Výměna palubky

Úpravy interiéru, budíky, sedačky čalounění a elektronika v interiéru ( mimo autohifi ).

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Odpovědět
fb_antonín
Příspěvky: 2
Registrován: 30 pro 2020 02:22

Výměna palubky

Příspěvek od fb_antonín »

Ahoj, pořídil jsem si octavii 2 ambiente a zkoumám, zdali se dá vyměnit palubní deska za neco hezčího..? Mám tmavě zelené auto a ta namontovaná z výroby se mi nelíbí

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna palubky

Příspěvek od m.artty »

Co by sis jako v Octavii představoval? Časy, kdy se auta takto upravovali jsou pryč... dneska tohle nikdo dělat nebude, takže ti ani neřekne, že tam pasuje jiná palubka. Ono to už asi ani moc dobře nepujde, protože všechno do sebe moc zapadá. Takže máš asi jedinou variantu a to je Octavia II v jiném barevném provedení - jestli se vůbec dělalo více typů.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
Libor12
Moderátor
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 čer 2008 15:14
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna palubky

Příspěvek od Libor12 »

No já bych úplně neřekl že úpravy palubky jsou dobou minulou. Ano doby kdy se to plácalo z laminátu bez jakéhokoliv bezpečnostního prvků jsou pryč. Jsou firmy co ti na zakázku vyřeší tvar palubky, infotainment, použijí bezpečnostní prvky,vybrat si můžeš od karbonu, hliníku, kůže, exotického dřeva třeba ve stylu interiéru ála lambo, Ferrari nebo jiných supersportů. Nutno podotknout že ta úprava by ztrojnásobila cenu auta . Jemu bych doporučil nějaký Flock,sprej nebo potáhnout karbonem.
toyota corolla gti 4a-ge 1.6 "V2" 226hp/9500rpm
IMF Master Ignition Forum - http://
imfsoft-forum.eu/


Válcová zkušebna 4X4 až do 1200HP

fb_antonín
Příspěvky: 2
Registrován: 30 pro 2020 02:22

Re: Výměna palubky

Příspěvek od fb_antonín »

Díky za odpověď. O flockovani popremyslim. A palubní přístroje se vyměnit dají? Jako třeba celá přístrojová deska?

Uživatelský avatar
Libor12
Moderátor
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 čer 2008 15:14
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna palubky

Příspěvek od Libor12 »

Ano,budíky/infotainmentvyměnit jdou, jejich cena se pohybuje od 80000,- Palubní deska na míru s bezpečnostními prvky je od 100000,- Komplet sladěný interiér třeba v karbonu a alcantary/kůže přijde od 250000.-
toyota corolla gti 4a-ge 1.6 "V2" 226hp/9500rpm
IMF Master Ignition Forum - http://
imfsoft-forum.eu/


Válcová zkušebna 4X4 až do 1200HP

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna palubky

Příspěvek od m.artty »

Já jsem to myslel tak, že dneska nikdo neudělá, že vezme palubku z Octavie III a nebude jí dávat do Octavie II (jako se dávala z Feldy do Favorita, z Astry do Kadetta atd.). Samozřejmě maximální individuální úprava jak píše Libor možná je, ale bude stát megabalík.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Odpovědět

Zpět na „Interiér - styling a elektronika“