uchycení sport. pásů

Úpravy interiéru, budíky, sedačky čalounění a elektronika v interiéru ( mimo autohifi ).

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Uživatelský avatar
rallik
Příspěvky: 1594
Registrován: 14 črc 2005 15:45
Kontaktovat uživatele:

Re: uchycení sport. pásů

Příspěvek od rallik »

Zatim nijak a ještě nějakou dobu to ani nebude :lol: Ale pokud bych to řešil, tak bez rozpěry stejně jako ty :wink:
KEHO rennsport

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: uchycení sport. pásů

Příspěvek od Tom_ »

Zas na druhou stranu mam docela "strach",ze jakmile budu prikurtovany at uz 4 nebo 6ti body (nejspis 4,protoze se zapinat pokazde do 6ti,bude asi na dyl), tak kdyby slo auto pres boudu,a doslo k promacknuti strechy,tak aby mi to nezlomilo vaz,preci jen u normalni pasu,clovek ma moznost se nahnout do boku aspon. :D
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
Butcher
Příspěvky: 3186
Registrován: 15 říj 2006 23:48
Bydliště: Sodom and Gomorrah
Kontaktovat uživatele:

Re: uchycení sport. pásů

Příspěvek od Butcher »

Tom_ píše:Zas na druhou stranu mam docela "strach",ze jakmile budu prikurtovany at uz 4 nebo 6ti body (nejspis 4,protoze se zapinat pokazde do 6ti,bude asi na dyl), tak kdyby slo auto pres boudu,a doslo k promacknuti strechy,tak aby mi to nezlomilo vaz,preci jen u normalni pasu,clovek ma moznost se nahnout do boku aspon. :D
Tvl ty mas starosti :lol: 6ti bod se zapina o trvani zapnuti jednoho pasu do prezky dyl nez 4bod, protoze 5a6pas jsou na prezce na pevno...teda aspon u me :D .Podle me kazdopadne nesmysl do normalniho auta.Co kupujes za pasy nakonec?
KEHO rennsport

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: uchycení sport. pásů

Příspěvek od Tom_ »

No ono ja bych je nemel,ale precetl jsem si par diskuzi a uz me to zaclo nahlodavat :lol: Kazdopadne koupim 6ti bod,ale budu ho docasne pouzivat jako 4bod,nevim kde bych uchytil spodek pasu. Chci kupovat RRS, maj FIA homologaci a myslim,ze to bude dostacujici.Mas zkusenost?
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
j3ykobim
Příspěvky: 579
Registrován: 05 srp 2011 08:28

Re: uchycení sport. pásů

Příspěvek od j3ykobim »

mě včera přišli obyč. SABELT 4 body, chtěl sem info jak je přidělat.......přišlo mi.


Ahoj

jsou to zavodni pasy,
idealne je potreba je uchytit 2body do prostoru zadnich sedadel nebo operek hlavy aby se neopirali pri zapnuti o skelet sedačky, dale 1 bod lze misto klasickeho pasu do boku auta(ridic vlevo), 1 bod je potreba do drzaku sedacky nebo do karoserie (ridic vpravo).
jsou to pasy=jde o zivot, je potreba to udelat poradne!
Trabant, VW Golf, MX 5

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: uchycení sport. pásů

Příspěvek od Tom_ »

viz tenhle odkaz http://www.autoklub.cz/dokument/644-cl- ... -n-a-.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Kdyz si tohle tema prectes,tak zjistis,presne jak to ma byt a jak ne.Jinak co ti napsal,tak ma vicemene pravdu,akorat nevim jak to myslel s tim umisteni do operek hlavy :? :roll: Jestli to mas do E36tky,tak Ti to presne rekne Butcher,ktery ma 6ti bod ve sve M3...
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
j3ykobim
Příspěvky: 579
Registrován: 05 srp 2011 08:28

Re: uchycení sport. pásů

Příspěvek od j3ykobim »

Tom_ píše:viz tenhle odkaz http://www.autoklub.cz/dokument/644-cl- ... -n-a-.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Kdyz si tohle tema prectes,tak zjistis,presne jak to ma byt a jak ne.Jinak co ti napsal,tak ma vicemene pravdu,akorat nevim jak to myslel s tim umisteni do operek hlavy :? :roll: Jestli to mas do E36tky,tak Ti to presne rekne Butcher,ktery ma 6ti bod ve sve M3...
díky, odpoledne to zkusím nabastlit :drivers:
Trabant, VW Golf, MX 5

Uživatelský avatar
Butcher
Příspěvky: 3186
Registrován: 15 říj 2006 23:48
Bydliště: Sodom and Gomorrah
Kontaktovat uživatele:

Re: uchycení sport. pásů

Příspěvek od Butcher »

nj jenze ja mam ty oka navareny do kastle a to se ti bastlit asi chtit nebude :D
KEHO rennsport

Uživatelský avatar
rallik
Příspěvky: 1594
Registrován: 14 črc 2005 15:45
Kontaktovat uživatele:

Re: uchycení sport. pásů

Příspěvek od rallik »

U 4. bod. pásů by měli jít bez problému použít body po originál pásech, tzn u steheních pásů dole u B sloupku a u středového panelu a ramenní jak už bylo řečeno křížem a uchytit do origo děr po zadních pásech. Ale u 6. bod. pásů se podle mě "bastlení" alias navaření těch ok pro 5. a 6. nevyhneš...
KEHO rennsport

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: uchycení sport. pásů

Příspěvek od Tom_ »

Téhož jsem si vedom,ale koupim 6ti bod a budu docasne pouzivat jako 4 bod :D

Butcher: co ty mas za pasy?
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: uchycení sport. pásů

Příspěvek od LiberaleMiguel »

rallik píše:U 4. bod. pásů by měli jít bez problému použít body po originál pásech, tzn u steheních pásů dole u B sloupku a u středového panelu a ramenní jak už bylo řečeno křížem a uchytit do origo děr po zadních pásech. Ale u 6. bod. pásů se podle mě "bastlení" alias navaření těch ok pro 5. a 6. nevyhneš...
origo uchyceni pasu u stredoveho panelu bylo primo v sedacce, tudiz tam ted neni. Muzu ten pas prichytit sroubem ktery drzi sedacku v konzoli, kterou mam na uchyceni te sedacky primo od vyrobce(aji se sroubem co to drzi) ?
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Odpovědět

Zpět na „Interiér - styling a elektronika“