku. Lze je použít například místo neonů. Hlavní výhodou je, že nikde nepřesahují karoserii, tudíž policajti nemají důvod odebrat techničák. Diody jsou malinké, avšak svítivost je veliká.

V případě zájmu o bližší info mě kontaktujte na: kotlar@seznam.cz

SkejT
Příspěvky: 1823
Registrován: 11 bře 2005 06:36

Příspěvek od SkejT »

4 Anomymní: to by me zajimalo,na kolik takova sranda vynde

Lobo
Příspěvky: 815
Registrován: 08 čer 2004 13:35
Bydliště: Praha8/Ml.boleslav/Dolni Bousov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lobo »

anonym> zajem by byl o plasmu, ale jak rika Skejt, na kolik to tak vyjde?

Baurak
Moderátor
Příspěvky: 1646
Registrován: 06 úno 2004 08:27
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baurak »

YO SOY BAURAK, CHICO ECUADORO, Y NUESTRAS LAMAS OCTAVIANAS TENGO A BOCADO
My Šáde

SkejT
Příspěvky: 1823
Registrován: 11 bře 2005 06:36

Příspěvek od SkejT »

Baurak píše:www.newman-tuning.com
pekny,nasel jsem i na to svy,jen tu cenu jsem nenasel :?

Baurak
Moderátor
Příspěvky: 1646
Registrován: 06 úno 2004 08:27
Bydliště: Střední Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baurak »

SkejT píše:
Baurak píše:www.newman-tuning.com
pekny,nasel jsem i na to svy,jen tu cenu jsem nenasel :?
musis zavolat nebo je taky hodne na icq...ja od nej budiky mam a pohoda :wink:
YO SOY BAURAK, CHICO ECUADORO, Y NUESTRAS LAMAS OCTAVIANAS TENGO A BOCADO
My Šáde

Uživatelský avatar
Kukesak
Příspěvky: 33
Registrován: 09 srp 2005 20:39
Bydliště: Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kukesak »


Uživatelský avatar
Kadel21
Příspěvky: 35
Registrován: 17 říj 2005 15:21
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kadel21 »

ahoj lidi, snažim se na netu někde splašit předlohu na tachometr do Calibry (nejlépe Turbo do 280Km/h), ale nějak marně, nemůžu nic najít. Nemyslim nascanovaný budíky (ikdyž možná by se to dalo z toho obkreslit),ale chtěl bych je v nějakym programu jako je Corel nebo nějakej CAD. Neví někdo o něčem, nebo nemá někdo?

Díky Kadel
Opel Calibra Turbo 8)

mishenko
Příspěvky: 2
Registrován: 18 čer 2005 19:11

Příspěvek od mishenko »

Tu montaz plazmovych budikov som prehodil na nasledujucu adresu :
http://www.tkpn.sk/plazma/

Uživatelský avatar
xenon04
Příspěvky: 610
Registrován: 28 led 2005 15:28
Bydliště: Teplice, CZE
Kontaktovat uživatele:

Re: Polepy budíků a vše kolem nich

Příspěvek od xenon04 »

něco málo... pro japonce :D Honda, Toyota, Nissan Mazda
http://www.dynamiitti.com/autodata/mpohjat.html
HONDA Civic Sedan - 1.5 VTEC TURBO MT

DaNNy
Příspěvky: 352
Registrován: 31 pro 2004 15:51

Pomoc s budikama

Příspěvek od DaNNy »

cau, chtel bych vas nekoho poprosit o pomoc s budikama. Chtel bych na plotru presne vystrihnout do cerne matne samolepici folie polep na stredový budik s kontrolkama za skody 105. Kdyztak se prosim ozvete na 607 527 608(staci sms), nebo mejl dan.drmla@worldonline.cz

diky

Hawki
Příspěvky: 5
Registrován: 13 pro 2005 08:07

Re: Polepy budíků a vše kolem nich

Příspěvek od Hawki »

Preji pekny den. Jsem majitelem vozu skoda Fabia. Dovolim se zeptat na nekolik veci.
Docela mi vadi osvetleni pristrojove desky, ktere je primo od vyrobce. Takova zlutozelena barva, vylozene skareda :(
Je mozno toto osvetleni nejakym jednoduchym zpusobem vymenit za jinou barvu? Vubec nemam predstavu,
jak osvetleni vypada a proto se ptam.
Dale jsem se docetl neco malo o tom, ze je mozno vymenit i vlastni plast v budiku a dat tam jiny. Sice uvadeji snadna, montaz
ale me to tak snadne nepripada.
A posledni vec, ktera me zajima je otazka zaruky. Auto mam cca mesic stare, pokud byhc si vymenil podsviceni palubni desky, muzu s
tim nejake problemy?

