Výroba lisovaného koberce

Úpravy interiéru, budíky, sedačky čalounění a elektronika v interiéru ( mimo autohifi ).

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ilegaltuner
Příspěvky: 3826
Registrován: 22 pro 2005 22:24
Bydliště: Český Těšín Věk:už 28
Kontaktovat uživatele:

Výroba lisovaného koberce

Příspěvek od Ilegaltuner »

Nevíte náhodou někdo kde by mi vyrobily nový koberec do auta podle starého orginálu.Upozornuju že mi nejde o koberec z více kousku ale chci si nechat vylisovat nový stejný jako origo,ale v jiné barvě :wink:
Zajíma mně hlavně jestli to někdo vůbec dělá i když moc nadějí tomu nedávam :(
Commodore B 3.0 24V Nitro
Audi A8 D3 4,2i

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

Pokud někoho najdeš, budeš mít asi štěstí. Já svýho času koumal jak udělat čalounění do kufru Favoucha a svépomocí to zcela pravděpodobně nejde a jak přesně to dělají automobilky je mi taky docela záhadou :) Jelikož na to ale asi mají nějaký tvarovaný kopyta, dá se předpokládat, že jen tak na zakázku vyrobit nějakej natvarovanej koberec nebude možný. Ale třeba se pletu :o)
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
Ilegaltuner
Příspěvky: 3826
Registrován: 22 pro 2005 22:24
Bydliště: Český Těšín Věk:už 28
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ilegaltuner »

kdyžtak mně napadlo že bych starý nechal poflokovat,protože není potrhaný a pod nohy hodím hliník plech.V usa se na vetroše ty koberce normáln prodávají v tuning časopisech a můžeš si vybrat i barvu :( jo američani jsou prasata a maj to vychytaný :?
Commodore B 3.0 24V Nitro
Audi A8 D3 4,2i

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

Tak přesně tohle zrovna řeším taky. VIZ brzdovka v interiéru v poruchách. Budu to řešit nákupem starýho z nějakýho vraku. Ale třeba by ti pomohl výrobce. Nezavrhoval bych to. Každopádně dej vědět jak jsi pochodil. :?
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

Ilegaltuner píše:kdyžtak mně napadlo že bych starý nechal poflokovat,protože není potrhaný a pod nohy hodím hliník plech.V usa se na vetroše ty koberce normáln prodávají v tuning časopisech a můžeš si vybrat i barvu :( jo američani jsou prasata a maj to vychytaný :?
Myslím, že flock na zemi půjde rychle do pr...čic :twisted:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
Ilegaltuner
Příspěvky: 3826
Registrován: 22 pro 2005 22:24
Bydliště: Český Těšín Věk:už 28
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ilegaltuner »

Beaver píše:
Ilegaltuner píše:kdyžtak mně napadlo že bych starý nechal poflokovat,protože není potrhaný a pod nohy hodím hliník plech.V usa se na vetroše ty koberce normáln prodávají v tuning časopisech a můžeš si vybrat i barvu :( jo američani jsou prasata a maj to vychytaný :?
Myslím, že flock na zemi půjde rychle do pr...čic :twisted:
právě proto tam budou alu koberce a tam kde se po tom nebude šlapat to vydrží,já mám auto pro dva lidi,tak mi tam nikdo zbytečně šlapat nebude 8)
Commodore B 3.0 24V Nitro
Audi A8 D3 4,2i

Uživatelský avatar
Ilegaltuner
Příspěvky: 3826
Registrován: 22 pro 2005 22:24
Bydliště: Český Těšín Věk:už 28
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ilegaltuner »

Conscious píše:Tak přesně tohle zrovna řeším taky. VIZ brzdovka v interiéru v poruchách. Budu to řešit nákupem starýho z nějakýho vraku. Ale třeba by ti pomohl výrobce. Nezavrhoval bych to. Každopádně dej vědět jak jsi pochodil. :?
no tak to vidím černě,páč když jsem kámoše poslal do opla v ostravě,aby se tam zeptal jen na gumu do okna,nebo na záhadné kolečko na řj v commodore tak tamna něj čuměli jak vyorané myši co je to vůbec za auto,takže výrobce je asi pasé :(
Commodore B 3.0 24V Nitro
Audi A8 D3 4,2i

Uživatelský avatar
Lukaash
Příspěvky: 843
Registrován: 21 dub 2005 13:05
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroba lisovaného koberce

Příspěvek od Lukaash »

a co ho teda koupit primo ve statech?

Uživatelský avatar
Ilegaltuner
Příspěvky: 3826
Registrován: 22 pro 2005 22:24
Bydliště: Český Těšín Věk:už 28
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ilegaltuner »

koupit ho ve státech by nebyl až takový problém,až na to že mám evropské auto které sice prý bylo na vývoz i do usa ale,tenhle díl se tam fakt nesežene :( -je to bez šance už jsem to zjištoval i když člověk nikdy neví :x
Commodore B 3.0 24V Nitro
Audi A8 D3 4,2i

laton
Příspěvky: 2
Registrován: 26 srp 2019 13:36

Re: Výroba lisovaného koberce

Příspěvek od laton »

Koupil jsem zde na https://www.podznacky.cz/autokoberce, mají na výběr luxusní a standard, já bral luxusní a jsou fakt dobré, tlusté, precizní, špunty úchyty sedí. Nabízí výběr z více druhů, béžový, šedý, černý, možnost změnit barvu lemu, třeba i červenou a možnost změny barvy nitě, šití.

chico
Příspěvky: 533
Registrován: 05 dub 2006 14:01
Bydliště: ...

Re: Výroba lisovaného koberce

Příspěvek od chico »

hele za prve posledni prispevek je z 2006 takže pochybuju ze to jeste shani a za druhe chce original koberec ktery je po celem spodku podlahy ne kusove koberečky

Polisensky
Příspěvky: 2
Registrován: 05 led 2021 21:05

Re: Výroba lisovaného koberce

Příspěvek od Polisensky »

Myslíte si, že bych našel někde koberečky do rx-8 mazdy? koupil jsem si ji pro zábavu za pár tisíc s tím, že si ji musím dát trochu dohromady. Motorově je sper, akorát kastle chce dát trošku co cajku

Tomextom
Příspěvky: 2
Registrován: 08 led 2021 21:37

Re: Výroba lisovaného koberce

Příspěvek od Tomextom »

Většinou na každé auto se dají sehnat originální koberečky, jen musíte najít správný obchod, kde mají kvalitní zboží skaldem. Objednávám si doplňky do aut z internetového obchodu, kde se prodávají origo doplňky za dobrou cenu a hlavně kvalitní

Polisensky
Příspěvky: 2
Registrován: 05 led 2021 21:05

Re: Výroba lisovaného koberce

Příspěvek od Polisensky »

Můžete mi poradit, kde je objednáváte? abych se tam mohl podívat?

Tomextom
Příspěvky: 2
Registrován: 08 led 2021 21:37

Re: Výroba lisovaného koberce

Příspěvek od Tomextom »

Jasně https://www.autohotarek.cz/autokoberce , tady si stačí vyplnit vlevo svoji značku auta a model a najdete tam hned koberečky na svoje auto, a to textilní i gumové. Mají vše skladem, takže je budete mít rychle doručené. Já jsem s obchodem spokojený

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Výroba lisovaného koberce

Příspěvek od Beaver »

Firma úplně k ničemu, nic tam nevyrábí, jen předražení překupníci.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Odpovědět

Zpět na „Interiér - styling a elektronika“