Predem dekuji za pripadne rady.

provocation
Příspěvky: 2352
Registrován: 15 bře 2004 14:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Polepy budíků a vše kolem nich

Příspěvek od provocation »

no to podsvetleni se zmenit da, ale tim ze rozeberes celou pristrojovou desku a vymenis diody. Neudela to kdokoliv, ale jen clovek, kterej to uz nekdy delal, vi co a jak a ma na to vybaveni, ale jde vsechno... ;)
a problemy? Myslim, ze urcite jo, protoze je to do zasah do auta a ztratis tim zaruku...jestli se pletu, opravte me nekdo
auto-mania.cz | SEAT-mania.cz | SEAT-klub.cz | SEAT-forum.cz | SEAT Shop

SkejT
Příspěvky: 1823
Registrován: 11 bře 2005 06:36

Re: Polepy budíků a vše kolem nich

Příspěvek od SkejT »

Hawki píše:Preji pekny den. Jsem majitelem vozu skoda Fabia. Dovolim se zeptat na nekolik veci.
Docela mi vadi osvetleni pristrojove desky, ktere je primo od vyrobce. Takova zlutozelena barva, vylozene skareda :(
Je mozno toto osvetleni nejakym jednoduchym zpusobem vymenit za jinou barvu? Vubec nemam predstavu,
jak osvetleni vypada a proto se ptam.
Dale jsem se docetl neco malo o tom, ze je mozno vymenit i vlastni plast v budiku a dat tam jiny. Sice uvadeji snadna, montaz
ale me to tak snadne nepripada.
A posledni vec, ktera me zajima je otazka zaruky. Auto mam cca mesic stare, pokud byhc si vymenil podsviceni palubni desky, muzu s
tim nejake problemy?

Predem dekuji za pripadne rady.
nejlepsi zpusob,ktery ti muzu poradit je ten.Ze se pokusis sehnat jeste jedny nahradni budiky(cely pristrojovy set) na kterem si zmenis poklad budiku,nebo udelat proste upravy dle sveho zameru.Puvodni budiky lze kdykoliv zamenit a tim predejit problemum.Cena celeho pristrojoveho setu by se mela pohybovat,tak do 2000,-

Hawki
Příspěvky: 5
Registrován: 13 pro 2005 08:07

Re: Polepy budíků a vše kolem nich

Příspěvek od Hawki »

nejlepsi zpusob,ktery ti muzu poradit je ten.Ze se pokusis sehnat jeste jedny nahradni budiky(cely pristrojovy set) na kterem si zmenis poklad budiku,nebo udelat proste upravy dle sveho zameru.Puvodni budiky lze kdykoliv zamenit a tim predejit problemum.Cena celeho pristrojoveho setu by se mela pohybovat,tak do 2000,-
Existuje prosim nejaky netovy obchod, kde bych se na to mohl podivat?
Toto reseni se mi docela zamlouva :)

SkejT
Příspěvky: 1823
Registrován: 11 bře 2005 06:36

Re: Polepy budíků a vše kolem nich

Příspěvek od SkejT »


Voogle
Příspěvky: 1
Registrován: 21 pro 2005 11:03

Příspěvek od Voogle »

mishenko píše:Tu montaz plazmovych budikov som prehodil na nasledujucu adresu :
http://www.tkpn.sk/plazma/
Ahoj všem.Nemáte někdo kontakt, nebo internetovou stránku na někoho, kdo by udělal plasmové budíky.Díky za radu...

Uživatelský avatar
dynomax
Příspěvky: 236
Registrován: 13 led 2005 03:16
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dynomax »

FOX-RADEK píše:Nazdárek lidičky,kde se daj sehnat polepy budíků.Nějaké dobré internetové stránky kde je mají!!Scháním na golfa III ale nějaké luxusní!!
kvalitni budiky jsou celkem dost drahe a urcite se nedaji vyrobit jen tak na kolene, treba v USA se cena pohybuje okolo 35-60 USD, nase firma je muze privest, ale je to opravdu jen na objednavku, tady je jeden typ treba na toho golfa 1995-1998 VOLKSWAGEN GOLF SILVER REVERSE GAUGES -INCLUDES 2-COLOR BLUE/GREEN INVERTER SWITCH -NUMBERS & MARKINGS WILL GLOW AT NIGHT 4 TOTAL COLORS-RED,LIGHTGREEN,BLUE,HYPERBLUE -SCRATCH RESISTANT,ANTI-GLARE SURFACE
Přílohy
VW95GF-5656RGX.gif
VW95GF-5656RGX.gif (71.89 KiB) Zobrazeno 3906 x
www.sportovniautodoplnky.cz - prodej sportovních autodoplňků, dovoz tuningových dílů z USA

TUNINGSAMOLEPKA
Příspěvky: 1
Registrován: 31 led 2006 22:56

Tuningové samolepky

Příspěvek od TUNINGSAMOLEPKA »

Ahoj chtěl bych Vám nabídnout samolepky na auta, motorky atd.., Zhotovujeme samolepky na počkání, i na dobírku. Pro náročnější ZDARMA zhotovíme váš návrh. Máme budíky a Alu. rámečky na všechny typy aut. Pokud je nenajdete na netu stačí zaslat šablony nebo kopie a máte to za poloviční cenu. Karbon v různých barvách. více na www.tuningsamolepka.cz.

Uživatelský avatar
Jehoun
Příspěvky: 14
Registrován: 02 srp 2005 13:05
Bydliště: Teplice - Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jehoun »

FOX-RADEK píše:Nazdárek lidičky,kde se daj sehnat polepy budíků.Nějaké dobré internetové stránky kde je mají!!Scháním na golfa III ale nějaké luxusní!!
Jukni sem:)

www.autosamolepky.cz

FOX-RADEK
Příspěvky: 155
Registrován: 17 kvě 2005 21:05
Bydliště: Teplice,CZE
Kontaktovat uživatele:

Re: Polepy budíků a vše kolem nich

Příspěvek od FOX-RADEK »

Jo dík.Scháním něco levného a né jen barvu!

M&R
Příspěvky: 84
Registrován: 25 bře 2006 07:30
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M&R »

Čau všichni, chci přesvítit vnitřek na modro, jaký mám možnosti? Středový panel, vypínače asi jen vyměnit žárovky za modrý ledky, ale co s přístrojovkou? Poraďte. Dík. :?
Dyž nende o život, tož ta to de o ....

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

někdo tady z fóra to dělal, ale bohužel si nevzpomenu na nick, jinak nabízeli mně to ještě tady: www.freak-design.org, ale moc dobrý zkušenosti s něma nemám (dělali mně nárazník a budíky který docela vodflákli, slíbili že to napraví ale teď dělají mrtvýho brouka)
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

M&R
Příspěvky: 84
Registrován: 25 bře 2006 07:30
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M&R »

toitoi píše:někdo tady z fóra to dělal, ale bohužel si nevzpomenu na nick, jinak nabízeli mně to ještě tady: www.freak-design.org, ale moc dobrý zkušenosti s něma nemám (dělali mně nárazník a budíky který docela vodflákli, slíbili že to napraví ale teď dělají mrtvýho brouka)
Hmm, to jsi mi moc nepomohl, ale přesto díííky. :D
Dyž nende o život, tož ta to de o ....

Uživatelský avatar
Fáboš
Moderátor
Příspěvky: 4047
Registrován: 07 kvě 2004 22:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Polepy budíků a vše kolem nich

Příspěvek od Fáboš »

bez špéry jak kretén a v naftě.....3er

[url]http://www.getphoto.cz

M&R
Příspěvky: 84
Registrován: 25 bře 2006 07:30
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M&R »

Hele, a jak je to s kalibrací budíků, když sundám ručičky, tak jak je nasadím zpátky??? Abych pak neměl všechny hodnoty úplně rozhozené. Bo to se zkalibruje samo?? :oops: :oops:
Dyž nende o život, tož ta to de o ....

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

M&R píše:Hele, a jak je to s kalibrací budíků, když sundám ručičky, tak jak je nasadím zpátky??? Abych pak neměl všechny hodnoty úplně rozhozené. Bo to se zkalibruje samo?? :oops: :oops:
jak na kterým autě, třeba u mě tuším samo 8)
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Odpovědět

Zpět na „Interiér - styling a elektronika“